Колко често гушкате бебоците?

  • 3 589
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 555
практикувам привързано родителсво и въпросът не е колко често гушкам синът си, а по-скоро колко време на ден не го. заедно сме постоянно. спи или на ръцете ми, или в слинга.
Здравей.
Понеже и аз смятам така да процедирам, чудя се дали да си купувам количка изобщо.
Ти имаш ли и ако да, използваш ли я?

# 91
  • Мнения: 875
практикувам привързано родителсво и въпросът не е колко често гушкам синът си, а по-скоро колко време на ден не го. заедно сме постоянно. спи или на ръцете ми, или в слинга.
Здравей.
Понеже и аз смятам така да процедирам, чудя се дали да си купувам количка изобщо.
Ти имаш ли и ако да, използваш ли я?

купихме си количката докато бях в 8мия месец. в началото я използвахме. от повече от месец си стои непокътната в коридора, но все си мисля, че е хубаво да си я имам. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 4 784
вече все по-често

# 93
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Доста често..На мен ми харесва,а и той се чувства спокоен....така че какъв е проблема Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 7 420
практикувам привързано родителсво и въпросът не е колко често гушкам синът си, а по-скоро колко време на ден не го. заедно сме постоянно. спи или на ръцете ми, или в слинга.
Здравей.
Понеже и аз смятам така да процедирам, чудя се дали да си купувам количка изобщо.
Ти имаш ли и ако да, използваш ли я?

купихме си количката докато бях в 8мия месец. в началото я използвахме. от повече от месец си стои непокътната в коридора, но все си мисля, че е хубаво да си я имам. Simple Smile
     И ние ползваме слинг,но върши работа,само когато бебето е заспало или будно,но(по незнайна причина) е много спокойно.Иначе не може да стои в слинга,защото иска да се движи ,а в слинга това не е възможно.Така че хубаво е да има и количка,все-пак! Grinning

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 19:36 от Селма

# 95
  • Мнения: 4 555
     И ние ползваме слинг,но върши работа,само когато бебето е заспало или будно,но(по незнайна причина) е много спокойно.Иначе не може да стои в слинга,защото иска да се движи ,а в слинга това не е възможно.Така че хубаво е да има и количка,все-пак! Grinning
Хм, за това не се бях сещала. Мерси.

# 96
  • Мнения: 2 152
Много глупав въпрос,честно
Ми не броя колко го гушкам и това ли да броя.Гушкам си го,когато ми се преиска и той не спи естествено
Не съм вярвала, че и такава тема ще се пусне...лелеее ooooh! ooooh!

# 97
  • Мнения: 1 264
Не може да се разглези толкова малко бебче. Гушкай си, то го има нужда от мама, успокоява се в прегръдката.
Калоян е на 6 месеца и си го гушкам винаги, когато се разплаче. Но пък вече има и моменти, когато мрънка като е в мен, иска да го оставя в леглото  Sad

# 98
  • Мнения: 1 097
Гуша, когато има нужда. Аз така го разбирам. Затова съм мама - да гуши и успокоява, когато детето има нужда, не когато майката иска  Tired Няма значение дали съм изморена, жадна, гладна или ме боли нещо - щом иска да го гушна и да се почувства сигурен - гушаааа  Heart Eyes Hug
Скоро няма да ни дават  Confused и тоя момент ме плаши много... #Crazy

# 99
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Многоооооооооооооо честоооооооооооооо,почти постоянно!!!!!! Two Hearts

# 100
  • Мнения: 520
С всеки изминал ден все повече се гушим, даже докато спинка сладко, сладко си я
глееедам.. вместо да използвам това и аз да подремна. А за целувките да не говорим..
как не съм я посинила до сега .

# 101
  • Мнения: 4 188
Ако плаче го гушкам докато се успокои и пак го слагам да си играе сам. Иначе си се гушкаме винаги, когато мога Simple Smile

# 102
  • Мнения: 576
Много често се гушкаме,когато се събуди, след като се напапа, много обича да се целуваме и много се смее! Joy А пък след това - хълца!  Grinning

# 103
  • Мнения: 1 317
Гушкам я винаги, по всяко време и когато ми хрумне -  макар да знам, че в повечето случай като я оставя пак в леглото ще ревне.
АМа и тя много обича да се гушка - заравя си муцунката в лицето ми и стои така  Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 1 232
гушкаме се по всяко време,не наложено в някакви рамки не се страхувам ,че ще се разглези.Толкова са милички и като те погледне с този подкупващ хитър поглед,за усмивката да не говорим как няма да я гушкам като се сетя,че бързо ще порастне и това време ще съм го изгубила,я гушкам и още как.Абе да си призная честно с второто дете изкупвам доста грешчици с първото

Общи условия

Активация на акаунт