Щрак Марийке на портрет или за фотография иде реч - 5 част

  • 15 854
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Гаранционите сервизи наистина са зле Shocked Да са живи и здрави тия от Зентекс, че иначе сме го закъсали Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 630
Ето един пролетен поздрав, специално за Jaly
Също без художествени претенции
 

# 17
  • Мнения: 2 550
Марче Laughing хората минават от сапунерки на DSLR, а ти обратното. Що така?

Сутринта се събудих с прозрението, че имам нужда точно от такъв апарат  Joy

Лека нощ от мен и Гошко.
Снимката е кофти, но ми се наложи много да я намаля.

# 18
  • Мнения: 1 084
Запис Simple Smile и от мен

# 19
  • Мнения: 6 472
Сееееееееееееееейдж!!!!! Много се радвам, че се появи пак! Липсваше ни много и тук и във фотошопската тема Hug

# 20
  • Мнения: 2 863
Ралиии, много ти благодаря за чудесния поздрав Hug

# 21
  • Мнения: 2 575
 
Здравейте, да се позапиша и аз, че ми е много полезно и приятно да ви чета  Wink

И понеже се чувствам пролетно, но все още нямам наснимани цъфнали дръвчета, искам да ви покажа малко красиви цветя от Карибите:

http://photo-cult.com/showserie.php?id=3905

# 22
  • Мнения: 11 315
Марче!  Heart Eyes Mr. Green
Имаш невероятно чувство за хумор!
Видяхте ли ми "пролетния"поздрав?
Без претенции за качество
Ето нещо малко по-свястно

Лулу, може ли да пуснеш и този линк към профила ми в началото - http://public.fotki.com/debelanata/
Искам да попитам нещо - при прехвърлянето на снимките от резервния комп на моя си е станала една каша от пиксели.  Толкова са разместени, че съм бясна. Има ли начин за наместване или да ги отпиша всичките?

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 13:51 от Вечерница

# 23
  • Мнения: 6 039
и аз да се разпиша с малко снимки









 

# 24
  • Мнения: 1 052
Ха ха, Малена, тази с найковете си е за реклама!
Иначе котката е супер, но още веднъж, защо не ги пускате по-големи? На това, което си пуснала какъв детайл мога да видя? А ми се иска, защото и писаната хубава и обектива ти  Grinning

# 25
# 26
  • Мнения: 11 315
Аз си поиграх днес с първия си нарцис от двора ми.

# 27
  • Мнения: 54
Malenna,снимките са с невероятно качество, а цветовете са толкова реалистични...Имах чуството, че котката ще прескочи екрана и ще ми дойде на гости Joy Joy Joy

Вечерница, третата и петата снимка най-много ми харесват, хубави цветове Grinning

Иначе котката е супер, но още веднъж, защо не ги пускате по-големи? На това, което си пуснала какъв детайл мога да видя? А ми се иска, защото и писаната хубава и обектива ти  Grinning
Фрида, има ограничение за размера на снимките, които се публикуват в мненията, затова тези, които пускаме тук не са големи. Пишеше го някъде в правилата на форума Wink

Ето и малко, както казват много българи, треви-мреви, цветя-мветя, дървета-мървета и т.н Joy Joy





А на тази пробвах 12 кратното увеличение (снимана е без статив):



Останалите: http://gogata.multiply.com/photos/album/15

# 28
  • Мнения: 11 315
Лия, и на последната да вадим съчките, да кладем огъня и да врътнем едно чеверме  Wink
Лютичетата са много приятни  Peace

# 29
  • Мнения: 1 947
 Вечернице, играеш си с осветлението? Simple Smile Много хубав ефект имаше един опит с това -
на прозореца залепена обикновена бяла опаковъчна хартия и прави светлината в стаята
супер мека и снимах цветя на фона на хартията - хем изчистен фон, хем хубава светлина.
 Можеш да пробваш   Grinning
   A цветенцата са подбел. И мъъъничко са прегорели. Lijа, аз не помня с какво снимаш, но
12-кратното увеличение на Панасоник-а е голяма работа - тоест стабилизаторът.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт