Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Много мило ми става като си спомням вечерта на запознанството ни... И първото ни море, след 2 месеца заедно - КОШМАР, ИГРА НА НЕРВИ И ИНАТИ!
Един уикенд на Пампорово и страхотния секс в гората, върху мократа трева...
Денят, в който му казах, че съм бременна и после първият ни преглед на ехограф - когато видя малкото човече в мен, очите му се насълзиха!
И раждането на сина ни - никога няма да забравя и той, сигурна съм, също, когато за пръв път го гушна и ми каза "БЛАГОДАРЯ ТИ"!!!

# 16
  • Мнения: 836
Аз много обичам цветя, и докато живеехме на различни континенти, от време на време ми изпращаше листенца от различни цветя в писмата си, още  си ги пазя.
Еееех, това е прекрасно! Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 546
една нова година на една ужасна хижа. вечерта от към празнуване беше пълен порвал. беше адски студено и се топлехме един друг. спахме двамата на едно единично легло и мисля, че това беше въпрвата сутрин, когато се събудихме заедно  Heart Eyes

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Един неповторим ден на Топола, празнувахме първата си годишнина на плажа там. Беше абсолютно пусто, според нас, но не и според краваря и зачислените му крави. И той е част от спомена  Mr. Green
Няма вече див плаж на Топола  Confused

# 19
  • Мнения: 4 555
Ех, Топола...
И аз имам много романтични спомени от там Simple Smile
Жалко, че го няма вече  Confused

# 20
  • Мнения: 6 993
Ами то беше отдавна...Как искаше да правим секс в една пещера и после как се прибрахме ухилени. Има много, всъщност...
Само с искането ли остана Mr. Green
Ех, да се стопли само, да ми дойде рожденият ден...Такава хубава пещера съм си харесала за посрещането му Laughing Човек не всяка година става на 23, я Crazy

# 21
  • Мнения: 1 128
Ами аз се 4удих то4но кой момент да избера newsm78 и не мога да кажа за само един 4е е по,по,най... newsm78
Ех,4е ми стана приятно като ме накара да се замисля.То във въртележката на ежедневието Crazy не се сещаме всеки ден за тези хубавинки

# 22
  • Мнения: 534
Определено когато ми преложи брак.Беше 1 -ви декември 00:15ч.,аз сънена  smile3507 лежа в леглото и съм чакала да минат тия 15 минути,за да му честитя 1-вата ни годишнина и той ми казва:
"-Я ми подай от секцията чантата с документите,за да ти дам подаръка!"
Аз му я давам и си лягам и почти заспивам и в един момент,той ме бута и ми казва:"-Обърни се за малко."
Обръщам се и го гледам на едно коляно с пръстен в ръка,рошав и сънен и ме пита:
"-Ще ми бъдеш ли булка?" а аз -newsm09
и викам:"-Ми да ,разбира се!!!"   smile3544
и после рев ,сълзи,радост-едно чудо малиииииииии   ooooh! 

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
На мен любимият ми спомен е още като бяхме гаджета и отиваме за един уикенд на морето в Поморие. Ще спим при баба му. Тръгваме от София след работа и се почва - на всяка бензиностанция Smirnoff Ice. До Поморие бях изпила 10тина и вече трудно стоях изправена. Отиваме при баба му, аз ухилена до уши и леко подпираща се него.  И в този толкова важен момент той казва "Аз отивам да донеса багажа от колата" и ме заряза. А аз седя и се хиля тъпо на баба му, която казва: "А така, Виолетке, седни сега да се опознаем хубаво двете". Вярвайте ми, идеше ми да го убия!!!

Всеки път започвам да се смея сама като се сетя за онази вечер. Laughing

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
До момента поне все още ясно помня как ми обяснява какви точно завивки, бодита и одеалце е купил за дъщеря ни, когато се роди. ( До последно така и не намерих време да ги накупя тези неща, а и родих доста неочаквано, та детето направо нищо си нямаше...)

# 25
  • Мнения: 836
Снощи се присетихме, как мъжа ми ме изненада в родилния дом. Дойде, намъкнал незнайно откъде бяла престилка и аз го заведох да видим бебето (беше в отделна зала за новородени). Там имаше поне 15 бебока, само аз влязох, започнах да търся по номер нашето, а мъжа ми стоеше на вратата и посочи едно креватче, питайки ме:"Това там той ли е?"  Shocked Е, позна го! И татковците имат интуиция! Party Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 268
Когато бяхме младоженци ми се наложи да отида в друг град за 1 месец.На всичко отгоре бях бременна в 4 месец.Толкова много ми липсваше,че спях неговата пижама,която бях взела вместо моята.Миришеше ми на него и така бях по-спокойна.Не знам защо при толкова спомени заедно ,точно този не мога да забравя вече 17 години.

# 27
  • Мнения: 6 993
Хм, Стефани, понеже ние сме си разделени по принцип, поне за още няколко месеца, аз също нося неговата блуза от сватбата. Имам чувството, че ме гушка Blush
Сетих се още - двата рождени дни, които имам с него. Как ми купи годежния пръстен на рождения ми ден и кинжалчето, което нося на врата си. Как ми избра татуировка, която значеше Отдаденост...И тази година, когато ми подари най-готиното плюшено магаре  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 877
Разбира се ,че за времето през което сме заедно доста сме преживяли,но най - щурите спомени са от началото на връзката,когато правихме секс в лодка на Панчаревското езеро,както и между етажите на блока.....

# 29
  • Мнения: 773
Никога няма да забравя как още като съвсем пресни гаджета се крихме от дъжда. валеше много силно и докато чакаме трамвая се скрихме под покрива на една къща. Точно на ъгъла беше по издаден и мястото беше малко по сухо. Точно след две минути гушкане улука се счупи и цялата вода се изсипа върху нас. Joy

Общи условия

Активация на акаунт