Татуировките

  • 16 240
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Аз съм си харесал една, но само на гърдите ми има такава площ, а съм окосмен, което пък обезсмисля тату-то.
Е що пък-има кола маска за целта Mr. Green Laughing

# 16
  • Мнения: 2 792
 Нищо против нямам и с удоволствие ще си направя, но нито съм си харесала тату, нито точното място, на което го искам, голяма претенция съм, искам да е нестандартно и оригинално  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 7 723
Аз съм си харесал една, но само на гърдите ми има такава площ, а съм окосмен, което пък обезсмисля тату-то.
Е що пък-има кола маска за целта Mr. Green Laughing

 Thinking Или, пък- има и други подходящи площи - по- малко окосмени   Whistling

# 18
  • в къщи
  • Мнения: 467
Много харесвам татуировки.Най-накрая събрах кураж и утре отивам да си направя.Ако боли по-малко отколкото очаквам,ще си направя две.Това е.

# 19
  • Мнения: 4 585
Окосмението по родния ми край има малко по друго тълкуване, кола в никакъв случай. По скоро
главата

# 20
  • Мнения: 2 229
Цветните татуировки повече ми харесват обаче. Една приятелка си направи едноцветна, черна преди месец и вече е сива. Rolling Eyes  Confused И на други съм виждала, изобщо не ми харесва как седи захабено такова...

Във вестник "Шок" преди няколко години имаше много яка татуировка на някакъв пич - дракон на  Whistling като крилата му отиват на корема, имаше и пиърсинг за око. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 423
не си прави на кръста, вече не са ин.
поне в угърчин.

# 22
  • Мнения: 7 723
Много харесвам татуировки.Най-накрая събрах кураж и утре отивам да си направя.Ако боли по-малко отколкото очаквам,ще си направя две.Това е.

 Naughty  А, не започвай с главата , да не се докараш ТАКА, накрая  Mr. Green

# 23
  • в къщи
  • Мнения: 467
Много харесвам татуировки.Най-накрая събрах кураж и утре отивам да си направя.Ако боли по-малко отколкото очаквам,ще си направя две.Това е.

 Naughty  А, не започвай с главата , да не се докараш ТАКА, накрая  Mr. Green
  Миленкееее,не ми убивай ентусиазма сега Crossing Arms,че от половин година се самонавивам Blush.

# 24
  • Мнения: 949
харесват ми татосите.Аз имам три.

# 25
  • Мнения: 3 622
И аз харесвам татуировките стига да са направени добре. Имам си една на плешката, която си направих преди пет години и никога не съм съжалила за това.  Laughing

# 26
  • Мнения: 106
Също съм за, но все още нямам ни една.

# 27
  • Мнения: 437
Хм... що да имам против.. харесвам.. стига да не е наистина прекалено.. имам си една и определено ще си направя още 1-2 .. Половинката е по-въздържан в това отошение Simple Smile Засега само гледа...

# 28
  • Мнения: 1 080
Имам само една .Обаче имам намерение да си направя още две .От дясната страна на кръста и на пръста на ръката си .

# 29
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
На края на май навършвам 42 - дали не ми е късно да се изрисувам. Имам голямо желание, знам какво и къде. Ама още се почудвам.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт