Някой пробвал ли го е?

  • 2 292
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ужас. Не бих го причинила на котката си.
В крайна сметка целта на един експеримент е да докаже нещо. Този доказва какво? Че котката се дезориентира? Защо?

# 16
  • Мнения: 150
Става така, тъй като има сензори за осезание по цялото тяло. Когато лепенката е отгоре, тя се навежда, за да преодолее "препятствието"... Същото и при другите позиции на лепенката. Смешно е, но по човешките стандарти. Също толкова смешно е и малко коте пред огледало. Аз лично ще пробвам този номер с една позната котка. Въпреки, че знам предварително как ще реагира Simple Smile

# 17
  • Мнения: 150
Още един гаден номер, за да ме намразите окончателно - котките много обичат да им дишаш учестено зад врата Simple Smile ВНИМАНИЕ! Котката реагира мигновено - обръща се и драска. Бъдете готови да се дръпнете веднага - рискувате драскотина по носа Simple Smile

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Просто ми се вижда безсмислено да тръгнеш да доказваш, че съвършената система за ориентация на котката всъщност не е толкова съвършена.
Работата на тиксото върши и грес. Предния ни котарак се беше наврял в работилнцата на моя мъж и вървеше точно така. На живо е гадно. Бая се намъчи, докато го изчистя.

# 19
  • Мнения: 2 229
Става така, тъй като има сензори за осезание по цялото тяло. Когато лепенката е отгоре, тя се навежда, за да преодолее "препятствието"... Същото и при другите позиции на лепенката. Смешно е, но по човешките стандарти. Също толкова смешно е и малко коте пред огледало. Аз лично ще пробвам този номер с една позната котка. Въпреки, че знам предварително как ще реагира Simple Smile

Какво прави пред огледалото? newsm78
Моят нищо интересно, ама е дърт...

# 20
  • Мнения: 150
Щото е дърт... Малките котета се нахвърлят да се бият с изображението. Преди това има ежене и перчене, съскане и виене Simple Smile Приемат го като друго коте просто Simple Smile

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И на мен ако ми лепнат тиксо през целия гръб така ще ходя .... нито е интересно, нито забавно ...кофти е

# 22
  • Мнения: 1 100
Ей, чак пък толкоз да ви е гнус... Големи природозащитнички, няма що.  ooooh!

Това е просто един експеримент, който не и наврежда с абсолютно нищо на тази котка.

# 23
  • Мнения: 4 585
Получава погрешна информация със сетивата си, или я тълкува погрешно.
Само маймуните, делфините и слоновете осъзнават, че отражението в огледалото е тяхно.
Слонът беше интересен. Вдигна си хобота, погледна се от ляво, отдясно, размаха си ушите.
Остана доволен.
Слагал съм огледало на двора.
Петелът се побърка от ревност.

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Въобще не ми прилича на експеримент. Седят група хора и се забавляват на гърба на котката Tired. Не съм природозащитничка, просто ми е жал за животинките.

# 25
  • Мнения: 8 999
Ужас. Не бих го причинила на котката си.
В крайна сметка целта на един експеримент е да докаже нещо. Този доказва какво? Че котката се дезориентира? Защо?

Това доказва, че малкият гадняр трябва да бъде пердашен по-често!

# 26
  • Мнения: 534
На тоя недорасляк малък ненормален  fight newsm66 #Sniper

# 27
  • Мнения: 1 685
Еее, стига пък и вие!Като че ли я дерат жива тази котка, че чак и не смеят някои да отворят линка.Смешно е.

# 28
  • Мнения: 2 237
Не разбрах кое е смешното.Не,не съм пробвала и няма никога да пробвам ! Това е гадно и жестоко и за мен е чиста гавра с животинчето,което те може да се защити.
Аз обожавам котки и смятам че са създадени да се милват и прегръщат а не да им се лепят лепенки по гръбчетата  Sad Казвате че какво толкова,нищо и нямало..А като се отлепи тиксото ? Питате ли се ?!
А този пък китаец ли е какъв е (от клипа) ако ми падне ще го смажа от бой ,баси нещастника !

П.С.Нищо лично към авторката,само към китаеца от клипа...

# 29
  • Мнения: 150
От цялата тази тема оставам с едно впечатление - в този форум има много любители на животните Simple Smile Въпросните любители считат, че е голямо престъпление, заслужаващо и бой, да залепиш тиксо на гърба на котка... Изглежда, обаче, че нямат нищо против скопяването на въпросните животинки...

Разни хора, разни идеали. Предпочитам да се забавлявам с една котка, лепейки тиксо по нея (или слагайки я пред огледало), отколкото да се забавлявам със скопено и безразлично към околния свят животно.

Общи условия

Активация на акаунт