Каква Ви беше първата кола??

  • 4 552
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Трабант.
ПТП-та сериозни не съм имала, ако не броим една-две отнесени предни брони (мои основно) и един-два мигача (пак мои).

# 16
  • Мнения: 764
На татко ладата карах най-напред.Голям мерак ме гонеше,подкарах я веднага след първия урок,отидох на гости на една приятелка и се оказа,че трябва да дам назад като си тръгвам,но не мога.Добре,че сестра и на моята дружка(бременна беше тогава в 9 месец) си беше у тях,че тя ми я изкара назад и оттам си продължих сама!А кога е било пресметнете сами-сега нероденото бебе ще е абитуриентка! newsm78

# 17
  • Мнения: 11 004
Citroen AX, набор 89 Heart Eyes Heart Eyes Всички й викахме Въшка Wink
С нея нямам ПТП, драскотини, удряния и т.н.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Форд Ескорт 1,6 инжекция. Нямам никакви ПТП-та Laughing

# 19
  • Мнения: 4 473
Лична кола още нямам, но разбираемо - книжка имам едва от няколко седмици.
Иначе семейните возила са Мицубиши и Бус, на втория повече стаж имам Mr. Green

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама и за ПТП-та ли ще си говорим? Нямам нито едно bowuu
Ако не се смята хлътнатината на гаражната врата, причинена от теглича на сегашния ми Опел.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз нямам книжка, но имах кола Simple Smile
и сега пак имам и пак нямам книжка  Embarassed
Голфетка 2-ка беше първата и така си я
обичах, но ни отесня и започна да ни излиза
леееееко скъпичка  Sad

# 22
  • Мнения: 2 567
Моя кола не съм имала, защото не шофирам, но като зе оженихме, моят мъж донесе като зестра ей като този звяр  Simple Smile

За време оно си беше добре.

# 23
  • Мнения: 6 904
Рено Клио. Но си е първата и единствена засега. ПТП не съм имала, но успях да одера бронята като излизах назад преди няколко седмици.

# 24
  • Мнения: 2 700
Шкода 120 L (1994 г.) Май само тя е била "моя".
Следващите са били "семейни".

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Тойота Корола. Червена.
ПТП- до момента НЕ и слава Богу.  Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 11 116
Първата ми и настояща кола е Фиат типо.  Wink
ПТП-та нямам, засега !

# 27
  • Мнения: 711
Първата Ауди 80, а сега голф 3, който скоро няма да е мой, а ще карам опел омега, който  купихме преди 1 седмица.  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 334
Opel kadet ми беше първата.Нямам сериозни ПТП-та,само леко жулнати калници,но то това си е в реда на нещата Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Първата ми лична кола беше БМВ петица.
Имала съм ПТП като шофьор - едно на брой. На едно кръгово един тип не ми спази предимството и ме шибна изотзадзе.
Иначе и други катастрофи съм имала, но не като шофьор, а като пътник - бяхме на магистралата, водачът на МПС-то заспа и се блъснахме в мантинелата. Оттогава не обичам да пътувам нощем, а ако все пак се наложи съм така  Shocked и непрекъснато говоря на шофьора...От което пък и мъжът ми започна да мрази нощното пътуване, защото страшно му се надува главата... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт