Мнение за добър педиатър във Варна

  • 2 432
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
А въпросната соколова в майчин дом ли е?Че не ги знам педиатрите в майчин! Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 585
Ние ходим на частно при Ружа Панчева - много съм доволна . Досега не сме боледували , но и всеки път прегледите са и изключително обстойни , винаги се запознава и със всичко друго като навици  и поведение на детето , ако е имало и предишни заболявания и със тях. Заради стар здравословен проблем на детето ни насочи към конкретните  двама други специалисти за да потвърдят и те  че детето се е оправило , а като  предишните лекари само ми обясняваха как детето е ок , нямало нужда да ходя при друг освен при тях и претупваха прегледите на бързо . Аз ви я препоръчвам като лекар . Консултацията на детето ми винаги трае не по- малко от 30-40 минути .

# 17
  • Мнения: 125
Кейт888,можеш ли да ми кажеш къде преглежда д-р Панчева,защото аз когато попитах за нея в Медика на ул.Цимерман ми казаха,че вече се занимавала не с прегледи ами с научна дейност.

# 18
  • Мнения: 4 593
д-р соколова приема на никола михайловски 1 , а д-р панчева в детския мед център на гурко 49

# 19
  • Мнения: 4 593
тел на д-р соколова 608986 а на детския център 611116

# 20
  • Мнения: 2 922
а д-р панчева в детския мед център на гурко 49

Д-р Панчева не приема вече в детския център, нито във Варна Медика.

# 21
  • Мнения: 4 593
така ли , а знаеш ли къде ?

# 22
  • Мнения: 2 922
В Терапия.

# 23
  • Мнения: 4 593
не мога да повярвам  ooooh!
а знаеш дали приема на частно там?

# 24
  • Мнения: 2 922
не мога да повярвам  ooooh!
а знаеш дали приема на частно там?

Да, така разбрах - само платено вече, защото главно ще работи по някакъв проект.

# 25
  • Мнения: 104
Здравейте Варненски мами,
Имам мнение по въпроса, искам горещо да ви препоръчам една изключителна професионалистка - д-р Стоянова, неонатолог е в Окръжна болница, има частен кабинет в мед.център Младост, хомеопат, страхотна е. Жалко че живеем в София, но сестра ми живее във Варна и всеки път когато минаваме от там водя малката на преглед при нея, ей така профилактично, нямам доверие на никой тук, жалко че няма една Стоянова и в София Cry
Плененника ми до 2год. много боледуваше, заради неадекватно лечение от страна на личния си педиатър щяха до астма да го докарат - имаше възпаление на белите дробчета 2месеца, сменяха антибиотик след антибиотик, появи му се трета сливица, някакъв ад, докато не попаднаха случайно на д-р Стоянова, която се зае да оправи детето и слава богу наистина се оправи, разминаха се и с операцията на третата сливица, някакво хомеопатично лечение и тя се сви...Познава всички специалисти във Варна и може да ви даде компетентно мнение по много здравни въпроси Grinning
Дано помогна с това на някое сладурче

# 26
  • Мнения: 477
Наистина д-р Соколова може и да е " противник " на антибиоците, но е всеизвестен " любител " на мазането с Гранофорин / едно зелено мазило за зачервено гърло/, което никой друг лекар в днешно време не съм чула да прилага

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Наистина д-р Соколова може и да е " противник " на антибиоците, но е всеизвестен " любител " на мазането с Гранофорин / едно зелено мазило за зачервено гърло/, което никой друг лекар в днешно време не съм чула да прилага

...и на къпането в орехови листа.
Останах с лошо впечатление от въпросната докторка. Май й е време за пенсия...

# 28
  • варна
  • Мнения: 263
Кейт888,можеш ли да ми кажеш къде преглежда д-р Панчева,защото аз когато попитах за нея в Медика на ул.Цимерман ми казаха,че вече се занимавала не с прегледи ами с научна дейност.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              телефона на Ружа Панчева---0899659873

Общи условия

Активация на акаунт