Тип-моно

  • 2 442
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 958
1 ден на плодове - минус 2 кг!!!! Аз на 2 дни пълен глад, от които единия според лунната - минус 600. И вчера: 2 ябълки през деня и 1 шопска салата за вечеря - плюс 800 г.  #Cussing outПри мен е направо безнадеждно. Може и да се пробвам на тая монодиета, ама има ли още мандарини и кивита?

Има има и всякакви други плодове...  Peace Ако това ще те успокои и аз качвам при едно такова ядене, даже мога да ти кача и повече от 1 кг.  Sick

Хапвам само плодове до 1,5кг на ден. Пия чай с мед, ако ми се пие, иначе не! Пия кафе сутрин и около 3 литра вода на ден, защото така съм свикнала. Мисля скоро да спра и кафето, че да се пречистя малко от токсини.
Забелязах, че с по-малко плодове дневно, отслабвам много по-малко! Пък и до колкото знам, може да се хапват повече плодове, но тогава трябва да се гладува по-дълго. Мисля да направя 2-3 седмици и след това да реша дали да продължа още малко или да се захранвам. 
Ти сега на какъв режим си?

На същото плодолечение  Peace

Това, че като ядеш повече плодове, сваляш повече ме изумява...  Shocked Shocked Shocked

Заповядай тук при нас, за да говорим конретно за него там:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181794.0

# 31
  • Мнения: 1 817
1 ден на плодове - минус 2 кг!!!! Аз на 2 дни пълен глад, от които единия според лунната - минус 600. И вчера: 2 ябълки през деня и 1 шопска салата за вечеря - плюс 800 г.  #Cussing outПри мен е направо безнадеждно. Може и да се пробвам на тая монодиета, ама има ли още мандарини и кивита?
Аз един ден ядох 3 ябълки и вечерта нисковъглехидратно риба със зеленчуци и салата и на другия ден бях +2кг  Cry ! Момичетата го обясниха с това, че зеленчуците задържали вода и просто съм задържала много вода, та за това съм качила...
Аз когато не ям нищо или само малко плодове почти не свалям или само около 500гр на ден. По неясни за мен причини обаче с 1,5кг на ден плодове имам страхотни резултати! Съветвам те да пробваш монодиета, но само на плодове!
А и не прекалявай с неядене, защото метаболизма ти ще се скапе!

# 32
  • Мнения: 861
Хм, ми той вече е скапан пустия му метаболизъм!

# 33
  • Мнения: 1 817
Хм, ми той вече е скапан пустия му метаболизъм!

...което означава, че трябва да започнеш да се храниш често и по малко, както и да се движиш всеки ден! И резултатът няма да закъснее!
Аз бих ти препоръчала плодуването  Wink , но ти си знаеш!

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Майка ми правеше една тип моно диета:

1-ви ден - кисело мляко,
2-ри ден - яйца,
3-ти ден - зеленчуци,
4-ти ден - месо,
5-ти ден - плодове.

Отслабна!

А, и още нещо се сетих - Не висете по кантарите, нека дрехите ви бъдат ориентир.

# 35
  • Мнения: 861
Аз я почнах тая диета, ама не знам дали ще я изкарам. Първият ден изядох 2 краставици, вторият ден 2 портокалчета и то до обяд, че бях решила да съчетая с лунната. Днес би трябвало да съм на домати. Започнах я, ама не съм решила дали ше я изпълня цялата. Например това със зелената салата-ами не се виждам да я гризкам така не на салата. А и ме притеснява това, че хубаво ще сваля 2-3 кг най-много, ама после ще ги наваксам бързо за ден-два на салати. Tired

# 36
  • Мнения: 1 817
Kолко дни изкара и колко свали? Днес май ти е 3ти ден...

# 37
  • Мнения: 861
Да днес ми е трети ден, ама не знам дали съм свалила нещо, защото тези два дни ме повали един вирус и не се бях теглила. От вчера следобяд до днес сутринта съм -400 г, ама може и да е от лунната диета, която съчетах с тази. Ако не се откажа, ще се отчета пак утре-в другиден. Ама и аз не съм добър ориентир за сравнение, че много трудно свалям, а и малко имам за сваляне 2-3 кг само. Предполагам, че на по-пълни хора по-бързо ще действа. Утре ще изкарам на ябълки, само за тия марули се чудя-или трябва да ги направя на салата с поправки или да ги заменя с нещо-ама с какво?  newsm78

# 38
  • Мнения: 3 647
Здравейте!  bouquet
Обсъждана ли е тази диета:
1 ден 1 кг краставици
2 ден 1 кг портокали
3 ден 1 кг домати
4 ден 1 кг ябълки
5 ден 4 зелени салати
6 ден 1 кг портокали
7 ден 1 кг краставици
8 ден 1 кг киви
9 ден 1 кг домати
10 ден 1 кг мандарини.
 А въобще някой има ли впечатления за този вид диети-монотонни?
Много мерси! txtloves
може да пробвам
 да не си правя устата за сол в заленчуковите дни  Whistling

# 39
  • Мнения: 1 817
Да днес ми е трети ден, ама не знам дали съм свалила нещо, защото тези два дни ме повали един вирус и не се бях теглила. От вчера следобяд до днес сутринта съм -400 г, ама може и да е от лунната диета, която съчетах с тази. Ако не се откажа, ще се отчета пак утре-в другиден. Ама и аз не съм добър ориентир за сравнение, че много трудно свалям, а и малко имам за сваляне 2-3 кг само. Предполагам, че на по-пълни хора по-бързо ще действа. Утре ще изкарам на ябълки, само за тия марули се чудя-или трябва да ги направя на салата с поправки или да ги заменя с нещо-ама с какво?  newsm78
Марулите можеш да ги замениш с краставица! Успех и да пишеш какъв е резултатът!

# 40
  • Мнения: 861
Уффф, почти съм се отказала, няма ли да се включи някой със силна воля, да се мотивирам?!

# 41
  • Мнения: 1 418
1ден-1/2кг.варени картофи(без сол)
2ден-1/2кг.безсолна извара
3ден-1/2кг.печено свинско(нетлъсто)на скара
4ден-1/2кг.кашкавал
5ден-1/2кг.шунка
6ден-кисело мляко,мисля,че беше около кг.
7ден-само вода.

За 7 дни -10кг.
Аз изкарах и вторият и не издържах повече.Освен това я
пиша по спомени,но в общи линии е това.Мисля,че е малко
по-хранителна от плодово-зеленчуковата.Въпреки,че
еднообразната храна втръсва.

Общи условия

Активация на акаунт