Раз-градлийки финни всички,припкат след дечица с... цвички!!!

  • 6 879
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Мама-Габи писах ти на лични.

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  gicheva Внимавай какво предлагаш,че току виж сме дошли  Joy Joy Joy.Аз предлагам хубава и дъъъълга разходка в парка.А ако наистина се сетиш за нещо,просто пиши  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 227
само аз ли съ на линия кадесте вси4ки
 newsm78

# 18
  • Мнения: 256
Аз след малко излизам. Ще ходя да си прибера баткото от градина и малко да се поразходим  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 398
ХАЙДЕ НА kaffeetrmker_2.Влади направо ви е  rotfImbo скрил шапките.Дано резултатите  са ок.Ние днес не сме излизали,защото вятърът беше силен/поне около нас/.Хвърчаха найлонови торбички,хартийки и много пепел.Падаха и парчета тенекий, а зад блока мъжо на обяд каза , че и стъкла се чупят от отворени остъклени тераси.Пазете се като минавате около жилищните блокове, особено под балконите, ако трябва да преминете!
А за новата тема  newsm10 на Марго!Ако може да се поправи момченце с момченца в началото, че  smile3556 много ми се набива в очите,особено в едното  love001

# 20
  • Мнения: 441
Момичета да се похваля-резултатите на малкият са супееееер ooooh!.
Явно,защото скоро беше болен и се опитват да избиват 2 зъбчета, е с по-нисък имунитет и е лепнал някой вирус.За сега ще пие само витамин Ц и ще се борим с температурата.Дано после не се появят и други екстри.
Фантичка дано докато дойдете в Разград, Влади да е оздравял  Praynigи ние да се включим в разходката Flutter
За Марго.

# 21
  • Мнения: 51
От Ваня за най сладкия и обичан малък пич-Влади!Целувки!!!
И -радваме се, че сте добре!!!

# 22
  • Мнения: 441
И ние да върнем жеста към малката принцеска Ваня  Hug(и майка и' естественно hahaha)   bouquet

Това е лично за Ваня от Влади

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 18:02 от titania

# 23
  • Мнения: 227
 newsm44 супер 4е сте здрави няма по хубаво от това влади да е здрав и засмян

# 24
  • Мнения: 441
newsm44 супер 4е сте здрави няма по хубаво от това влади да е здрав и засмян

Благодаря ти,много си мила.Ама то и от името ти си личи   bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 227
мерси мъжлето беше до мен и каза 4е съм била много мила ама да не съм в къщата  newsm53 много ми стана гадно като каза 4е не добре като про4етах 4е днес иследваниата са хубави се зарадвах много нека да не се разболава ве4е да е здрави4ък и да излизате на разходки

# 26
  • Мнения: 441
Дано всички бебоци са здрави,да се оправя и времето и пак да хукваме по срещи пред НДК-то ,че много ми е гадно така.Не стига ,че е болен,ами и скучно по цял ден сами.
И да не си забравите цвичките мамчета  hahaha hahaha

# 27
  • Мнения: 227
и аз искам това да се управи времето да си вземаме цви4ките и на разходки по цал ден 4е миши много много не го свърта в наз по4ва да пла4е към 11 погава знае 4е излизаме днес смъкна керемидите на къщата от рев  newsm62

# 28
  • Разград
  • Мнения: 3 110
А пък Макси много трудно го изкарвам на вън.Хиляди уговорки,подкупи и какво ли не само да излезе.Голям зор е.Вярно,че в къщи много хубаво си играе,и не го гоня,както на вън,ама.........

# 29
  • Мнения: 256
Мама барба къде си скъпа не се чуваш Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт