Раз-градлийки финни всички,припкат след дечица с... цвички!!!

  • 6 904
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 559
Тати nenka стига се спотайва,ами поне покани мама nenka да пише при нас,след като ти се срамуваш. Wink

# 256
Здравей мама007 радваме се, че ни пишеш макар и по малко,дано си прекарваш добре и дано си много щастлива.И снимай защото чакаме снимки. photo
 newsm51 цвете от Българияза теб.

# 257
  • Мнения: 441
Здравей mama007.Радвам се,че не си ни забравила.Дано си изкарате добре ,независимо от променливото време.И аз с непърпение ще чакам снимки  Embarassed.Поздрави на всички   bouquet

# 258
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
mama007 и ние си имаме английско време  Joy Joy Joy.
 Весело изкарване и да не забравите да се върнете. Hug

# 259
  • Мнения: 441
Весело изкарване и да не забравите да се върнете. Hug
Много пък и трябва да се връща.Това си е мое мнение  Peace

# 260
  • Мнения: 11 559
Благодаря ви моми4ета!Много сте мили! Heart Eyes Hug За сега си прекарваме добре.През деня ни е малко по-ску4но,защото мъжът ми е на работа,но след това ни води някъде-по магазините или на гости.В понеделник беше националният им празник и трябваше да има карнавал в Дъблин,но беше отменен заради силният вятър.

# 261
  • Мнения: 11 559
А относно това дали ще се върнем,мога да кажа със сигурност ДА.Оставането тук не влиза в плановете ни.Поне за сега не мога да се убедя,4е тук е по-добре за децата отколкото в БГ.Да,вярно е,4е тук има вси4ко,ама наистина вси4ко,но тук се води доста изолиран живот.Образованието е на доста по-ниско ниво от нашето.Най-близката детска градина е 4астна и таксата за седмица е 180 евро. #Crazy #Crazy

# 262
  • Мнения: 256
Мама007 много се радвам че пишеш. Наслаждавайте се  newsm10

# 263
  • Мнения: 3 219
тез ирландци луди ли са бе ?180 евро ....За стандарта сигурно не е зле,ама като знам в Англия на какъв принцип са им градините, много ми е чудно какво предлагат за тези пари. Относно времето- ще вали я , тези зелени полета искат поддръжка . Знам, че влагата е убийствена и е ужасно за хора с проблеми . Ама з а малко бива , нали ?  bouquet

# 264
  • Мнения: 11 559
Живеем на около 30-на км от Дъблин в един от многото му райони,който на мен ми прили4а на малко град4е или селце.Имението в което живеем е доста обширно.Вклю4ва три отделни къщи,свързани с алеи,малка детска площадка и външно барбекю.Освен това вклю4ва няколко декара гори и поляни и дори едно пото4е.Всъщност тук вода има в изобилие и затова не я плащат.В голямата къща живеят собствениците,които се занимават с отглеждане на овце и крави.Има една едноетажна къща в която живеят българи-семейство с 2 деца.Ние сме в третата къща,която се състои от 2 огледални самостоятелни апартамента.В единият живеят бълг.семейство с бебе,а в другият моят мъж и бълг.семейство с 2 мъни4ки деца + баба гледа4ка от БГ.

# 265
  • Мнения: 441
На мен ми звучи добре.А гледачката само за другите деца ли е?Не може ли и вашето да гледа,ако се изместите там?Май много питам  newsm78,просто ми е любопитно,не ,че искам да ви се бъркам в решенията.

# 266
  • Мнения: 51
Привет на мама 007.Отдавна не съм ти писала лично във форума и ти се извинавам,но имах ангажименти.Радвам се ,че не си ни забравила и ни чувстваш така близки...щом четеш и пишеш-значи ти липсваме.
Дъблин е красив град,но Разград си е "най-по"-както казваше Попандов в един филм.Така ,че...събери приятни емоции,но не забравяй да се върнеш и да ги споделиш с нас.

# 267
  • Мнения: 51
А на "ненка"бих казала-При нас е весело и няма да скучаеш!
Дай обаче координати-рождена дата,брой и пол на децата....и на мама "ненка"също дата на раждане-поглеж се оказало ,че се познаваме.Нали града ни е малък,пък и покрай тия бебоци що запознансва навързахмеееееееееее.

# 268
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Работния ден приключва,има още 20 мин/тик-так,тик-так/,после се отдавам на двудневна заслужена почивка.
 Довечера сме на китайски,утре на кръчма  Joy Joy Joy.Спане до обяд,нали си имаме баба да дундурка дечковци  Mr. Green ще помързелуваме малко. И на театър в неделя.Руми ,после ще ти кажа дали си струва да гледате тази постановка  JoyНякой наистина са ужасни,"Крал Лир" беше много прехвалена,а нищо особенно  Rolling Eyes.Само дето цените на билетите бяха ,леле мале.
 Следващата седмица по това време ще сме на път към Разград. Hug Само дано времето да е хубаво.Има ли къде да отведем децата да играят в лошо време  newsm78,детски куб или нещо такова...

# 269
  • Мнения: 3 219
тука нема такива екстри, за жалост !!! При лошо време - бесуване вкъщи !!!

Общи условия

Активация на акаунт