София - кв. Гео Милев, Изток, Слатина

  • 47 827
  • 283
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 268
 Здравейте, аз ходя на козметичка на Плиска в едно салонче. Много съм доволна. Почистването (трае около 1.30 минути-2) е 15 лв някъде, кола маската на триъгълник беше около 7-8 лв, на мишници - 4-5. Аз ходя и  на почистване на вежди - 2 лв. Всичко ми излиза по-малко от 30 лв. Работят две козметички там. Аз лично ходя само при едната. Харесва ми, че е внимателна и работи много качествено. Ако искате мога да дам координати.
До скоро

# 136
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте, аз ходя на козметичка на Плиска в едно салонче. Много съм доволна. Почистването (трае около 1.30 минути-2) е 15 лв някъде, кола маската на триъгълник беше около 7-8 лв, на мишници - 4-5. Аз ходя и  на почистване на вежди - 2 лв. Всичко ми излиза по-малко от 30 лв. Работят две козметички там. Аз лично ходя само при едната. Харесва ми, че е внимателна и работи много качествено. Ако искате мога да дам координати.
До скоро
дай координати,кой точно е салона?

# 137
  • Мнения: 268
Здравейте, салона се намира на ул. "Коста Лулчев" 15А. Аз ходя при Илиянка. Телефона е 9714787
Там предлагат фризьорство, козметика и маникюр. Аз ходя при козметичката и на маникюр. На фризьор ходя във "Венера" в Скай Сити
Надявам се да съм била от полза

# 138
  • София
  • Мнения: 2 181
тАМ не са ли няколко салона?Кой точно е твоя?

# 139
  • Мнения: 268
 Като идваш откъм Коперник втория, до кафето и аптеката
В другия не съм ходила. Ходила съм в един към пазара Сигняково, в който не бих повторила и в един срещу първо РПУ, на ъгълът на Шипченски Проход и Елесевета Багряна, ако не се лъжа, но и там не ми хареса никак

# 140
  • София
  • Мнения: 2 181
Имаш ли информация другата добре ли работи,че тази седмица тя е следобяд,а пък аз тогава мога?

# 141
  • Мнения: 268
Не нямам информация. не съм ходила при нея никога.

# 142
  • София
  • Мнения: 2 181
Записах се при другата,после ще докладвам Peace

# 143
  • Мнения: 789
Преди време се беше повдигнал въпроса за детската кухня. Вчера записахме Ива на частната, на която бяхме записани преди да се преместим тук. 12 лева на седмица е. Пункта е в един детски магазин близо до Електроника. Ако има желаещи, ще дам точен адрес.

# 144
  • София
  • Мнения: 3 524
Преди време се беше повдигнал въпроса за детската кухня. Вчера записахме Ива на частната, на която бяхме записани преди да се преместим тук. 12 лева на седмица е. Пункта е в един детски магазин близо до Електроника. Ако има желаещи, ще дам точен адрес.
аз искам може на ЛС, макар да ни е рано доста ама да има Simple Smile

# 145
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Преди време се беше повдигнал въпроса за детската кухня. Вчера записахме Ива на частната, на която бяхме записани преди да се преместим тук. 12 лева на седмица е. Пункта е в един детски магазин близо до Електроника. Ако има желаещи, ще дам точен адрес.

Този пункт да не е в детския магазин на Лидице?
Дай малко повече инфо - коя е кухнята, доволна ли си, как се поръчва? Такива неща.
Simple Smile

# 146
  • Мнения: 789

Този пункт да не е в детския магазин на Лидице?
Дай малко повече инфо - коя е кухнята, доволна ли си, как се поръчва? Такива неща.
Simple Smile

Ахъм, точно там е: http://bgmaps.com/map.asp?sid=2043ffb758a2d8c85485be1b22557036&a … ame=&oType=57
Кухнята е http://juniormenu.com/ (само да не ме бият модераторите, че правя реклама...). Сега видях, че имат и пункт до парка. Доволни сме, иначе нямаше да се запишем. Днес яденето си го омете всичкото. Според мен си готвят добре, а за мен си е голямо удобство, че ходя на работа и ми е много трудно всяка вечер да готвя.

# 147
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Много ти благодаря. Дори имат и 'алергично меню'. А цените ми се струват доста сносни. Може да пробваме.

# 148
  • Мнения: 1 779
Здравейте момичета,
живея в Редута, което не е съвсем "Гео Милев, Изток,Слатина", но все пак е близо.С бебето ми се разхождаме или из редутските улици и градинки, или при хубаво време в парка Гео Милев...
 Hug

# 149
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Привет!
Аз съм мама на Ивайло, живеем в Слатина, близо до пазара- ако организирате срещи в района или в парка Гео Милев- пратете едно съобщение, ще се присъединим Party

Общи условия

Активация на акаунт