ПРОЛЕТНО НАСТРОЕНИЕ ЩЕ ВИ СЪЗДАДЕ ФОТОШОПСКОТО "СДРУЖЕНИЕ"!

  • 6 066
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 630
Спаске,
Я да отговоря вместо Дамянти
Превеждаш сума по сметката - не виждам смисъл да е отделен превод за свяка рамка - пускаш общо пари
Получаваш обратно фаил, който да си разпечаташ във фотото

# 16
  • Мнения: 3 211
Спаске,
Я да отговоря вместо Дамянти
Превеждаш сума по сметката - не виждам смисъл да е отделен превод за свяка рамка - пускаш общо пари
Получаваш обратно фаил, който да си разпечаташ във фотото

С каква резолюция да е снимка, която ще изпратя

# 17
  • Мнения: 1 884
Желателно е да снимката да е правена с цифров фотоапарат, а не сканирана снимка... Резолюцията от тези апарати е достатъчна за размера на рамките, които са 15/10 см. Естествено, ако някой иска да е стандартните 13/9 см. може да го отбележи в мейла си.

# 18
  • Мнения: 5 255
Цитат на: Trislon
Струва ми се,че се получава някакво напрежение с тези различни сметки.
Дано не съм права

Моля за яснота относно питането ми  Hug Цък.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Цитат на: Trislon
Струва ми се,че се получава някакво напрежение с тези различни сметки.
Дано не съм права

Моля за яснота относно питането ми  Hug Цък.


Аз изказах мнение по въпроса доста одавна.Аз нямам нищо против  - всеки преценява на кого и как да помага  Hug Желаещите се свързват с авторите на лични - мисля, не пречи Малена да каже какво желае за собствените си творби  Peace
Надявам се да няма конфронатции на тази тема  Peace   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 2 374
Дамаянти,кога ще сложиш снимка-линк горе при другите рамки на новите 4 ?Качени са в уебшотс.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Съжалявам, но вече не мога да редактирам постинга си.Ще ги сложа тук  Peace

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: Trislon
Струва ми се,че се получава някакво напрежение с тези различни сметки.
Дано не съм права

Моля за яснота относно питането ми  Hug Цък.



какво зна4ение има кой от къде е newsm78Дамаянти  е поела инициатива за това и се е постарала доста в името на децата с които работим и за които се грижим..Вси4ки останали моми4ета също Hug Hug Hug.........Рамките са невероятни,мерси моми4ета.

# 23
  • Мнения: 1 072
Уф, много бавно ми се зареждат големите изображения. Смятам утре към 7 и 30-8 часа да издебна всички и на спокойствие да си разгледам рамките. Whistling Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 461
ВРАВО, МОМИЧЕТА !!!

  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 4 578
Добре де, аз си харесах рамки, как да разбера кой е авторът Embarassed?

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Добре де, аз си харесах рамки, как да разбера кой е авторът Embarassed?
Ако отвориш рамката в webshots, не пише ли отдолу името на автора?

Аз имам друг въпрос- довечера сигурно ще имам достъп до всички рамки, които съм правила за Нели. Мога ли и аз да сложа някакъв знак в webshots, че може да се избира от целия ми албум в multiply?

# 27
  • Мнения: 6 497
Щракайки на снимката, която си избрала, се зарежда страницата в Уебшотс, където е качен албума и там под снимката е номера й и името на автора!!!  Аз вече получих 4 много хубави рамки! Grinning Сега си чакам другите с нетърпение! Wink

# 28
  • Мнения: 623
запис Grinning
от тез номера се обърках вече....

# 29
  • Мнения: 2 323
Цитат на: Trislon
Струва ми се,че се получава някакво напрежение с тези различни сметки.
Дано не съм права

Моля за яснота относно питането ми  Hug Цък.



какво зна4ение има кой от къде е newsm78Дамаянти  е поела инициатива за това и се е постарала доста в името на децата с които работим и за които се грижим..Вси4ки останали моми4ета също Hug Hug Hug.........Рамките са невероятни,мерси моми4ета.



Ами Маленна в темата, която дава mam@, дава друга сметка за превод, ако изберете от нейните рамки. Тя като техен автор и член на Варненското движение, което не е едно цяло с ДБМ, може би има право да поиска преводите да отиват там, където тя работи! Не мислите ли, че е права и тези неща да са изяснени преди това, а не сега ,, да се получават нaпрежения,,  Peace

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 20:54 от Aгата ®

Общи условия

Активация на акаунт