Отговори
# 15
  • Мнения: 1 640
Невероятна красота,и то без грам преувеличение.Много бих искала да си взема,но не съм наясно за какво служат рамките,т.е.в тях се поставя от Майсторката моя снимка /от цифров апарат/.Аз по имейл ли трябва да я пратя  и на кого да пратя?Вносни бележки  за сумата как да представя?Наистина нямам представа никаква ни от рамки,ни от цифрови снимки,ни от нищо подобно! Embarassed

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Невероятна красота,и то без грам преувеличение.Много бих искала да си взема,но не съм наясно за какво служат рамките,т.е.в тях се поставя от Майсторката моя снимка /от цифров апарат/.Аз по имейл ли трябва да я пратя  и на кого да пратя?Вносни бележки  за сумата как да представя?Наистина нямам представа никаква ни от рамки,ни от цифрови снимки,ни от нищо подобно! Embarassed

Да точно така, избираш рамка и там вътре можеш да сложиш твоя подходяща снимка или на детенце. Под рамката пише автора, пишеш му ЛС и се разбирате! сигурна съм че всяка една от нас би ти обяснила всичко в детайли, така че да ти стане абсолютно ясно!!!

# 17
  • Мнения: 5 255
Въпрос :
Знам, че Малена е член на Варненското сдружение на майките.
Приходите от нейните рамки къде отиват  newsm78
Според мен е редно приходите да постъпват в сметката на Варненското сдружение на майките или за децата от ДМА в . с. Овчарово  Peace
Това изяснено ли е  newsm78
Не мога да се ориентирам /може и да е коментирано, за което моля да ме извините/- навсякъде има теми  ooooh!

# 18
  • Мнения: 6 039
Да, така се разбрахме, може би беше добре, да се уточни това в началото на темата, но.....нищо

# 19
  • Мнения: 5 255
Да, така се разбрахме, може би беше добре, да се уточни това в началото на темата, но.....нищо

Виждам една сметка  newsm78 вие ли се оправяте или  newsm78
Моля за повече яснота  Hug

# 20
  • Мнения: 6 039
СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"

Сметката на сдружението в Нефтинвестбанк-
BG10IORT73771004576800
BIC/SWIFT/IORTBGSF

# 21
  • Мнения: 3 405
Ако сме харесали рамка и сме от Варна по варненската сметка ли да преведем средства за дарение?

# 22
  • Мнения: 6 039
ако е от моите рамки, да
тъй, като аз съм член на Сдружение Варненски Майки

останалите майки, да си кажат, има такива които не са от София, и които не са членове на Движение на Бг майки. Така, че могат да избират.

# 23
  • Мнения: 1 258
Струва ми се,че се получава някакво напрежение с тези различни сметки.
Дано не съм права.

# 24
  • Мнения: 7 821
Всички въпроси задавайте ТУК

Общи условия

Активация на акаунт