От другата страна

  • 9 752
  • 240
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 473
Познато до болка #Cussing out.надеждата умира последна.Аз също съм в този филм от ве4е 6г.Но ние сме на етап той се раздели с нея и сега живее сам.Но до там.Същите думи съм ги 4увала и аз.Неможе да я понаса нищо между тях нямало ве4е дъра - бъра 1 към 1.Но аз ще ти кажа какво ще е продължението.В един момент на мен ми писна и си намерих друг.Той разбра и по4наха разговори обяснения ох ужас. TiredТогава реших че по4вам живота си без него.Заминах за 1 седмица на по4ивка в 4ужбина като оставих детето на майка ми и му казах ако иска да го види да се обади на майка.Върнах се и пак разговор какво съм мислила 4е правя.Айде сега пак сме заедно.Но в един момент като видя 4е съм му вързана пак по4на.Сега щял да я води на по4ивка щото му било много мъ4но за нея ooooh!.Тя била самотна аз нямало от какво да се претиснявам между тях нямало нищо само приятелство и до там.Когато го попитах защо преди да я заведеш не и кажеш 4е пак сме заедно а я поставяш в такава унизителна ситуация и пак и даваш поводи да си мисли 4е ти проявяваш интерес към нея с тая покана за по4ивка.Отговора беше ще и кажа ако ме попита,тя знае прекрасно 4е между нас вси4ко е свършило(което не е така ,тя се хваща като удавник за сламка).Аз думи нямам ве4е незнам какво да правя за него това е правилно, нея от съжаление на по4ивки да я води мен било му хубаво с мен.Един лабиринт от който няма излизане.Това е схемата мила ако ти сама не сложиш края.Ще ви върти и двете.Унижение до край.  bouquetТова е моята ситуация може да си извадиш заклю4ения.


P.S. Ако знаеш само колко много страда как ние двете го съсипваме колко е нещастен не издържал пове4е.Чак на мен ми се доплака  Cry

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 11:05 от Tonkata

# 76
  • Мнения: 2 327
Темата се превърна в бойно поле. Не е лошо, че има мнения от 2-те страни на барикадата, но мнения могат да се дават и без епитети. Ще ви помоля малко да поуспокоите топката. Ако държите да обсъждате моралните принципи пуснете отделна тема.

Специално за Panther и неговото мнение, което изтрих - във форума има забрана за инасяне на  лична информация на други хора. Независимо каква.

# 77
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не почтеността основната ми теза. Всъщност аз също съм правил непочтени неща под влияние на чувства.

Другото е по-важно. Гледаш хората как се отнасят към предишните си партьори/деца и разумното е да очакваш същото към себе си. И сам се отнасяш към хората както очакваш да се отнасят към теб. Не виждам какво сложно има в концепцията.

Едит: Ако няма предишни деца - пак има какво да се гледа, само че трябва да има кой да гледа.
Aми то по тая логика трябва да проведем едно обстойно задълбочено проучване на въпросния субект, да му отворим досието ако има, и тогава ако всичко е тип-топ да вземем да си позволим (!!!!) да се влюбим.
 Ама много принципни хора се появиха тук, направо да се чудиш как не всичко им е наред и на тях, че са тук.

# 78
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е друг е въпросът, че всеки "гледа" повече след като се опари, но това става впоследствие, поне така смятам аз, сигурно съм от по-тъпите, дето трябва първо да се опарят.

# 79
  • Мнения: 1 615
Една приятелка вика: "На каквото съм се присмяла, все ме е стигнало"...
Споко, хора, леко с клеймата, че и деца имате - не знаете тях какво ги чака!

# 80
  • Мнения: 1 425
.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 17:01 от Panther

# 81
  • Мнения: 1 425
Aми то по тая логика трябва да проведем едно обстойно задълбочено проучване на въпросния субект, да му отворим досието ако има, и тогава ако всичко е тип-топ да вземем да си позволим (!!!!) да се влюбим.
Съвсем разумна идея. Доста жени са станали жертва на трафик защото са се влюбили в сводници примерно.

# 82
  • Мнения: 2 863
Една приятелка вика: "На каквото съм се присмяла, все ме е стигнало"...
Споко, хора, леко с клеймата, че и деца имате - не знаете тях какво ги чака!
Отдавна пея и аз тая песен, ама никой ме не чува.
Темата както обикновено отиде на ........
Дано авторката й поне е намерила отговор на някои въпроси.

# 83
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Че този с какво я унижава - грижи се и за нея и за детето.
И за семейството си се грижи.
Не е ли това типичен пример на стремежа "да го разведе", който според много от вас не съществува.
[/quote]
Изобщо не желая "да развеждам" никого. Откакто разбрах за децата му (буквално от улицата, а не от него, както смятам беше редно) аз съм го оставила там където е и изобщо не искам да си напуска семейството, той е тоя който реве да ги напуска. Ама вече е късно.
Единственото което беше неодходимо да направи, беше да дойде и като човек да ми каже - виж какво, смятам да направя опит с жена ми да си имаме деца, това е наше право, ние сме семейство и аз ще го направя. Точка. А не да мълчи и да се крие като ненормалник. Не е ли така бе, аз ли нещо не съм в ред????!!!

# 84
  • Мнения: 2 863
Виж, прекалено е забъркана вашата... не, не си ненормална, но в такива отношения на полуистини и полулъжи винаги това е крайният резултат.
Мисли само как ще я караш напред, назад и да се връщаш - поправяне няма.

# 85
  • Мнения: X
да дойде и като човек да ми каже ....
ама ти още живееш в заблудата че си имаш работа с човек...  Joy Joy Joy
леле вече ще умра от смях

Пантер, споко човече.  Peace

# 86

Изобщо не желая "да развеждам" никого. Откакто разбрах за децата му (буквално от улицата, а не от него, както смятам беше редно) аз съм го оставила там където е и изобщо не искам да си напуска семейството, той е тоя който реве да ги напуска. Ама вече е късно.
Единственото което беше неодходимо да направи, беше да дойде и като човек да ми каже - виж какво, смятам да направя опит с жена ми да си имаме деца, това е наше право, ние сме семейство и аз ще го направя. Точка. А не да мълчи и да се крие като ненормалник. Не е ли така бе, аз ли нещо не съм в ред????!!!

Така е, права си и си съвсем наред. Лошото е, че хората не винаги постъпват така както трябва и всеки си има своята правота и истина за постъпките си.
Както ти за себе си си права, че имаш такава връзка, сигурно и той си има неговите оправдания. След като не искаш да те съдят, не съди и ти.  Защо когато се касае за теб ти можеш да постъпваш неправилно според "общоприетото" да речем, но за другите не може? Е това не разбирам.

# 87
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Виж, прекалено е забъркана вашата... не, не си ненормална, но в такива отношения на полуистини и полулъжи винаги това е крайният резултат.
Мисли само как ще я караш напред, назад и да се връщаш - поправяне няма.
Точно това е драмата, правилно си я схванала, личи си, че си я яла тая..... От полуистини и полулъжи по-голяма супа няма. Защото не знаеш къде свършва истината и започва измислицата. А има и още нещо - човека не е нито женкар, нито нехранимайко, просто по гръб не пада, и най-любимият му спорт е да се прави на жертва. Той просто искал всички да са доволни, а сега....какво станало, всички сме го нападали и все той бил виновен. Накрая заяви, че щял да си ги вземе и трите "циганета" както ги нарича и щял да си ги гледа. А пък нас щял да освободи, да сме се чувствали свободни. Благороден е човека, както ми каза жена му веднъж.

# 88
  • Мнения: 2 863
ох, извинявай че ми е смешно, ама дали това не е решението, би било ужасно, ужасно справедливо да погледа малко той трите деца, пък жените му да идат на почивка примерно:))

# 89
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
ох, извинявай че ми е смешно, ама дали това не е решението, би било ужасно, ужасно справедливо да погледа малко той трите деца, пък жените му да идат на почивка примерно:))


Изобщо не ми се извинявай, смешно е и още как. Но нали се сещаш, че това са само думи. А и не ми се занимава, иначе бих се обадила на жена му да я уведомя за благородното му предложение.

Общи условия

Активация на акаунт