идейки чудодейки!!!

  • 2 380
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...
Да- две животинчета имам от него изненади, мп3 плейър, който много исках, ама все не оставаха пари, книги редовно ми взима.... А аз мразя изненади. И за това не правя. Който се прецакал, прецакал се да ме вземе. Тва е положението.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...
ами просто е .за да не си задаваш такива въпроси не чети такива теми!! Hug newsm53

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Хахахахаха, като чета такива теми винаги си задавам въпроса... а мъжете ви изобщо правят ли ви изненади .. приятни имам предвид...
Да- две животинчета имам от него изненади, мп3 плейър, който много исках, ама все не оставаха пари, книги редовно ми взима.... А аз мразя изненади. И за това не правя. Който се прецакал, прецакал се да ме вземе. Тва е положението.

Еми, да! Прецакал се е вече горкият човек!!! Кво да прави, ще си трае и ще вика, глей другите жени правят стриптийз и вечери на свещи и пр... Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 460

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!
[/quote]
нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

Бреее, нещо много се върза... и не е задължително на лошото са отговориш с лошо... по-добре с добро!

# 20

Еми, да! Прецакал се е вече горкият човек!!! Кво да прави, ще си трае и ще вика, глей другите жени правят стриптийз и вечери на свещи и пр... Twisted Evil

... и ще отиде при колежката да му избърше сълзичките...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 460

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

Бреее, нещо много се върза... и не е задължително на лошото са отговориш с лошо... по-добре с добро!
ами,хич даже само че когато наистина няма човек какво да каже по даден въпрос по добре да не казва нищо

# 22

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

Бреее, нещо много се върза... и не е задължително на лошото са отговориш с лошо... по-добре с добро!
ами,хич даже само че когато наистина няма човек какво да каже по даден въпрос по добре да не казва нищо



Браво! Каза ли й го?  tooth
Аре, модераторката, марш в ъгъла да се срамуваш!  hahaha

# 23
  • Мнения: 460

Ама чакай, аз не съм казала, че не искам да си задавам въпроси! Тъкмо обратното... зададох го и на вас!

нале се сещаш,че човек отвръща на доброто с добро на лошото с лошо.за да има такива хубави изненади значи са ти направили преди това!

ако се отнасяше за мен,отивам веднага в ъгълченцето!! newsm45 afwitch



Бреее, нещо много се върза... и не е задължително на лошото са отговориш с лошо... по-добре с добро!
ами,хич даже само че когато наистина няма човек какво да каже по даден въпрос по добре да не казва нищо



Браво! Каза ли й го?  tooth
Аре, модераторката, марш в ъгъла да се срамуваш!  hahaha

# 24
  • Мнения: 3 453
Тази вечер-Сникерс и Марс/някакви нови двойни дози Joyса пуснали/.Умря си от кеф.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 285
Той работи само нощни смени и понякога му правя сандвич за работа и пъхам листче "Обичам те!" вътре. Или оставям леглото оправено за лягане (почти всеки път) и лепя сърца по възглавниците (но не често, за да не свикне). Понякога му купувам книга, ако съм забелязала, че си е харесал, но обикновено той ме глези повече...  Embarassed

# 26
  • Мнения: 25 633
Тъй и тъй сте почнали, за свирките нищо ли няма да кажете?  newsm78
Все пак до петък остават само 2 дена!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 10 618
Масаж за Св.Валентин. Знам,че отдавна иска да отиде и му запазих час в салон, в който ходи една приятелка и от нея знам, че масажистката е на средна възраст и няма да му скочи Simple Smile. Размаза се от удоволствие.
Вчера реших да го изненадам със сутрешен секс (много рядко имам желание сутрин), но бебока ми осуети плановете Sad.

# 28
  • Видин
  • Мнения: 961
Тъй и тъй сте почнали, за свирките нищо ли няма да кажете?  newsm78
Все пак до петък остават само 2 дена!  Mr. Green

Вече остава един ден до петък. smile3558
Та какво да кажа! Моя  просто си умира за такова нещо  love001/ако някой мъж каже обратното, ще си изкриви душата/
По- голямо глезене здраве му кажи  newsm53
После, разбира се очаквам реванш... smile3503

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 15:06 от Жаклин

# 29
  • София
  • Мнения: 346

 Със сметката за ток  Mr. Green

 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт