При нас са щъркелите подранили, за Август вече сме се уредили

  • 11 928
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
Добро утро!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛХИЧКА! nbirthday  ura
Понеделник ходих на ФМ, всичко с бебо е наред и ще си имаме още едно stork-boy Много съм доволна от прегледа, обясниха ни всичко дадоха диск със запис на прегледа и 3D снимки на личицето му. Искам да ви кажа, че бебо поразително ни заприлича на батко си Grinning. Много съм неука в качването на снимки, но като проуча въпроса ще ви го покажа. Миналата темичка говорихте за имената - нашето бебе ще се казва Александър / на моя баща /.
Гита темичката отново е прекрасна, вече може да запълнеш нашата дата/06.08/ с момченца Grinning   bouquet

# 46
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета!
Гита, прекрасна темичка, с любимия ми Мечо Пух. Цитат и от мен "Колкото повече, толкова повече".
Само,моля те, слагай линк към новата тема в старата, че чак сега разбрах, че има нова тема...
Елхичка, честит рожден ден! Много здраве, щастие и прекрасна рожба през август ти желая!

# 47
  • Мнения: 361
Dimianki, аз съм съгласна за училището,само транспорта ме притеснява-абсурд да ходим с откачените маршрутки или градския транспорт,лекарката абсолютно ми забранява и каза, че това друсане хич не е препоръчително,особенно след като имаме контракции и само като лежим.Може би варианта е такси.Каза, че за нас това изглежда нормално,но бебето го усеща като постоянно тресене.

Иначе програмата на училището е страхотна,но мога чак след Великден,защото ние ще пътуваме за Сандански.

За сутиена, аз си поръчах сегашния ми размер 85Б и като го изпереш малко се отпуска, така че е екстра.Другия размер ми е много голям,но найстина е много удобен сутиена.Модела е сутиен за кърмачки Мама,но той става и за преди кърменето.

# 48
  • Видин
  • Мнения: 685
Честит рожден ден Елхичка!
Пожелавам ти всичко най-хубаво и едно сладко ангелче пред август
.

После пак ще пиша, че сега съм в час.

# 49
  • Мнения: 25
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН  newsm59 И  smile3525 ЗА ЕЛХИЧКАМомичета като чета за хремите и аз да се оплача, че от както съм забременяла съм със запушен нос. Много странно ама факт. Пръскам Стеримар от на малката и горе долу е добре. Не знам за вас, ама на мен много ми се натрупаха килцата вече са 8, направо ужас  smile3514 дано да не качвам с този темп, че до август направо ще стана   261uu
Лек и спокоен ден на всички  newsm03

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
ЕЛХИЧКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 11:33 от Гита Ог

# 51
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За хремата - така бях с Калоян през цялата бременност - бистри секрети и непреставащо кихане...сега, слава Богу, няма и помен от хрема. Още едно потвърждение, че всяка бременност е различна...

# 52
Здравейте на всички мамчета и от мен!
Ч.Р.Д Елхичке!Само хубави неща да ти се случват,а най-вълнуващото предстои през август-да родиш здраво и красиво бебче!
Момичета към списание 9 месеца има също курс за бременни,който е безплатен и е всеки вторник и четвъртък.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 727
Елхичке Честит Рожден Ден!  newsm59 newsm59 nbirthday  ura ПОжелавам ти много здраве,щастие и любов!  Hug  bouquet И август едно прекрасно бебче Simple Smile
Честито и на новите попълнения  stork-boy stork-boy Аз само сутрин съм със запушен нос...след това се оправя! Ади оки мила ще ходим с колата когато е възможно и с такси Simple Smile след празниците съм навита Simple Smile ще се обадим и ще проверим как стоят нещата и ще отидем!  Hug

# 54
  • Мнения: 660
Добро утро и от мен,страшна темичка,много момченца има вече със сладоледи,тези момички хич ги няма,много срамежливи:) Hug Flutter

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.Поздравления за шарената темичка,много е сладка.
Елхичка честит рожден ден,да си жива и здрава и много щастлива най-вече през август.
В Пловдив е ужасно времето,аз докато дойда до нашите ме хвана най-големия дъжд и цялата се измокрих.Обаче се радвам,че е пролетен дъжд и ми става едно хубавко,като си помисля,че е пролет и съм бременна.Желая на всички много радостен ден,макар и мрачен.

# 56
  • Мнения: 3 388
Елхичка, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти да си здрава и да бъдеш най-щастливата и усмихната мама   bouquet

# 57
  • Мнения: 222
Честито на Ева за момченцето Grinning

Откакто съм бременна аз също съм с перманентна хрема, направо полудявам. Честно казано мислех си, че е от синузита, който имам, но явно от бременноста, защото непрекъснато кихам.

Що се отнася до килограмите, все още са 8, но ще видим по нататък. Дори да ви се оплача,може би не е знае колко нормално е това, но след 3 месец апетита ми спадна драстично. Почти нищо не ми се яде, повече плодове и мляко.

Приятна следобед!   bouquet

# 58
  • Мнения: 3 388
Аз днес влизам в 5 месец, доки така ми каза  Crazy  Точно на първа пролет! А тук времето е по-скоро като пред зима, късна есен, има малко слънчице но е студено / 8 градуса/ и духа вятър / а тук вятър има изключително рядко/!
Аз ли нещо не съм наред или просто все още не го усещам моето бебе  ooooh! iranikolova май и ти се беше оплакала от същото.

# 59
  • Мнения: 4 546
и аз не го усещам май. имам съмнения, ама амй по-скоро си въобразявам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт