За малките момченца и мъжките тоалетни

  • 1 587
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
И мен този въпрос ще ме касае( живот и здраве) след няколко години....

м_е_р_и
 при нас басейна е много добре уреден... всички -  маже, жени, деца и тн  влизат заедно, а съблекалните представляват кабинки в които влизаш и се преобличаш -  страшно е удобно и ми направи страхотно добро впечатление  Peace 
дрехите после се заключват в шкафчета, намиращи се до кабинките за преобличане
 и после всички заедно отиват на басейн  thumbsup

# 16
  • Мнения: 2 292
малкия все още си полzва памперса  Laughing , но в неделя в центъра zа игра ходих до женската тоалетна и един баща с 2 момиченца стоеше и подпираше с крак вратата отворена , докато момиченцата се опитваха сами да се справят в една кабинка и се катереха едно преz друго  Joy на отворена врата  Joy докато се усетиха, че не могат така и се раzвикаха, та таткото влеzе да помага  Laughing
та по темата ... пише , че тоалетната е zа мъже, но не пише, че жени не могат да влиzат вътре , нали  newsm78

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
И при нас басейна е с такава съблекалня  Peace Но за другите спортове съблекалните са различни и душовете не са в кабинки  Rolling Eyes
Веднъж отидох в басейн, където съблекалните бяха разделени и бях много шокирана  Laughing Честно да ви кажа, обърках се какво да правя тогава.
По принцип рядко ползваме другите съблекални, гледам да се облече от в къщи със съответните дрехи и като свърши тренировката, го прибирам да се къпе и оправя пак в къщи, но ако има тренировка веднага след училище, се налага поне да смени училищната униформа. Преди го карах да го прави в колата, но той вече не ще  Confused
Спомням си, че в началото много се чудех на местните как отиват да тренират и след това не се къпят и преобличат, а така се прибират в къщи  Sick В България винаги сме се оправяли на място и никога не съм си позволявала потна и със спортните дрехи да излизам. Сега вече разбирам защо, за съжаление и Жорко ще стане като тях, пък и аз започнах така да правя   Embarassed
Тази тема ми напомни темата на Вечерница, където дискутирахме, кога е дошъл момента сами да ходят на училище и да играят на площадката без ние зорко да ги наблюдаваме  newsm78
Определено 10 год не е безопасно! От друга страна хубаво ли е все още да ограничавам детето и да му налагам моето мнение и страхове Thinking
Сигурна съм, че хората тук нищо няма да ми кажат, ако вляза с него в тоалетната. Изключително дискретни са, за да коментират на глас или правят физиономии, но аз 10 годишни момчета в женската тоалетна не съм виждала. Обърнете внимание и вие следващият път, като влезете в обществена тоалетна, колко големи са момченцата влизащи с майките си.  Ако го водя все още с мен, как ще се отрази този факт на моя син?!
Написах едно есе и още мога да разсъждавам  Mr. Green
vivitaJoy не сме сами и татковците имат нашия проблем  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 491
Мери, оглеждала съм се и аз за по-големи момченца в женската тоалетна, за да знам какво решение да взема според средата. Права си, не се сещам.  Thinking Оглеждала съм се и за другото,  дали момченца влизат сами в мъжката тоалетна, и пак не се сещам.  Thinking Що така ми се случва, не знам.  newsm78 И само моите ли са такива пикливи на обществени места?
Това кога да играят сами на детската площадка, без да ги гледам нон-стоп къде са, ще го мисля по-късно. Най-вероятно вече няма да са и във възраст за детска площадка.  Crazy Каквото за другите - такова и за мене.

# 19
  • Мнения: 11 315
Моя младеж ходи само с нас до тоалетната. Наближава 4 г.
Не е поискал досега да ходи сам. Опасни мисли не са ми минавали през главата.
Сега ме изправихте на нокти.
При нас няма проблем за тоалетните, че го водя с мен.
По плувните басейни също. Най се кефя, че там има семейни кабини и плот за преобличане.
За къпането също не е проблем в женските душове.

# 20
  • Мнения: 1 017
Уф, и ние сме във възраст на полово самоосъзнаване и диференциране  ooooh! НЕ само, чЕ не иска да ходи на сауна у дома с мене (ако съм без хавлия), ами да, и за обЩествените тоалетни спорим...Обяснения, чЕ в крайна сметка Ще е сам в тоалетната (ниЩо, чЕ в женската част) не помагат. Е, мога да викна, да се скарам, и идва с мен нацупен. ОбачЕ напоследък се опитвам да си сдържам страховете и да го уча на самостоятелност...
И аз съм влизала в мъжки тоалетни с него, та да му докажа, чЕ ей на, Щом аз мога и той трябва да може да дойде в "моята" тоалетна...Ама важеШе докато не ми каза: добре, мамо, тогава Ще се редуваме: един път и двамата пиШкаме в женската, а следваЩия път и двамата в мъжката  ooooh!

Аз да си кажа чЕстно, за лоШи неЩа от този сорт не съм мислила, повече му натяквам къде да не пипа, как да си изтърка със сапун ръцете и т.н....Но много се сепнах от темата...Уж съм паника, ама просто не бях се сетила да си прибавя и тази мисъл към останалите възможни ужасии, които могат да се случАт  Tired...

Ами, това е, мили мами, Ще стоим пред тоалетните, ЩЕ подпираме с крак вратите, Ще берем страхове, и ЩЕ си учим дечковците на независимост.

# 21
  • Мнения: 5 183
НИКОГА не е ходил сам, но не се и сеща. На 4 е. Скоро няма да го пусна.

# 22
  • Мнения: 160
Аз не съм пускала големия ми син да влиза сам докато не стана доста голям,
Колко голям, Диди? Кога и как прецени, че е готов за това?

Беше на 8, а аз - бременна с малкия. Пуснах го в мъжката тоалетна на библиотеката, като първо го накарах да провери дали има някой, като държах вратата отворена и го изчаках на отворена врата. Незнам дали някой ни видя, но и да бяха, дали щяха да посмеят да ми направят забележка с големия корем и разтревожената физиономия  Joy Още ме бъзикат децата каква съм била паника.  Иначе той просто беше вече голям, висок почти колко мен и не вървеше да влиза с мен в тоалетната, не че е много отговорен, де, ама ако и това трябва да чакам да стане, не знам дали ще съм жива  Rolling Eyes

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
И на мен това ще ми е може би проблем след време. Сега като ходим на плуване винаги е с мен в съблекалнята, последният път под женските душове имаше едно може би 5-6 год. момче с майка си. И аз бих взела детето с мен, ако таткото не е под ръка. Кой каквото ще да говори, изроди има всякакви Sad

Общи условия

Активация на акаунт