втори брак и доста по-млада жена

  • 4 034
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
абе аз не се оплаквам и то хич  Laughingиначе мъжът ми преди е ходел доста ама сега хич хи хи хи Joyна мен така ми се иска ама и му вярвам дано никога да не се почувствам излъгана във вярата си  baby_neutralа питам относно въпроса проучвателно все пак мъжете сте от марс а ние от венера знам ли какво ви е в главата Sick #Crazy

# 16
  • Мнения: 447
 mama-lo , престани да се съмняваш в мъжа си и му имай повече доверие. както казва моя мъж, ако ми кажат нали няма да си лягаш с друга се меткам в първото такси и намирам някоя.  hahaha
 

# 17
  • Мнения: 183
че кога съм казала че се съмнявам  newsm78просто проучвам мисленето на мъжете Joy

# 18
  • France
  • Мнения: 726
Докато живях в Москва се запознах с един,който беше с 26г по-възрастен.Тръгнах с него,защото се изкуших от факта,че е милионер.Приятелите му акцентираха върху външният му вид,че откакто е с мен се е подмладил.И аз го забелязах.Започна да спортува,ходеше на тенис и плуване,смъкна няколко килца,в леглото беше почти като младеж.Навсякъде ме водеше,беше му приятно,че е с толкова млада/аз бях на 26/.Започна да намеква да му стана съпруга,втора по ред.Реших,че заради парите не си струва да гледам старец.Една приятелка ми каза,че съм будала,че мога да имам гадже в Сф,но аз не мога така.А на всичкото отгоре не исках детето ми да има толкова възрастен баща.
Не съжелявам!

# 19
  • Мнения: 87
...аз искам пък възрастна Московчанка милионерка...! Ето тогава ще си заживея истински...

# 20
  • Мнения: 620
Моето впечатление е ,че варианта мъж с по-млада жена е демоде.
Също така мисля,че мъжете като цяло "търсят" най-добрата компилация-"обиграна,завършена" жена,която знае кое -как и да поиска,и да даде + сексапил и чар. Thinking
Тези дето претендират,че
предпочитат "агнешко" ме съмнява,че наистина искат преди всичко да се перчат и да им завиждат за младото гадже дето са "заловили". Sunglasses
Аз лично не си падам по разлики по-големи от 3-4 години Sunglasses
 Laughing....и винаги съм била такава Laughing

# 21
  • Мнения: 220
...
Ако мъжа ти е кръшкал на предната си жена и ако сега ти кръшка и на теб - значи просто си е курварче. Аз лично не мисля че такива хора се променят. Ще си кръшка до последно.

Кое разбираш като кръшкане.Връзката със сегашната МУ съпруга докато все още е бил женен за другата ли  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 657
...
Ако мъжа ти е кръшкал на предната си жена и ако сега ти кръшка и на теб - значи просто си е курварче. Аз лично не мисля че такива хора се променят. Ще си кръшка до последно.

Кое разбираш като кръшкане.Връзката със сегашната МУ съпруга докато все още е бил женен за другата ли  newsm78


 Joy hahaha
еми кръшкане си е,ама нали знаеш,4е това не се брой Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 568
Aз съм му първата жена Joy и все още съм такава hahaha
Имаме 15 годишен брак и 11 години разлика........... Hug
Това въобще не е било проблем.........до преди 5-6 години!
Бях млада и мълчалива и много  обичах да му угаждам и той стана един голям егоист!
Сега пораснах и той се уплаши и мисля,че вече не е щастлив!
Според мен мъжете ,които търсят доста по-млади жени,за брак имат проблеми,комплекси,някаква нарушена ценностна система!!!
Нещо което се корени още в детството!Не казвам,че са простаци,но определено нещо има в психиката им,което ги тормози вътре в тях!!!
Това което казвам го казвам напълно отговорно!!!! Peace

# 24
  • Мнения: 13 512
И аз мисля,че такива мъже имат някакви проблеми-комплекси, обремененост от  детството..Такива бракове са рядко щастливи, ако не се крепят на материална изгода. С годините потребностите на двамата се разминават и конфликтите назряват.

# 25
  • Мнения: 1 568
 newsm10   за съжаление,но е така!!!!

# 26
  • Мнения: 183
И аз мисля,че такива мъже имат някакви проблеми-комплекси, обремененост от  детството..Такива бракове са рядко щастливи, ако не се крепят на материална изгода. С годините потребностите на двамата се разминават и конфликтите назряват.
newsm78 а ако живеш с мъж на твоите години и той ,както в повечето случаи се случва,е недорасъл ,не намерил още мястото си в живота ,не нахил се ,не разбиращ още себе си нима брака ще е щастлив ?може би ще ме попитате ами защо ще си вземаш такъв мъж-е ще отговоря така то любовта е сляба и не логична а истината може да дойде и след години и тогава нетърпимостта назрява и......край Rolling Eyesразбира се това е някаква хипотеза ама действителността показва че често се среща.с една дума явно просто зависи от човека или по-точно от двамата

# 27
  • Мнения: 1 425
Като компромисно мнение предлагам - независимо дали ходят с по-малки, връстници или по-големи жени, мъжете са винаги комплексари, недорасли и ако има проблеми - мъжете са виновни за всичко  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 183
Като компромисно мнение предлагам - независимо дали ходят с по-малки, връстници или по-големи жени, мъжете са винаги комплексари, недорасли и ако има проблеми - мъжете са виновни за всичко  Twisted Evil
към кого си така суров ,към себе си ,или към жените дето се месим в вашия форум newsm78 Winkхайде по-ведро и при мъжете и при жените има и хубави и гнили ябълки  Winkпросто в спора се ражда истината /може би/

# 29
  • Мнения: 157
Съпругът ми е 11 години по-голям и на мен това много ми харесва !

Общи условия

Активация на акаунт