Ефикасен рол-он или стик против изпотяване

  • 17 332
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3
С настъпването на пролетта взех да се замислям какъв рол-он или стик против изпотяване да си купя. Всичките,които съм използвала до момента или оставят неприятни бели петна по дрехите,или не са много ефикасни.  Sad Споделете от кои продукти сте доволни.  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм най-доволна от Dove. Оставя бели петна, няма как, но пък не ми тормози кожичката под мишниците, която ми е доста чувствителна, успокоява след епилация и в крайна сметка - ако се обличаш внимателно, няма да се изцапаш Peace

# 2
  • Русе
  • Мнения: 511
Revlon  е страхотен! Просто, за да е 100% ефикасен, трябва след като се намажеш да постоиш с вдигнати ръце, докато изсъхне.

# 3
  • Мнения: 9 100
Аз бях доволна (може би е най-доброто което съм ползвала) от един стик на Ревлон, без миризма, този: http://ec3.images-amazon.com/images/P/B000H96IBE.01._SCMZZZZZZZ_V62439958_.jpg

От Нивеа също, тази розовата серия с перли (уж) - оставя малко бяло, но е приятно.
На Фа новите стикчета също са много яки, но малко стават на топчета след като се намаже...
Честно казано, в момента съм минала на дезодоранти и съм по-доволна.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз бях доволна (може би е най-доброто което съм ползвала) от един стик на Ревлон, без миризма, този: http://ec3.images-amazon.com/images/P/B000H96IBE.01._SCMZZZZZZZ_V62439958_.jpg

Да, точно този! Но опаковката му е малко по-различна вече.

# 5
  • Мнения: 1 101
В момента ползвам Nivea Pearl и съм доволна  Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 812
vichy или biotherm-и двата са много добри Simple Smile

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
А горе изброените помагат ли за по-малкото потене,например Одорекса newsm78

# 9
  • Мнения: 9 100
Одорексът спира потенето за доста време Simple Smile
Не бих използвала подобен продукт, не мисля че е здравословно Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 975
В момента ползвам Nivea Pearl и съм доволна  Peace

най-добрия за мен Peace

# 11
  • Мнения: 4 053
нивея или дав,
и двата вършат работа Peace

# 12
  • Мнения: 287
и аз съм с Дав ама няма такъв стик, дето да спре потенето...само може да миришеш приятно но мокрите петна под мишниците лятос едва ли има какво да ги спре Laughing

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Мичъм на Ревлон без аромат. Доволна съм Simple Smile

# 14
  • Мнения: 916
В момента ползвам DOVE-SILK DRY ...много ми допада...ухае страхотно smile3521
 Peace

# 15
  • Мнения: 1 216
Харесвам чистите, прозрачни гелове. Lady Speed Stick Gel например е много ефикасен. Ползвам основно него от около 6-7 години.
Също така бях фенка на рол -он на Хербина.

# 16
  • Мнения: 393
Дълго време имах сериозен проблем с изпотяването ... имам много чуствителен нос и веднага щом се изпотя усещам и ми е много неприятно .
Ползвала съм на Dove , Rexona и още други , но не бях особенно доволна .
Преди няколко месеца си взех на Palmolive -  double protection с aloe vera !
Страшно доволна съм , изпотяването намаля , а и миризмата въобще не се усеща . Не остава никакви петна . Рол он е !
Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Аз последно време на Ейвън ползвах. На Арома ролката "Натурал дрийм" също не е лоша.

# 18
  • Мнения: 433
Lady Speed Stick Gel-изключително доволна съм.ако го изчакам 1-2 мин няма следи,издържа ми цял ден.НО-ползвала съм стика-и не ми харесва.4-ти гел ползвам-страхотен е и бавно свършва.

# 19
  • Мнения: 397
Vichy! Peace Много съм доволна!

# 20
А след като ползвате Одорекс през тези 10 дена слагате ли дезодорант?

# 21
  • Мнения: 17
АЗ ПОЛЗВАМ ТОВА И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА
http://olcombg.com/images/herbina/roll-on.jpg
НЕОСТАВЯ ПЕТНА И УХАЕ МНОГО НЕЖНО

# 22
  • Мнения: 2 673
Ползвала съм почти всичко което има на пазара и като рол-ове и като стик. НАЙ съм доволна от стиг Джонсън и Джонсън!! Няма аромат, или почти не се усеща, прозрачен е ! ПРОсто е страхотен!!! От всичко друго се потя. Е, не съм от най-потливите, но помага!

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Мичъм на Ревлон без аромат. Доволна съм Simple Smile
И аз ползват този и съм страшно доволна Peace
Наистина върши работа и доста по-евтин от Виши, а пък и по-добър по мое мнение Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Nivea без аромат Peace Но вече няма внос, от около година. Ако някой го зърне някъде, да сигнализира  Laughing
Одорекс е наистина ефикасен, при мен не за десет, но да кажем - за 4-5 дни. Но за да има такъв силен ефект, мисля, че е доста агресивна химия.

# 25
  • Мнения: X
Най-доволна съм от Лейди спийд, но НЕ  стик, а гел.Не оставя бели петна по дрехите и не запушва порите. И както някой беше споменал преди мен, е много икономичен.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Nivea без аромат Peace Но вече няма внос, от около година. Ако някой го зърне някъде, да сигнализира  Laughing
Няма го, Каримма. Какво търсене му тръшнах миналата година, не е истина...

# 27
  • Мнения: 14 499
Най-доволна съм от Лейди спийд, но НЕ  стик, а гел.Не оставя бели петна по дрехите и не запушва порите.

и аз съм доволна от този. стикове не обичат щото ми мязат на сапун. освен на лейди спийд ползвам на ейвън и съм доволна още повече са доста евтини. но аз не се потя много и нямам нужда от нещо кой знае колко специално.

# 28
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Проблеме ми с потенето е голям.Преди няколко години ползвах Рексона крем-стик,страхотен,но му спрели производството.Минах на Dove крем-стик,също съм много доволна.Много е спорен,не оставя следи.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Nivea без аромат Peace Но вече няма внос, от около година. Ако някой го зърне някъде, да сигнализира  Laughing
Няма го, Каримма. Какво търсене му тръшнах миналата година, не е истина...
Знам, Бу...и после писа, че си се спряла на някакъв друг без аромат - този на Ревлон ли е, за който писа в тази тема?

# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Да Simple Smile доволна съм, впрочем, от него. И цената му е добра много.

     

# 31
  • Мнения: 8 505
А след като ползвате Одорекс през тези 10 дена слагате ли дезодорант?

Слагам парфюм.

# 32
  • Мнения: 236
От много време ползвам Herbina. Има различни аромати.Не оставя петна и съм много, много доволна

# 33
  • България-София
  • Мнения: 573
Харесвам чистите, прозрачни гелове. Lady Speed Stick Gel например е много ефикасен. Ползвам основно него от около 6-7 години.

Аз също.

# 34
  • Мнения: 61
Ползвала съм почти всичко което има на пазара и като рол-ове и като стик. НАЙ съм доволна от стиг Джонсън и Джонсън!! Няма аромат, или почти не се усеща, прозрачен е ! ПРОсто е страхотен!!! От всичко друго се потя. Е, не съм от най-потливите, но помага!

Ау, чудесно - ако знаеш откога си търся прозрачен стик, не гел! Едно време имаше една серия, не помня марката, бяха в кръгли опаковки, с аромат на цветя, също бяха прозрачни, но не съм ги виждала от години, най-после пак да попадна на прозрачен  Sunglasses

# 35
  • Мнения: 1 488
В момента ползвам Nivea Pearl и съм доволна  Peace

и аз  Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 535

Позвам такъв, не оставя петна, ухае приятно и осигурява добра защита

# 37
  • Мнения: 1 986
  Доскоро ползвах Nivea Pearl-доволна бях Peace
  Скоро си купих зеления рол-он на Виши-не съм доволна Confused

# 38
  • София
  • Мнения: 3 328
Да Simple Smile доволна съм, впрочем, от него. И цената му е добра много.
Благодаря, Бу - по-лесно ми е да го търся по снимка, не само по име. Ще мина през Бонжур-а в най-скоро време.

# 39
  • Мнения: 295

с две ръце!!! няма по-ефикасно средство против изпотяване!
а за аромат след това може да ползваш всичко Wink аз съм най-голям фен на DOVE

# 40
  • София
  • Мнения: 289
Най-доволна съм от рол-он на Vishy. /с зелената капачка/. Той ми реши проблема с белите петна по дрехите.  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 3 328
Да Simple Smile доволна съм, впрочем, от него. И цената му е добра много.
Нямаха го - вчера гледах в "Бонжур"-а на "Алабин". Нямах време да стигам до този на пл. "Славейков" - ако някоя съфорумка го е виждала там скоро, нека каже /че ми е далеч да ходя само за това дотам/.

# 42
  • Мнения: 4 770
LADY SPEED STICK GEL. Номер 1 е! Не оставя петна, а веднъж не можах да се прибера да се изкъпя,  че пътувах Embarassed и ми издържа 36 часа Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 770
Между другото струва 6лв и стига за 2 месеца Laughing

Общи условия

Активация на акаунт