Да приветстваме минижупа

  • 3 753
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 952
ами при мене минижупа нее излизал от мода,просто поспрях да го нося защото като тръгна на разходки с малкия не ми е удобно.Него ли да гледам полата ли да гледам Crazy

# 16
  • Мнения: 6 155
Харесва ми, нося и ще нося  Party

Това на последните две снимки не е никакъв мини/д/жуп  Whistling Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 4 175
Харесва ми, нося и ще нося лятото. Peace

# 18
  • Мнения: 891
Харесва ми, нося и ще продължавам да нося! .....

 Peace

# 19
  • Мнения: 12 801
Харесва ми, но фигурата ми не позволява носенето на такава дреха

# 20
  • София
  • Мнения: 4 752
Мм обичам къси полички и панталонки  Heart Eyes Нося по принцип през лятото, че зимата ми е много студено, а и някак си ми изглежда неуместно, но лятото ..  Mr. Green

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Хм, и моето ЕГН е понапреднало, но пък ми ходи с къса пола, а и ми е много удобно, даже и когато съм с малкия - просто вместо да се навеждам, клякам. Ще нося, за какво наче се бъхтя в залата 7 дни в седмицата  Mr. Green

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Според вас, споменаващите ЕГН-то,  до каква възраст е уместно да се носи мини?

Аз харесвам и винаги съм носила . А може би в време да спра.

За мен минижуп е пола около средата на бедрото.
По-късото е колан и отива само на слаби тийнейджърки.

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 21:19 от Karen

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Преди редовно носех. Flutter
Сега не нося по простата причина, че съм бременна, а и нещо ми поомръзна. Като че ли се наносих за известно време. Иначе краката и фигурата си харесва, но не с езнае как ще изглеждам след като родя живот и здрае. Rolling Eyes
Лятото, ако си върна предишните кг и съм на такава вълна, може и пак да облека. Laughing

# 24
  • Мнения: 183
до прези 6 години носех, после заради килцата спрях
Но сега с новата фигура определено бих си набавила няколко бройки... Laughing
Всъщност вече имам една новичка от оранжев джинс Twisted Evil
Краката ми са моята гордост / бяха де / сега отново са и с удоволствие бих ги показвала насам на там, доста погледи привличат, и то по хубава причина.
Досега не носех, защото знам границата - не е въпросът да влезеш в дрехата, а да ти стои добре.
Сега поотслабнах, до лятото се надявам да стегна извивките и в панталон не можете да ме видите Sunglasses

# 25
  • Русе
  • Мнения: 511
Никога не съм носила и май няма и да го направя. Защо да разтройвам хората по улиците с тези грозни крака?  Sad Лошото е, че ще има девойки, които ще разтройват мен!

# 26
  • Мнения: 5 391
Харесвам, ама съм носила много рядко някога, сега не бих си и помислила.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 956
Допреди 3-4 години не признавах за пола нещо, което не е над коляното... Всяка жена си има по нещо по-хубаво от другите й неща и при мен това са краката. Та навремето не възнамерявах никак да ги крия - все едно не бях аз без пола... Обаче като ми подойде малко акъл в главата взех да зацепвам, че много късата пола не е някак прилично. Все повече не ми отговаря на ЕГН-то, на семейното положение, на средата, в която се движа, на местата по които ходя... Имам си мъж - той ми гледа всеки ден краката, а другото е въпрос на приличие. Но въпреки това в никакъв случай не нося някакви дълги поли до средата на прасеца и разкроени - много грозно и бабешки седят, макар да бяха модерни. Нося поли до коляното, но тесни. Може и над коляното, но по-къса от средата на бедрото не бих сложила. До средата на бедрото - само в изключителни случаи.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
P-r-o-l-e-t , съгласна съм с теб!
Прекалено късата пола прави жената да изглежда евтино предизвикателна и достъпна.

# 29
  • Мнения: 6 618
Едва ли ще облека миниджуп вече съм на 30г.

Общи условия

Активация на акаунт