Първа пролет е сега, а ние с радост носим Юлските деца

  • 15 204
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 195
И моят бебуу е същия. Днес например цяялл ден не спря! Това чудо не спи ли?!?  newsm78
И аз го усещам навсякъде. Разхожда се из целия ми корем.  #Crazy

За килограмите не искам и да чувам. Бясна съм за моите 66 кила!!!!! Ето един мноого полезен според мен сайт http://zdravoslovno.com/

Да ви питам - имате ли стрии и целулит?!?!?!?

# 226
  • Мнения: 741
Аркси,много сте хубави!
И моето бебче се разхожда из целия корем,доктора каза,че е нормално.
Килограмите са 9 отгоре,а бях 49...
Стрий още нямам,надявам се и да не се появят с това мазане.Обаче съм цялата в целулит.И преди си го имах,ама сега е нещо страшно.Щял да се скрие после и дано!

# 227
  • София
  • Мнения: 5 764
Мами я да ви питам вие от кога започнахте да усещате по честичко бебоците си?  newsm78

# 228
  • София
  • Мнения: 1 244
dimianki, търпение и пак търпение...  Laughing И аз преди две-три седмици питах, защо да му се не види не рита гадината, а само бълбука отвреме на време... А сега, гледай кво става  Laughing Sunglasses Първо го усещах най-често късно вечер или рано сутрин, но с всеки изминал ден е по-отчетливо, по-силно и по-често.  Heart Eyes

# 229
  • София
  • Мнения: 5 764
Е,че нямам търпение нямам права си Simple Smile и много искам да си го усещам по честичко,че така се притеснявам по някога!  Пък после сигурно ще искам да мирува .... Crazy ма това е друга тема  Mr. Green

# 230
phil , моето момченце е абсолютно същото с тази разлика,че аз го усещам не само когато рита,но и когато се преобръща. Днес бях на доктор и той каза че е съвсем нормално и че още известно време ще се обръща непрекъснато понеже вече е достатъчно жизнено,а мястото все още му е достатъчно, така че споко Laughing

# 231
  • Мнения: 640
При мен бебо поне от месец и половина е много активен. Аз по цял ден лежа и въпреки това той си ритка много.  Ама аз искам да рита, щото така ми е по-спокойно. Виж като ми се навре на топка в едната страна на корема и ми разказва играта направо. Постоянно ми е крив корема   Mr. Green

# 232
  • София
  • Мнения: 1 244
Мда, и аз предполагам, че раздвижването, когато не е като ритник (малко като завихряне се усеща, а?) е именно обръщането, но все си мислех, че трябва да се е застопорило в някаква позиция вече  Simple Smile
Това пък с кривия корем не съм го наблюдавала,  newsm78 може би щото и не се вижда през дрехите де. Една колежка ми обясняваше, как в 5-6 месец вече видяла движенията през корема...
Ама да седя да го дебна чак...  Thinking
Големият майтап е, че мъжът ми като си сложи ръката, с надеждата да го усети и то притихва... много е нещастен  Laughing Mr. Green

# 233
  • Мнения: 476
Големият майтап е, че мъжът ми като си сложи ръката, с надеждата да го усети и то притихва... много е нещастен  Laughing Mr. Green

И при нас беше така! Аз го бъзикам, че имаме сценична треска и затова се притесняваме да ритаме пред публика!  Joy
Но напоследък го усеща и той и много се радва!!
Вчера на ЖК го следихме бебешока, ритна ме високо и док веднага премести да го видим, а то ръчичка свита на юмруче и удря по корема. После ме ритна много ниско и веднага го заснехме, че е краче  smile3521 

# 234
  • София
  • Мнения: 1 244
Ха, това не го знаех! Т.е. удря и с ръчички? Аз си мислех, че само с краката рипа... newsm78

# 235
  • Мнения: 476
Ха, това не го знаех! Т.е. удря и с ръчички? Аз си мислех, че само с краката рипа... newsm78
Дааа, боксират си, а преди около месец някъде като го гледахме (тогава все още се събираше цял на екрана), се опита да налапа и двата палеца едновременно, но уцели устичката само с единия. Много смешничък ми се стори миличкият ми.  Grinning

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 559
Успокоявате ме че Макси не еединственото шантаво бебе в юлския отбор. Мен на моменти ме рита едновременно ниско долу и над пъпа, което за мен означава с ръце и крака, но впечатляващото е колко е дълъг вече, все пак е доста разтояние за малък бебо. Сега ми е кеф и му се радвам, но след раждането толкова енергия ще ми дойде множко. И отначало си мислех че си въобразявам че е по-активен от Мати, защото съм забравила вече, но вече на два прегледа има трудности при меренето и слушането на тонове и редовно рита този накрайник на видеозона.  Praynig  Дано сега да се налудува, и след раждането да ми е едно кротко сладко бебче.   Whistling   Надявам се, но аз имам опит с баткото, за сметка на това сега много е мил и послушен, голямо съкровище ми е!
За килограмите аз съм +9, ако много внимавам и не хапвам след 6,7ч съм +8, но така или иначе съм над максимума за моите седмици   Cry

# 237
  • София
  • Мнения: 568
Момичета, не бях чела от 16 ч. , а вие сте изпсали 5 страници  Crazy Вече забравих какво щях да пиша Crazy
Аркси,много сте сладки. Ще се реватшираш с повоче снимки от църковния брак. Grinning
Renie, радвам се да се запознаем  bouquet Количката, която си харесала не е ли малко тежка и трудна за управление? Че една приятелка имаша подобна май...
Mds, абе аз писах вече за тея кошари, ама сигурно не си видяла. Grinning Та, ще повторя. Каката имаше такава за спане на вилата и после за игра. Доволна съм от нея. В момента я ползва друго бебе и майката също е мн. доволна бебето се научи да се изправя и в нея. На Чиполино е, с колелца от едната страна, повивалник и комарник. Второто ниво се застопорява с допълнително скеле, но може да се служи друго матраче, което го прави съвсем стабилно.  
димианки,забравих да ти пиша болките ти със сигурност са от разстягането. Аз бях така първия път и ходех като препарирана, все ме режеше ниско долу. Стефи, честито момченце. Сетих се аз, че сигурно си тук, щом не пишеш Grinning
елпет, мани ги тия злобарки. явно първите 7 години им липсват Naughty
И моята бебка  подскача като акробатче. Понякога и аз така си викам:"абе това чудо не спи ли?"
Момичета за позата при спане, опитайте да си сложите възглавница между коленете докато спите настрани. Аз само така спя, ще видите колко облекчава,  Peace по-нататък може и под коремите.
Хайде, лека нощ, ако съм пропуснала нещо пак ще пиша. Важното е, че сега зорът от работата ми мина, та ще се включвам по-често... Hug
Ками,споко бе човек, внимавай с тези ремонти. Има време.

# 238
  • София
  • Мнения: 1 244
Дааа, боксират си, а преди около месец някъде като го гледахме (тогава все още се събираше цял на екрана), се опита да налапа и двата палеца едновременно, но уцели устичката само с единия. Много смешничък ми се стори миличкият ми.  Grinning

 hahaha Joy Лакомо бебеее!  Laughing Аз последния път като бях, не ми обърнаха екрана да гледам  Crossing Arms Но мъжът ми, който видя бебето тогава за пръв път, се впечатли, че лапа палец. Док обаче ни "успокои", че това не гарантирало, че няма да е злоядо... А ако се е метнало на мен, със сигурност ще е...  Laughing

За спането с възглавница - аз ползвам част от завивката, като си я пъхам м/у краката, а вече подпъхвам и под корема, иначе имам усещането, че виси някак...

П.С. Абе мдс и мен ме бута нещо на няколко см. над пъпа, но си мислех, че е друго (знам ли вече какво), но матката не е ли в момента на ниво под или около пъпа...? Та чак там..?

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 22:32 от phil

# 239
  • Мнения: 640
Phil, то се усеща дори извън пределите на матката. Понякога като ме заръчка с ръчички имам чувството, че е тръгнало да излиза и е някъде по трасето вече  Laughing А иначе това едновременното усещане в двата края на корема си е точно ръце и крака едновременно, като си прави гимнастика.  А на феталната морфология нашия прави чудеса от храброст. Само се въртеше да си показва пишката. Не се спря... Накрая се наложи доки да ме подпре от единия край с ръка, за да не се върти.

Общи условия

Активация на акаунт