Колко ви отне променянето на половинката

  • 3 167
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
За 9 години заедно и почти 2 години женени мога да се похваля с голям напредък. Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: X
Аз пък дори не съм искала да го променям.Омъжих се за него заради това , което е, а не въпреки това. И вече седем години през ум не ми е минало да променям нещо в него. Peace
Ако се е променил аз нямам никакви заслуги за това.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 826
Един живот не стига да го променя , иначе има подобрение (3 год) ,но има още какво да се желае  smile3521

# 18
  • Мнения: 1 425
causa perduta

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не променям, ина4е ще заприли4а на мене. ску4но ще ми стане или ще си търся нова жертва за пълна промяна! това даже не е шега! аз се промених, това ми е странното!но посоката е добра, което е успокоително!

# 20
  • Мнения: 304
Съвършенство никога не може да се постигне, но това е нормално. Изглаждането на драстичните разногласия на мен ми отне около 5 години.
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
За 6 години отключих у него неподозирани отрицателни качества, за които и той не се беше сетил Twisted Evil

Преди да се оженим, нямаше нужда от промяна.
Като се оженихме, промяната настана някак съвсем естествено.

А,да, покрай бебето успях да го приуча да си събува обувките, като влиза вкъщи - трайно усвоен депресивен навик smile3508

# 22
  • Мнения: 4 300
Аз все си мисля че и двамата се променяме, понякога и без да се усетим.
Около 3 месеца след сватбата отказа цигарите. Не знам дали е мое постижение, може би отчасти му помогнах, отчасти го накарах.

# 23
  • София
  • Мнения: 819
Не желая да го променям, взела съм си го точно заради това, което беше преди 5 години, и си е същия Heart Eyes По-скоро аз съм за малко фотошоп Mr. Green

# 24
  • Мнения: 460
о това е вечната битка!обаче почти без резултат,но с лек напредък!!! Laughing

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нито минута.
Харесах го за това, което Е.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Всички се променяме. Постоянно. В зависимост от обстоятелствата и протичането на живота ни. Така че, не бих казала, че лично аз съм променила нещо у него. Но...за 13 години заедно се е променил доста от онзи хлапак, когото залюбих навремето  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 402
Бавно но славно, казват умните хора.
Единствения начин, моят мъж да свърши нещо е да го реши сам, еми в тази посока ги тикам нещата, сам да решава, уж.
В интерес на истината, доста неща са се променили за 12 години, от моя гледна точка.
Като го взех, не можеше дори сам да си сгъне дрехите /това е постигнато с много безсънни нощи от грижовната му майка/, сега простира, прибира, сортира и подрежда. Значи може!
Стига да иска! Еми, щом трябва ще поиска!
Хайде успех в дресурата и да не ги направите много скучни.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 352
За 6 години отключих у него неподозирани отрицателни качества, за които и той не се беше сетил Twisted Evil

Преди да се оженим, нямаше нужда от промяна.
Като се оженихме, промяната настана някак съвсем естествено.
smile3508
Мда, и при мен така.
Що така се промени тоя човек??? newsm78
Направо не мога да го позная.
Сега се опитвам да го променя, като го накарам да бъде пак предишния човек, ама...

# 29
  • Мнения: 14 490
после що се чудите че сте изнервени и т.н. да не казвам нещо по-грубо? на кой нормален човек ще му хрумне да променя някого? по-скоро както казва sway аз ще се променя заради него и то не защото той иска и ме кара а точно защото ме обича с всичките ми глупости и недостатъци.

Общи условия

Активация на акаунт