American седянка # 7

  • 12 223
  • 330
  •   1
Отговори
# 15
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Ама и аз какъв съм заплес - да пиша в старата тема... И после се чудя, защо освен мен няма никои друг в нея... ooooh!

А някой да го е намерил това за визите в американски вестник? И това до няколко месеца, какво ли означава? Има ли прогнози? Аз само в Български източници го намирам... Thinking

# 16
  • Мнения: 1 436
А някой да го е намерил това за визите в американски вестник?

Едва ли ще го пишат - за американците не е новина  Peace

# 17
  • Мнения: 233
И аз тръпна за нюзовете около визите, но това се разисква от две години и едва ли ще има развитие в близките години. Искрено се надявам това да стане Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 091
Мацки, опитвам се да намеря информация по въпроса ама нещо не намирам едностранчива, та да питам и тука, някой вадил ли е шофьорска книжка в Ню Йорк без ССН?

# 19
  • Мнения: 2 254
 Tandoori ,не ми се вярва да може....

# 20
  • Мнения: 7 091
Tandoori ,не ми се вярва да може....

Защото в ПА можеше  newsm78, знам че някои щати имат изискване, но друг нямат. Ако не може...лоша работа. Мислех си да взема изпита, как ще карам малкия на прискуул не знам  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 254
Карай си с бг книжката и се не бой:)))

# 22
  • Мнения: 7 837
А някой да го е намерил това за визите в американски вестник?

Едва ли ще го пишат - за американците не е новина  Peace

Аз четох за това и в руския вестник. Обаче, май само в БГ излизат оптимистични новини. Защото, според статията в руския вестник, безвизов режим ще получат само няколко европейски страни, без последните членки на ЕС. Там пишеше, че много страни все още не покриват определени условия и молби на Щатите и даваха пиратските сайтове като пример... Rolling Eyes

Това че сме им съюзници, нищо не значи. Аз съм скептично настроена.


Тандури, аз извадих тук без проблем. Би трябвало и ти да нямаш. Снимаха ми визата и I-94 и готово. Все пак сме легални резидентс. Виж какво пише на страницата на DMV


п.п. Момичета, дайте идея, какво да използвам вместо бакпулвер. Има ли изобщо нещо такова тук? А с газирана вода, дали става?
ТинаХрис е споменала bkg.powder в рецептата. Това бакпулвер ли е  Blush Хич не съм наясно...

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 19:46 от Кейси

# 23
И в Калифорния може да си извадиш книжка без SSN.

# 24
  • Мнения: 1 436
Tandoori http://www.nydmv.state.ny.us/license.htm#driversfromothernations
Малко е сложно, но може и без ССН

Кейси, бакпулвер е baking powder. Aмериканците също ползват 1 чл сода + 2 чл cream of tartar (това е винена киселина, май  newsm78)

# 25
  • Мнения: 2 563
А някой да го е намерил това за визите в американски вестник?

Едва ли ще го пишат - за американците не е новина  Peace

Аз четох за това и в руския вестник. Обаче, май само в БГ излизат оптимистични новини. Защото, според статията в руския вестник, безвизов режим ще получат само няколко европейски страни, без последните членки на ЕС. Там пишеше, че много страни все още не покриват определени условия и молби на Щатите и даваха пиратските сайтове като пример... Rolling Eyes

Това че сме им съюзници, нищо не значи. Аз съм скептично настроена.


Тандури, аз извадих тук без проблем. Би трябвало и ти да нямаш. Снимаха ми визата и I-94 и готово. Все пак сме легални резидентс. Виж какво пише на страницата на DMV


п.п. Момичета, дайте идея, какво да използвам вместо бакпулвер. Има ли изобщо нещо такова тук? А с газирана вода, дали става?

Тандури, хубаво е да си извадиш ССН. Аз си вадих книжката в Мейн преди Patriot Act и подобните му и нищо не са ми искали. Съпругът ми скоро сменя книжка в Кънектикът и казва, че са му искали ССН.

# 26
  • Мнения: 7 837
Тандури, хубаво е да си извадиш ССН.

Хубаво е, ама не става с тоя статут. И на мен не ми дават. Въртят те в затворен кръг между емиграционни и SSA...

Не съм засичала из щандовете baking powder. Освен да почна по-внимателно да се вглеждам.

# 27
  • Мнения: 2 563
Тандури, хубаво е да си извадиш ССН.

Хубаво е, ама не става с тоя статут. И на мен не ми дават. Въртят те в затворен кръг между емиграционни и SSA...

Не съм засичала из щандовете baking powder. Освен да почна по-внимателно да се вглеждам.


Съжалявам за ССН, явно са се променили нещата...

Ето тук има на картинка на baking soda, а магазина виж при baking needs.

http://www.armandhammer.com/basics/

Baking soda е чист натриев бикарбонат. Baking powder е смес от натриев бикарбонат, cream of tartar & starch.

# 28
  • Мнения: 7 091
Тандури, хубаво е да си извадиш ССН.

Хубаво е, ама не става с тоя статут. И на мен не ми дават. Въртят те в затворен кръг между емиграционни и SSA...

Не съм засичала из щандовете baking powder. Освен да почна по-внимателно да се вглеждам.


Кейси, взе ми думите от устата Simple Smile И аз искам, ама докато не ни излязат документите за зелена карта нямам друг шанс.
Относно документа от ИНС, че нямам право на ССН процедурата е да кандидатстваш и да ти откажат, което сами се сещате отнема време и плюс това няма гаранция, че ще го приемат. Ей сега четох по сума форуми за хора дето имат същия проблем. Драма някаква...хем си легален, хем не си. Дето се вика една бира не мога да си купя ако мъжа ми не ми купи. Смахната работа.
 ooooh!

За baking powder :


и тук различни видове:
http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_gw/102-4138395-4408900?url=sea … ;Go.y=0&Go=Go

Иначе аз си правя с лимонтузо и сода Simple Smile

# 29
  • Мнения: 650
Тандури, Може ли рецептата за козунак? Лианн, машината за хляб е в Уолмарт за 38.99-ползваме е вече три години по два пъти на ден няма чупене това нещо

Общи условия

Активация на акаунт