допада ли ви децата, да носят злато /не обеци/

  • 11 591
  • 244
  •   1
Отговори
# 30
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Не, не ми допада, даже ми изглежда кичозно и грозно!

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моите не носят нищо друго, освен обеци. Не ми харесва, не одобрявам.
На вратата на ДГ пише, че персоналът не носи отговорност за накитите на децата. Въпреки това има такива, които ходят с гривни и синджирчета.

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 10:17 от ДЕ ВАня

# 32
  • Мнения: 1 427
Никак не ми допада! Неестествено ми изглежда дете с бижу....освен може би обеци, тях по ги приемам.

# 33
  • Мнения: 2 829
не, разбира се --смешно е   особено като сложат на детето някои ланец Laughing---моята има обици-много малки--и ги носи най-вече да не зараснат дупките на ушите

# 34
# 35
  • Мнения: 3 622
Не   Naughty   изглежда ми прекалено кичозно

# 36
  • Мнения: 4 451
Не! Даже и обиците на голямата ми дъщеря са сребърни, след като изгуби 2 чифта златни.

# 37
  • Мнения: 8 505
Не.И не само златни (аз самата не обичам злато,така че няма начин да ми хареса,дори и на възрастен).Приемам накити върху деца,които се ограничават до някаква шарена гривничка.Пръстени и гердани-не.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 206
Не, не понясям деца с бижута от благородни метали...  Twisted Evil

# 39
  • Варна
  • Мнения: 389
Не.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Не.  Виждала съм деца с такива накити, които правят опити да ги махнат. Освен, че според мен е грозно е и опасно да си нарани вратлето или ръката като дърпа.
Иначе каката се е кичила с тия "гердани" дето излизат от пръчиците. Embarassed

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Не   Naughty   изглежда ми прекалено кичозно
особено за момченца. Моята не носи, но от време на време слага един гердан със сърчице от сп."Принцеса".

# 42
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Аз пък не съм виждала дете с бижута, изключвам обиците. Може и да има някое, но явно не е толкова кичозно и очеизвадно, че да го видя, да се ужася, нехаресам, непонеса  и т.н. Силвия има доста златни неща, носи само едни пеперудени обички.
В яслата подписах някаква хартия с която освободих от отговорност персонала от отговорност при загуба или нараняване от обиците защото отказах да и ги сваля. В градината не са повдигали въпроса.

# 43

Лошият ти (според мен) вкус едва ли те прави лош родител.
Но това, което чета в подписа ти...  Sick

По въпроса - киченето на малки дечица с бижута е върховна проява на селяния. Поне така наричам стремежът да впечатлиш околните, загърбвайки безопасността на собственото си дете. Особено в днешни времена, когато убиват човек за 2 лв.!
 ooooh!

# 44
  • Мнения: 1 858
envia нямах за цел да те засегна в първия си пост! Просто веднъж вече имаше такава тема, в която се разрази страшен скандал между харесващи и не харесващи златото в/у деца. Всички, които бяхме с мнение, че е грозно (включително и авторката) бяхме здраво оплюти. Дано тук не се случи същото въпреки, че се съмнявам...
И все пак ако съм те засегнала се извинявам защото нямах това за цел!

Общи условия

Активация на акаунт