допада ли ви децата, да носят злато /не обеци/

  • 11 646
  • 244
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 503
Цитат
на мен не ми харесва това гиздене, и се чудя, дали съм най-назадничавата мама
Aaaa,Енви,не си най-назадничавата!Това "гиздене" из нашия Хасеновградски регион   е популярно от сума време,но най-вече из турското съсловие.Тук се приема мисля за нещо като показно за престиж и имане.То не се наблюдава и само по децата де.
Определено не ми допада newsm78
П.П.
Шани( в случай ,че пишеш сериозно де),ти ако искаш му сложи обица с плейбой и на пъпа.А в случай ,че не одобряваш консултациите(така да ги нарека),които се извършват във форума,просто не чети толкова задълбочено.Пресявай така да се каже!

# 211
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 114
Извинявам се за спама:
Цвети това ти ли си на снимките? Страхотно впечатление ми направи. Много си красива и заедно с малкия красив бонбон сте много аткрактиви Blush

# 212
  • Мнения: 2 631
ЦветиHug!

# 213
  • Мнения: 1 503
Цвети това ти ли си на снимките? Страхотно впечатление ми направи. Много си красива и заедно с малкия красив бонбон сте много аткрактиви Blush
Аз,аз.Т.е. ние сме.
Ама атракция си е баш думата.Такова зяпане му удрят людете,че чак и аз започвам да се оглеждам hahaha

Енви- Naughty

# 214
  • Мнения: 11 607
Не ми допада да носят злато.....

Благодаря на темата,че се запознах виртуално с атракцията ~Цвети~......  bouquet

# 215
  • Мнения: 1 174
Не, не ми допада.
Дечицата си имат своя хубост, която е неповторима във времето и не мисля, че трябва да й се добавя нещо, особено злато (не го харесвам).

# 216
  • Мнения: 1 615
Sorry, аз съвсем ще оспамя, но:
Цвети, не съм ли те гледала при Гарелов? Не знам за каква атракция става дума, но ако си ти, да знаеш, че ти бях фен! Simple Smile

# 217
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 114
Цвети, не използвах думата "атрактивни" все едно става дума за "цирк". Исках да кажа, че сте много сладки двамата.

# 218
  • Мнения: 1 232
абсолютно не ми допада да изглежда като годено циганче Grinning

# 219
  • Мнения: 5 362
Sorry, аз съвсем ще оспамя, но:
Цвети, не съм ли те гледала при Гарелов?
И аз това си мислех,та и питам същото де..
 А по темата-твърдо не!

# 220
  • Мнения: 511
ами носят и двамата синджирите от кръщенето и гривните които са им подарък от нас с баща им. Embarassed

# 221
  • Мнения: 1 877
Не,не слагам и съм против

# 222
  • Мнения: 4 965
1. Аз самата много харесвам злато - купувам си и нося.
2. Златото е страхотна инвестиция.
3. Не ми харесват деца с бижута (не броя кичовските пластмасови дрънкулки, които може да не са естетични, ама са много сладурски).
4. Децата ми имат злато, но не им го слагам - "бебешки" бижута нямат. Подареното им злато е "за големи" и ще го получат най-рано в гимназията и под мой контрол.
5. Бяха със златни ланчета с кръстчета в деня на кръщенето - за церемонията (одариха им ги кръстниците) - половин час едното ланче (доста масивно - аз трудно бих го скъсала) беше вече скъсано и всички като луди издирвахме кръстчето (добре, че не беше глътнато, а беше се пухнало в памперса при преобличането).
6. Обеци - на бебе - не (казвала съм си мнението - изборът трябва да е на детето, не на тодителите). В момента едната ми дъщеря настоява за обици (другата е категорично против). Засега отлагам. Бебе без коса, но с обици ми е странно и смешно, но пък моите са на 3 г. и косите им са до под плешките. Дано да й мине желанието в близките 10-тина години.
7. Аз получих моите бижута чак на 15 г. - баща ми дойде с мен да ми пробият ушите. За 16-тия рожден ден нашите ми подариха златен пръстен.
8. Момче и бижута (особено обици) - категорично не. Евентуално на бала бих му подарила 1 масивен мъжки пръстен.
9. Неносенето не ме възспира от финансова гледна точка - в момента златото и среброто не са чак толкова скъпи, а от гледна точка на това, че не бързам децата ми да порастнат.
10. По същия начин ме дразни 5-годишна "мацка" с гол пъп; лакирана 7-годишна девойка или изрусен "пич" на предучилишна (че и на училищна) възраст.

# 223
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 114
azaf изчерпателно и точно Peace

# 224
  • Мнения: 1 227
1. Аз самата много харесвам злато - купувам си и нося.
2. Златото е страхотна инвестиция.
3. Не ми харесват деца с бижута (не броя кичовските пластмасови дрънкулки, които може да не са естетични, ама са много сладурски).
4. Децата ми имат злато, но не им го слагам - "бебешки" бижута нямат. Подареното им злато е "за големи" и ще го получат най-рано в гимназията и под мой контрол.
5. Бяха със златни ланчета с кръстчета в деня на кръщенето - за церемонията (одариха им ги кръстниците) - половин час едното ланче (доста масивно - аз трудно бих го скъсала) беше вече скъсано и всички като луди издирвахме кръстчето (добре, че не беше глътнато, а беше се пухнало в памперса при преобличането).
6. Обеци - на бебе - не (казвала съм си мнението - изборът трябва да е на детето, не на тодителите). В момента едната ми дъщеря настоява за обици (другата е категорично против). Засега отлагам. Бебе без коса, но с обици ми е странно и смешно, но пък моите са на 3 г. и косите им са до под плешките. Дано да й мине желанието в близките 10-тина години.
7. Аз получих моите бижута чак на 15 г. - баща ми дойде с мен да ми пробият ушите. За 16-тия рожден ден нашите ми подариха златен пръстен.
8. Момче и бижута (особено обици) - категорично не. Евентуално на бала бих му подарила 1 масивен мъжки пръстен.
9. Неносенето не ме възспира от финансова гледна точка - в момента златото и среброто не са чак толкова скъпи, а от гледна точка на това, че не бързам децата ми да порастнат.
10. По същия начин ме дразни 5-годишна "мацка" с гол пъп; лакирана 7-годишна девойка или изрусен "пич" на предучилишна (че и на училищна) възраст.
  202uu

Общи условия

Активация на акаунт