С какво да нахраня косата си?

  • 3 165
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Външно - със серията с масло от авокадо за много суха коса на Рене Фюртере.
Вътрешно - с някакви витамини и добваки, дето са за коса, кожа и нокти.

# 16
  • Мнения: 21
ВЭЕМЕТЕ СИ ПАНТОГАР ВИТАМИНИ МНОГО СА ХУБАВИ

# 17
  • Мнения: 2 723
МОята фризьорка ми каза с отвара от корен от коприва - облива се след къпане и не се плакне... има ефект, а го правя от две седмици

Също и маска с рициново маско и индийско орехче, да стане на каша и се намазва в корените, отгоре найлон и кърпа, седи около 2 часа.... после обаче е много кофти миенето, щото става адски мазно  Sick

От геритамин аз се нашишках яко Whistling

От мерц - никакъв ефект Tired

# 18
  • Мнения: 893
Майонезената маска как се прави?

И как се слага...На каква коса(мокра, суха, влажна), колко трябва да стои?

# 19
  • Мнения: 14 490
Майонезената маска как се прави?

И как се слага...На каква коса(мокра, суха, влажна), колко трябва да стои?


не се прави - купуваш си майонеза от магазина  и мажеш на сухо. после миеш. аз не съм пробвала де не ми се е налагало.

# 20
  • Мнения: 1 120
не се прави - купуваш си майонеза от магазина  и мажеш на сухо. после миеш. аз не съм пробвала де не ми се е налагало.

след това лесно ли се мие?оставя ли някаква неприятна миризва след процедурата?

# 21
  • Мнения: 5 362
Маска за коса със маслиново масло Peace
Става и само със зехтин.

# 22
  • Мнения: 1 540
Аз пия Фитовал за коса, но все още нямам наблюдения.  Peace

# 23
Аз пия Фитовал за коса, но все още нямам наблюдения.  Peace
Прави чудеса.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
МОята фризьорка ми каза с отвара от корен от коприва - облива се след къпане и не се плакне... има ефект, а го правя от две седмици


Има ефект или корени от репей, но трябва да бъдеш постоянна!

# 25
  • Мнения: 1 564
Аз пия Фитовал за коса, но все още нямам наблюдения.  Peace
Би ли казала каква му е цената?

# 26
  • Мнения: 111
Няма по - ефикасни от домашните маски!!!Аз също имам суха коса и не само от бременността, но от години се боря с това и косопада.Пила съм какви ли не таблетки и дори инжекции са ми били.Опитвала съм капсули с алое вера,таблетки с витамин Н и др. Единствено с домашните маски се оправя. Лесна домашна маска:
В една чашка се слагат:1 лъжица мед,малко кисело мляко (няколко лъжици),няколко капки лимонов сок, 1 жълтък и накрая по желание,а и според това, което имате вкъщи-(бадемово масло, зехтин, пшеничен зародиш)слагате няколко капки и обърквате всичко.Втрива се в корените, а после по цялата дължина.Аз лично си завивам косата първо с кесия,а отгоре с кърпа и така престоявам около 2 часа.После се измива. При редовна употреба, поне при мен върши чудеса.
Бадемото масло е страшно полезно. С него могат да се правят и маски за лице и масаж на цялото тяло. То стимулира и заздравава косата като й предава блясък, гъвкавост и еластичност. А маслото от пшеничен зародиш е още по - полезно. Може да се използва за масаж като предпазва от образуване на стрии, а при цъфтеж на косата се втрива в краищата й. newsm03

# 27
  • Мнения: 893
От съвета за майонезената маска тук реших да опитам.
Веднага, след като се изсуших и погледнах косата ми тя изглеждаше жива, и с изключителен блясък.   bouquet Страхотна просто. Не се отмива трудно, а ефекта е WOW!  Grinning

# 28
  • Мнения: 4 770
  Много се чудя и аз дали да пробвам майонезата, но май не се слага в корените, как мислите?

# 29
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Вместо майонезата може да пробвате два жълтъка + 2-3 супени лъжици зехтин или бадемово масло. Чудесно действа и се нанася и в корените и по цялата дължина. Измива се много лесно, даже жълтъка прави нещо като пяна.

Общи условия

Активация на акаунт