Отчет на набор 2003 - 5

  • 12 612
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 967
Ние това с оцветяването го преодоляхме. Караше ме аз да оцветявам, като му държа ръчичката. Но откакто му казах, че ще му купим водни бои когато се научи сам да оцветява - и нещата си тръгнаха. Сега обаче май ще трябва наистина да купувам боички, а какво ме чака след това, не ми се мисли.
Иначе Косьо си се държи като голям. Почти сам се облича, сам се храни още от преди да стане на 2 години, тогава чак яд ме беше, че не ми дава аз да го храня. Говори съвсем правилно, с малки изключения.  Пък и нали сега е "голям" батко.
А и на мен ми прилагат номера "ще ми е мъчно за теб". При нас обаче става вечер, когато трябва самичък да си лежи в леглото. Купихме му ново, голямо легло още преди да се роди бебето.  Уж сам си спеше в него, но все искаше някой да го приспива, да го чешка.  Сега е същото - на мен ще ми е самотно тук Sad  И се приспиват с таткото редовно.
Гадно време ужасно!

# 16
  • Мнения: 597
Влади,живот и здраве утре има тържество,ще декламира стихотворение.Много съм горда с него,отдавна вече мога да заявя,че не е бебе,а си е момченце,с което можеш да си говориш като с възрастен човек смислени разговори!

# 17
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Само се разписвам в новата тема ,че днес децата ми скриха шапката и не ставам за събеседник  Confused

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, разкажи, де. Може пък да ти олекне.
Не съм имала случай толкова да ме впечатлят моите, че да загубя дар-слово Mr. Green

# 19
  • Мнения: 251
И ние сме тук!  Peace

Честита пролет на всички!   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
Е, разкажи, де. Може пък да ти олекне.
Не съм имала случай толкова да ме впечатлят моите, че да загубя дар-слово Mr. Green

И аз така!
Загубих си гласа миналият петък, отивам на лекар и ми казват съответно по възможност да не говоря и щерката ме пита - Мамо и как сега ще мълчиш?

Нашият малчо хич не обича да оцветява и заради това сигурно и не му се получава добре при редките опити.
Сега в събота баща му извади някаква стара телевизионна игра - имаше някаква стребла по патици - малкият не пропусна нито една, а сестра му се разсърди, защото съответно тя не се справяше толкова добре. Дали на мъжете този род дейности(точност, технически поглед на нещата и т.н.) са им вродени? Не знам просто ми направи впечатление...

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чшт, да мълчиш. Ето, от тук произлиза мълвата, че жените не били добри шофьорКи, инженерКи и т.н. Mr. Green

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 22:10 от ДЕ ВАня

# 22
  • Мнения: 4 967
 Laughing Хей, ще ме уморите вие!
Това с гласа и аз го преживях миналата седмица, но малкият не ме пита нищо. Само аз бях благодарна, че е на детска, че се чудех как ще крещя по него като нямам глас Rolling Eyes
Сега бяхме малко навън, че грееше слънчице, и докато се усетим като се притъмни, едни страшни облаци, и бегом вкъщи Sad

# 23
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Запис   bouquet

Малкият вече три дена е на градина и още не са се оплакали от него.  Praynig Дано да е все така

Chibi,помислих че може да са в една градина.Алекс е в "Слънце".Иначе сме в един квартал  Grinning

# 24
  • Мнения: 6 461
Хайде и от мен  Hug

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ

# 25
  • Мнения: 2 732
Малкият вече три дена е на градина и още не са се оплакали от него.   Дано да е все така

Chibi,помислих че може да са в една градина.Алекс е в "Слънце".Иначе сме в един квартал 


ААААААА знаем го Алекс обикновено с дядо си е на площадката нали Wink?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Привет на всички!

И Вики имаше в понеделник тържество - беше Пиленце.  Laughing Една от малкото, която си разказа чудесно стихчето!  Heart Eyes

Ето тук е жълто-синьото ми  пиленце  Simple Smile http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2438719:

# 27
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
ДЕ ВАня, ще ти разкажа сега как малките ме вбесиха .Като изключим факта ,че и двамата са сополиви и разглезени са и доста непослушни .Вчера отивам с двамата на пазар с идеята да купя на Гошо панталон .На петата минута магазина беше обърнат с главата на доло и продавачката се чудеше и ме гледаше злобно .Кво ли си вика ,таз де  се е помъкнала с двете деца!?!?!?! По едно време малкото иде и ми носи нещо в ръчичката при което виждам миша отрова в ръката му  #Crazy :crazyeyesГеорги седи на пода до тарелката с отровата и се смее ShockedСлед като се убедих ,че не са яли грабнах панталона който бях взела и от срам се изнизах за секунди .Прибирам се вкъщи и виждам ,че панталона е дамски  Mr. Green Сега ще го пазя за снахата  hahaha hahaha .Днес докато храня Валко  , Георги беше успял да стъпе в една чанта с брашно и да се направи на снежен човек и много умело беше успял да го разнесе из цялата къща . Ми така е като не го дадох на градина сега му бера ядовете  Crazy
Мога и още много да разкажа за тези два дни ,но на всички ви е ясно що за фурия са 3-4 годишните Mr. Green

# 28
  • Русе
  • Мнения: 7 794
 Joy Ади,позна!

А аз как да ви позна я  newsm78

# 29
  • Мнения: 811
Със закъснение честита първа пролет и от нас!

На излизане днес от градината синчето ме пита :мамо,може ли да ям бонбона с кохол(алкохол)?
Аз казвам: Не,малките деца не употребяват алкохол!
И той като ревна: Ма аз обичам кохол,искааам кохол...
А те госпожите се черпили с пияни вишни и не му дали.Госпожата го чу ,че реве за кохолна бонбона,даде ми една,аз изсмуках алкохола и вишната  Mr. Green ,а на него само шоколада дадох.

Общи условия

Активация на акаунт