Моля, помогнете детето ми припадна

  • 6 913
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 771
В пубертета имах доста такива припадъци. Първият се случи по точно същия начин, който описваш, станах от сън, отидох до тоалетна и на излизане от тоалетната се свлякох. Бяха ми направени доста изследвания, както и ЕЕГ, но не показаха нищо притеснително. Аз съм с ниско кръвно и при рязко ставане от леглото, глад или стоене на слънце винаги ми прималява. При мен тези инциденти продължиха няколко години, все през периода на пубертета. След това напълно изчезнаха, но все пак аз се опитвам да вземам мерки при най- малките признаци на прилошаване.

Твоето дете е по-малко и не е навлязло в пубертета, но дано не е нещо сериозно. 

# 16
  • Мнения: 233
   Сега се сещам, че има заболяване с подути лимфни възли в следствие от одраскване или ухапване от котка.

# 17
  • Мнения: 2 657
   Сега се сещам, че има заболяване с подути лимфни възли в следствие от одраскване или ухапване от котка.

да има,ама ако са такива специалисти като тук при нас и не знаят диагнозата или се сблъскват за първи път с нея/както беше при нас/,по4ват да разпитват дали имаш котка и т.н.или  и ако се окаже,4е имаш-диагнозата ти я поставят

# 18
  • Мнения: 233
   Сега се сещам, че има заболяване с подути лимфни възли в следствие от одраскване или ухапване от котка.

да има,ама ако са такива специалисти като тук при нас и не знаят диагнозата или се сблъскват за първи път с нея/както беше при нас/,по4ват да разпитват дали имаш котка и т.н.или  и ако се окаже,4е имаш-диагнозата ти я поставят

И това е вярно нали и аз съм от същия град и вече изгорях два пъти, като първия път бе жестоко и за винаги. Затова сега ходя в София на хомеопат. Peace

# 19
  • Мнения: 2 657
   Сега се сещам, че има заболяване с подути лимфни възли в следствие от одраскване или ухапване от котка.

да има,ама ако са такива специалисти като тук при нас и не знаят диагнозата или се сблъскват за първи път с нея/както беше при нас/,по4ват да разпитват дали имаш котка и т.н.или  и ако се окаже,4е имаш-диагнозата ти я поставят

И това е вярно нали и аз съм от същия град и вече изгорях два пъти, като първия път бе жестоко и за винаги. Затова сега ходя в София на хомеопат. Peace

съжалявам за това което сте преживяли-про4етох на няколко места за слу4илото се Sad

А що се отнася за хомеопатията-и аз съм лекувала малкия и не съм доволна...но това е друга тема и отделна

# 20
  • Мнения: 233
  Моля да ме извинят тези, които смятат, че излизам от темата! Но аз мисля, че хомеопатията е вариант за лечение и то успешен. Стига да попаднеш на точния човек.
  Йо ако си ходила във Видин на хомеопат, няма как да мислиш по друг начин. Ако се интересуваш нямам нищо против да общуваме. Peace

# 21
  • Мнения: 2 657
не съм ходила във Видин  PeaceИ аз нямам нищо против-заповядай във Видинската теми4ка Hug

извинявам се за изместването на темата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт