Човешката злоба

  • 5 472
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 957
На мен пък самата тема ми звучи злобно  Crossing Arms
Нещо да кажеш по въпроса?!:)

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 241
В такъв случай значи темата е крива hahaha


да бе - то сега пък сядай и мисли дали темата която ще пуснеш е крива или права, с линийка ли да я мериш или с пергел Mr. Green

Важното е да не ти пука  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 176
И а змного се чудя на такива жени Laughing
Какво им пречат кротките потребителки? Laughing Joy

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
От нас се иска да спазваме форумските правила, нищо повече. Кой злобен, кой девствен, кой беден, кой богат, кой пембян, какво ви пука?
И ПМС влияе и бременността и навикването на шефа и обидата на съпруга/та и липсата на подарък при определен повод и разваления електроуред и лошата фризьорка, козметичка, спуканата гума в неподходящ момент и дори бримката на чорапа. Така, че кой когато иска да си "злобее", на мен не ми пречи.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ако визираш момичетата от Проблемното, може би трябваше да се замислиш преди ТИ да се нахвърлиш върху нас и да говориш нелепи неща. Всички съвсем добронамерено се опитаха да ти обяснят нещата, но ти прекали.

# 35
  • Мнения: 4 176
Ако визираш момичетата от Проблемното, може би трябваше да се замислиш преди ТИ да се нахвърлиш върху нас и да говориш нелепи неща. Всички съвсем добронамерено се опитаха да ти обяснят нещата, но ти прекали.
Алексас да се извиниш  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 4 423
Честно казано злоба не съм видяла във форума, ти защо така мислиш, има ли нещо, което те е накарало да пуснеш тази тема? Thinking

# 37
  • Мнения: 4 176
Аз пък съм забелязала, че злобните често изискват доброта и разбиране. Иначе казано крадеца вика- дръжте крадеца!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цитат
Иначе казано крадеца вика- дръжте крадеца!
Mamica , по-точно не бих могла да го кажа Laughing, но предното за Алексас не го разбрах newsm78, ама съм бивша блондинка Crazy

# 39
  • Мнения: 4 176
Ако визираш момичетата от Проблемното, може би трябваше да се замислиш преди ТИ да се нахвърлиш върху нас и да говориш нелепи неща. Всички съвсем добронамерено се опитаха да ти обяснят нещата, но ти прекали.
Цитат
Иначе казано крадеца вика- дръжте крадеца!
Mamica , по-точно не бих могла да го кажа Laughing, но предното за Алексас не го разбрах newsm78, ама съм бивша блондинка Crazy
От нас се иска да спазваме форумските правила, нищо повече. Кой злобен, кой девствен, кой беден, кой богат, кой пембян, какво ви пука?
И ПМС влияе и бременността и навикването на шефа и обидата на съпруга/та и липсата на подарък при определен повод и разваления електроуред и лошата фризьорка, козметичка, спуканата гума в неподходящ момент и дори бримката на чорапа. Така, че кой когато иска да си "злобее", на мен не ми пречи.
Добре ли поясних?
Алексас се беше изказала преди теб. Значи се отнася за нея Simple Smile Ти не спомена имена, като спомена проблемното забременяване ...значи говориш на Алексас.
Ясно?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Опс Embarassed,Mamica, грешката е моя Whistling, говорех на авторката, защото наистина във въпросния подфорум на добронамерени думи реагира с обиди и злоба Confused. Ако визирах нечие друго мнение щях да го цитирам Blush Но си разбрах грешката, благодаря за разяснението Simple Smile Реагирах първосигнално, но наистина ми дойде като гръм от ясно небе да прочета тема за злобата точно от човек, който съвсем скоро открито демонстрира своята Thinking

# 41
  • Мнения: 4 176
Аз пък си помислих, че говориш завоалирано на мен Simple Smile и затова така реагирах Simple Smile нали знаеш - гузен негонен бяга. т.е. и аз съм любимка на "зачатие". Не ми разбират шегите.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
 Sunglasses

# 43
  • Мнения: 3 453
винаги ще има хора,които ще се заяждат.аман от комплексари.
но определено си личат от другите,които са под някакво моментно влияние и заради това са написали нещо,не толкова любезно.трети пък пишат каквото им падне,без да мислят,само за да трупават повече постове и да не са с ранг ''новак''.
разни хора,разни идеали
 Peace

И аз съм на това мнение.

# 44
  • Мнения: 1 568
Край няма!!!! Tired

Общи условия

Активация на акаунт