Момчета, жените ви ходят ли с вас за риба?

  • 2 665
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 111
Ще го удостоя с присъствието си единствено и само, ако рибарят реши да си топне плувката нейде из Тихия океан Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 409
Почти винаги ходим заедно,на мен също риболова ми доставя удоволствие.
Когато не ми се ходи,обаче няма проблем нека ходи какво пък толкова

# 17
  • Мнения: 534
Аз ходя,защото обичам да ловя риба    ribolov
обичам природата и това начинание всяко лято на палатка за една седмица   newsm41
много много ми харесва     Hands Clap

# 18
  • Мнения: 2 657
Ходя,ходя,ама не защото ми е доставя удоволствие,а защото ми е писнало от ежедневието Peace
Когато не съм на кеф си ходи самс приятели Wink

# 19
  • Мнения: X
Канил ме е но не ходя никога. Басси скуката. Само веднъж е бил сам, винаги си има компания а и това си е мъжко занимание по-скоро, нямат нужда от мен. Нека се разтовари и си почине, а аз отделям време за себе си.

# 20
  • Мнения: 3 537
О, да .... Grinning аз съм по-голям риболовец и го къткам повече, че ми се ходи за риба , даже на мен повече ми кълве отколкото на него.И цял ден да вися, пак няма да ми омръзне Grinning Кофтито е от доста време насам нямаме възможност и време за такова развлечение, иначе много сме ходили по язовирите  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 809
Обичам да ходя за риба със съпружеското тяло.
То си става чудесен пикник. Дори да на хванем риба, има цър-пър, биричка и други екстри.
Много ми харесва, а и на малкия също. Гледа жабки, щото риба няма Laughing, джапа из водата, мнооого гот и всички сме доволни.

# 22
  • Мнения: 4 111
Аз ходя с мъжа ми за риба, ама я ми е подарил въдица, я съм му я счупила в главата.

# 23
  • Мнения: 80
Аз ходя с мъжа ми за риба, ама я ми е подарил въдица, я съм му я счупила в главата.

Защо бе моят мъж ми подари пушка за рожденият ми ден (защото това исках) ,сега да взема да го гръмна ли? Какво лошо има в това да ти подари въдица??? Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 21:14 от Анакондьо

# 24
  • Мнения: 364
Искрено се забавлявам с постингите ви!  Joy
Явно не само аз обичам да ходя за риба със съпружеското тяло!

Аз ходя с мъжа ми за риба, ама я ми е подарил въдица, я съм му я счупила в главата.
Joy hahaha Joy
Какво толкова - нали и ти ходиш за риба, редно е да си имаш свои въдици.  Аз, както споменах, се радвам на такива подараци, само дето после ми ги приватизират!  #2gunfire
Май няма да е лошо да поискам да ми подари пушка, че да си браня въдиците с нея!  hahaha Joy hahaha Joy

# 25
  • Мнения: 4 111
Че то това си е подарък за него направен на мен, че да може да ги ползва после. Все едно аз да му подаря тенжера или тиган.

Това за пушката ми хареса.  Joy

# 26
 LaughingБрей много свестни момичета имало тук! И жена ми ме придружава, когато намериме време за риба. Ние по принцип ходиме навсякъде заедно. И двамата сме аматьори, но тя се справя учудващо добре при условие че няма голям стаж като рибар. Прилагам доказателство:

http://jolly-roger.hit.bg/pictures/vili1.jpg

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 21:15 от Анакондьо

# 27
  • Мнения: 364
LaughingБрей много свестни момичета имало тук! И жена ми ме придружава, когато намериме време за риба. Ние по принцип ходиме навсякъде заедно. И двамата сме аматьори, но тя се справя учудващо добре при условие че няма голям стаж като рибар.

Както се вижда - пълното бойно снаражение е налице!  Joy
Липсва само шапката с козирка!
Хайде, наслука следващия път!  Peace

# 28
  • Мнения: 80
Че то това си е подарък за него направен на мен, че да може да ги ползва после. Все едно аз да му подаря тенжера или тиган.

Това за пушката ми хареса.  Joy
Той не ми е направил подарък заради себе си, просто аз си я исках тая пушка и то точно за рождения си ден. Въдица ми купи , също защото така исках и дори купихме  на децата. Те също са луди по риболова!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 6 983
Ходя разбира се,без мене не тръгва ,но рядко хвърлям въдицата .Той си се занимава,има доста въдици,куфарчета,а аз съм от плажуващите  sun .Най-обичаме да ходим на палатка,хем си почиваме,хем се забавляваме,хем хапнем рибка ,абе всичко е 6  cheers. Тази година и малката ще я правим къмпингарка  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт