Установяване на бременност

  • 4 618
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

Пожелавам ти лека и безпроблемнна бременност!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 7 038
ЧЕСТИТО, Бианка! Лека бременност и здраво бебче.

# 17
  • Мнения: 3 456
И аз мисля, че си бремена !!!  bouquet
Иска ми се да ти честитя, когато го потвърди лекар, но понеже вече се е започнало с честитките- Желая ти прекрасни емоции през бременността, леко раждане и едно много здраво и красиво бебе newsm51

# 18
  • Мнения: 1 264
Имах същите симптоми като теб.  Peace
Стискам палци всичко да е нормално. На обикновен видеозон може да се види чак след две-три седмици. При мен беше така. търча при доктора още на третия ден от закъснението и той каза, че може и да не съм бременна, рано било да се каже. Следват дълги обяснение защо... Извика ме пак след две седмици и тогава вече потвърди на 100% бременност.

# 19
  • Мнения: 374
При 4-дневно закъснение ме гледаха на обикновен ехограф, беше съдбовен ден за мен!Така че бягай на преглед!

# 20
  • Мнения: 998
Момичета,а болки,наподобяващи ПМС,но по-слабо изразен имали ли сте? Blush

# 21
  • Самоков
  • Мнения: 561
Аз имах такива болки, даже си мислех, че е понеже трябва да ми дойде. Не се притеснявай, това е нещо нормално. Леко бременеене и здраво бебче! Peace

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Момичета,а болки,наподобяващи ПМС,но по-слабо изразен имали ли сте? Blush
Аз имах такива болки, особено през първата бременност. Предписаха ми да пия Но-Шпа.
Посети гинеколог в най- скоро време, за да ти каже той какво трябва да правиш. Peace
Пиеш ли фолиева киселина?

# 23
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз знам, че се ходи една седмица след закъснението на лекар, за да се види и то на вагинален ехограф, които не бива да те притеснява. За да се види, че е маточнабременност и не е кухо яйце и т.н. Аз едва устисках и докторат 2-3 минути търси плодното сакче  newsm03 с вагиналния ехограф, но го видяхме най-накрая. Но тогава още не се виждаше ембриончето. После и то се появи де. Скоро го чакаме да се появи на бял свят и да си го гушнем- вече оформено човече smile3521
Честито.   bouquet

# 24
  • Мнения: 535
Честито,миличка! Аз отидох на лекар 10 дни след теста ,но понеже нямах търпение му се обадих веднага и това изчакване беше по препоръка на д-ра. Успех ти желая и лека бременност! Peace

# 25
  • Мнения: 998
Благодаря момичета за милите думи newsm51
Ще пиша как е минал прегледа.
Иначе фолиева киселина пия (макар,че има дни,в които съм пропускала Confused)от около 4 месеца.

# 26
  • Мнения: 819
На тоя етап е рано за видеозон.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
На четвъртия ден от закъснението при мен се видя на коремен ехограф. Преди година по това време Laughing

Честито  bouquet

п.п. И болките като пред мензис ги имах, нормално е.

# 28
  • Мнения: 617
След два положителни теста няма съмнение.
Тичай при лекаря и да се върнеш с потвърждение на прекрасната новина.
Прекрасна бременност и здраво бебче накрая ти желая!

# 29
  • Мнения: 990
След два положителни теста няма съмнение.
Тичай при лекаря и да се върнеш с потвърждение на прекрасната новина.
Прекрасна бременност и здраво бебче накрая ти желая!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт