За и против еднократните сексуални контакти на работното място?

  • 3 551
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
да де, ама как точно можеш да разбереш дали си влюбен без да минеш през еднократните.  

Ей, развесели ме  Laughing

# 16
  • Мнения: 819
Я аз пак да питам- ако е на работното място, но обектът не е колега,тогава какво?  Mr. Green
И друг вариант-ако е с колега, но не е на работното място?

# 17
  • Мнения: 447
Я аз пак да питам- ако е на работното място, но обектът не е колега,тогава какво?  Mr. Green
И друг вариант-ако е с колега, но не е на работното място?
не се брои!!!! Номера е да е с колега и по- възможност на бюрото Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 534
Аааааааа зависи с кой  Whistling
ако е някой такъв


може  Blush

# 19
  • Мнения: 677
Бонбони,разбрахме се,че снимките ми са само за теб..

# 20
  • Мнения: 6 993
Против еднократни, за многократни Mr. Green
Всъщност ми е все тая, стига двете личности да го пазят за себе си и да не се носят клюки. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 819
Аааааааа зависи с кой  Whistling
ако е някой такъв


може  Blush

Ауууу...ако е с този, изобщо няма значение къде  Flutter Joy

# 22
  • Мнения: 2 495
Един път може!После кой откъдето дошъл...аааа, и да не се разбира също Mr. GreenТака, че съм "за" Laughing

# 23
  • Мнения: 447
Против еднократни, за многократни Mr. Green
Всъщност ми е все тая, стига двете личности да го пазят за себе си и да не се носят клюки. Rolling Eyes

Клюките си тръгват и без секс  Thinking. май..............

# 24
  • Мнения: 534
Бонбони,разбрахме се,че снимките ми са само за теб..
Е може ли да не споделя твойта красота неземна с другите жени,да се изфукам един вид   pletka
пардон с придобивките   Whistling

# 25
  • Мнения: 967
Против
Отношенията никога след това няма да са същите и това най-вероятно ще доведе до проблеми в работата или най-малкото неловки ситуации.
Трябва и двамата да са доста разкрепостени и над нещата, че "еднократния контакт" да не повлияе на колегиалните им отношения за в бъдеще.

# 26
  • Мнения: 4 733
Секса си е секс. Хайде сега, работата нямала да спори...И защо? Зрелите хора не допускат възвратно-постъпателните им взаимоотношения да пречат на работата пък била ли тя вършена и в един и същи офис Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 534
 newsm18Анкета newsm18

# 28
  • Мнения: 3 537
Против! Naughty
Против
Отношенията никога след това няма да са същите и това най-вероятно ще доведе до проблеми в работата или най-малкото неловки ситуации.
Трябва и двамата да са доста разкрепостени и над нещата, че "еднократния контакт" да не повлияе на колегиалните им отношения за в бъдеще.

# 29
  • Мнения: 677
Няма нужда от анкета..ССФ не прави такива неща и е против!

Общи условия

Активация на акаунт