Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Мама на Бобо благодаря ти за хубавите думи!
Подстижката е мое дело, понеже само като влезе във фризьорски салон и почва да реве. Е и аз се поозорих да го подстрижа, но баща му го занимаваше, което ме улесни  Heart Eyes.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 654
Здравейте и честито на всички рожденици от последните няколко дена Heart Eyes
Напоследък влизам за съвсем малко, колкото да прочета какво сте писали, но нямам време да пиша. Яната тотално отказа да спи следобед и да се припари до компа през деня е мисия невъзможна. Вечер гледаме да излезем с татето докато имаме баба и дядо и докато все още сме 2 в 1 с бебата.
Иначе живот и здраве към края на април се надявам да се сдобием с външни щори за хола и кухнята, а през май - с диван за хола и маса и столове за кухнята   Grinning  Поръчахме ги от Стройкото и сега ще чакаме  Party
Тедулина, браво за подстрижката. Аз изобщо не бих се справила с такова нещо пък и не смея да пипам  Blush
Целувки от нас   Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 639
Tedulina, много весели снимки.  Simple Smile  Тортата много ми хареса , а колите ставаха ли за ядене? Много реалистични изглеждат.  Simple Smile

Цветина , утре е вашият ден!!!!  Не се шашкай за разхвърляната къща ...аз отдавана само се грижа за да е чисто ..пък, че подредено не може да е ....това е ясно.  Mr. Green

tchara , махай го тоя памперс. Явно Гого е готов, щом издържа по цели дни.  Simple Smile 

Аз си засякох на 17-ми март я пробвах без пампа и на 27-ми беше  готова напълно. Първите дни имаше няколко фала с пишото, акито си беше в гащите...  Mr. Green  След 5-я ден някъде и голяма работа си върши вече в гърнето, но понякога се колебае за части от секундата (добре, че съм наоколо да я подканя  Laughing)...дали да клекне на пода  или да седне в гърнето...  Laughing 
Вече се буди суха от следобедния сън, но аз все пак й слагам папма, че спи на спалнята... Simple Smile

liana, в колко става сутрин Яна?  Много изморително, без сън следобяд....Ще я пускаш ли на ясла? С бебето после и неспяща Яна ....ще ти е меко казано трудно.... Rolling Eyes

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 654
Ами Яна става към 8:30 - 9:00, а вечер ляга между 20 и 22 часа. Обикновено и се събират към 11-12 часа сън на денонощие, както си беше и по-рано, когато спеше следобед. Просто сега ги спи наведнъж. Иначе наистина е изморително и добре че напоследък обикновено имам баби и дядовци на разположение. А за после ще видим как ще е. По принцип мисля да я пусна чак като стане време за градина.
Уф, с гърнето положението при нас е направо отчайващо. Един ден реших да я пробвам без памперс и като се напика изобщо не и направи впечатление, че е мокра. Напоследък често се случва да изпусне памперса и пак не казва, че е мокра  Sad

# 64
  • Мнения: 24
Здравейте мили мами и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАРТЕНСКИ ДЕЧИЦА, които сме пропуснали. Аз сега правя и последната фирма, че срока ми е до 31.03.07, и докато качвам снимките да ви напиша как сме. Вече казваме, че се адоса /ще се ядоса/ и ми казва "пет пет мамооо". В събота сме на детско парти а вечерта с лелите в къщи, незнам дали ще издържи,  но докъдето стигнем. Качила съм малко снимки от село като си ходихме http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106192 Това е от нас , а аз ще си продължа с отчетите, ноща е моя! Laughing

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 654
Я аз отсега да честитя рождения ден на Ран, Филип и Рада, че вече и без това е 30-ти   Grinning
Растете здрави, усмихнати и весели деца!!! Слушайте мама и тате, но и вършете по някоя беля за разнообразие   Wink  newsm59
Мамо Боби, страхотни снимки има малката сладурана   Peace

# 66
  • Мнения: 24
Аз също ще се възползвам да честитя рождения ден на баткото Ран, Филип и Рада. Да радвате всички около вас! Hug

# 67
  • Мнения: 655
Честит втори рожден ден на Ран, Рада и Филип. Да сте живи и здрави дечица,растете весели и послушни.
Цветина,честит ти рожденик.Желая ви весел празник. Laughing
Tedulina ,браво на теб. Освен да ти пратя и Боби да го подстрижеш. hahaha
liana, ами тя Яна като гледам добре си спи - след като спи до 8-9, а и рано заспива. Е, през деня сигурно ти идва тежко,ама поне вечер можеш да починеш. А нашият разбойник заспива към 12 ч. откакто сменихме времето.
mama bobi , много весели снимки. Голяма сладурана имаш - пък и гледам вече помага на мама с прахосмукачката  Laughing. Да му мислим ние с мъжете  Laughing.

# 68
  • Мнения: 1 639
Честит втори рожден ден на Ран , Рада и Филип !!!!  Tada

Пожелаваме ви една много шумно парти и много подаръци. А през 3-та година да бъде изпълнена с весели игри и много бели.   Grinning

# 69
  • Габрово
  • Мнения: 2 548

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАН, РАДА И ФИЛИП!!!!
Бъдете здрави и весели дечица, щастливо детство!  nbirthday  ura

Теди, Мамо Боби, много весели снимки и хубави дечица!

# 70
  • Мнения: 948
Честит празник на Ран, Филип и Рада!!!!

Много здраве и усмивки!

Прехвърлихме го този празничен месец, а  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 952
Честит рожден ден на Ран, Рада и Филип  bouquetбъдете живи здрави и весели деца LaughingВесело изкарване на празника Peace

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честит рожден ден на Ран, Рада и Филип !
 smile3525 newsm59 newsm18 Растете здрави деца и усмивката да грее на лицата ви!
Само радост да носите на мама и тати!
Tedulina, много весели снимки.  Simple Smile  Тортата много ми хареса , а колите ставаха ли за ядене? Много реалистични изглеждат.  Simple Smile
Релистични са понеже си бяха детски играчки. Като я видя за пръв път тортата рев да му даваме колите  hahaha.
mama bobi много хубави снимки Simple Smile. С котето са особенно умилителни  Hug.

Днес ходих до яслата да видя как стоят нещатата със започването. Оказа се че няма да може да тръгне от другата седмица, понеже в групата, в която ще е има варицела и са под карантина  Confused. След 8-ми ще ми се обадят да ми кажат кога да са ми готови документите. Та така поне с една седмица се забавя тръгването на ясла, но аз не се сърдя Simple Smile.

За подстригването съм навита Simple Smile. Който не го е страх, че ще му омуля детето да заповяда Wink. На мен ми е много интересно да извършвам тази дейност Simple Smile, подстригването де.

# 73
4естит рожден ден на Ран,Пада и Филип!Да растат здрави и послушни де4ица и много да радват мама и тате.
Тедулина страхотн снимки си имате.Аз се надиаван нашите днес да ги ка4а и ще ви ги дам да гледате.
Iiana направи не ти завижадм без спането на малката.по някога така си ме4тая да си легне 4е да свърша нещо на спокоиствие.нали и ние си нямаме баби.
T4ara брави на вас за тренировките с тоалетната.като си помисля 4е баткото на тази въцраст ми казваше а Вики така сам се разглезила с тия папмерси.Но днес като излизам ще и купя гащи4ки и запо4вам да я пускам да се усеща като се намокри.Тя така или ина4е не оби4а да е мръсна или мокра 4е дано стане работата.Феи4ке виждам 4е и вие бързо сте свикнали.При наст това е лошото 4е не може да 1 карам когато сме на вън.Тук по улиците направо могат да те арестуват.
Как да и обиасня 4е в къщи да стска,а на вън да 4ишка в  памперса.Трудно ще стане при нас....
между другото покраи рождения ден не сме разбрали как са ни излезнали 2 кътника.Така 4е броиката ни е 18.
Оставям ви сега 4е Вики се събуди..

# 74
  • София
  • Мнения: 747
Ех, най-после Grinning Честит рожден ден, Ран-Сладуран! Да си жив и здрав, весел, усмихнат, грижовен и обичлив батко Grinning

Честит рожден ден и на Рада и Филип. Да са живи и здрави Grinning


Много са весели снимките на Ели и Иси. Тедулина, за сетен път се убеждавам, че Иси е много нежно и фино дете , от всяка снимка се усеща Grinning

Аз  да "произведа" една новина- ние приключихме с кърменето( по мое желание). За мое огромно успокоение мина много безболезнено- както в неделя сука поне 20 пъти- така от понеделник като разбра, че млякото е горчиво не е поискал нито веднъж. Вече почти 5 денонощия не е сукал и не е поискал. Само дето вече изобщо не мога да го преспивам през деня, преди поне през ден го лъжех.

И тъй и тъй съм почнала да пиша да взема и да се оплача малко- ние почнахме ремонта- навсякъде разкъртихме, нямате представа какъв прахоляк е-тонове, тонове, тонове. Сгъчакали сме се в една стая, решихме , че ще правим нова ел инсталация, нов водопровод, локално парно, бутаме една стена. Разкопаха ми и градината за тръбите, а тъкмо засях тревата. Знам, че са бели кахъри това и , че за хубаво го правим, ама като знам колко труд ми опропастиха и как нямам капка свободно време с мойто неспящо вампирче, направо ме боли сърцето...

Общи условия

Активация на акаунт