Положителен тест ?! - възможна ли е грешка ?

  • 6 663
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 255
Имам значително закъснение и си направих тест за бременност, който се оказа положителен...Въпросът ми е , дали на някоя мама се е случвало положителен тест да сгеши? Трябва да изчакам още 10ина дни за да се установи бременност със сигурност...

# 1
  • Мнения: 1 273
Абе при отрицателните грешка има, но виж при положителните резултати, грешки НЕ  Naughty(или аз не съм чувала за такива)
Айде честито  pregnant

# 2
  • Мнения: 617
Мисля, че няма грешка!
Ако толкова те притеснява си направи още един тест

# 3
  • Мнения: 11 016
На упътването на моя пишеше, че ако се остави да стои по-дълго, отколкото трябва, може да отчете фалшива 2-ра чертичка.
Щом не си просрочила времето, значи няма грешка - Честито Hug

# 4
  • Мнения: 475
И аз така,не съм чувала.Честито!  bouquet

# 5
  • Мнения: 7 723
Няма грешка- бременна си   Laughing
Честито       bouquet

# 6
  • Мнения: 374
При мен беше обратното - при отрицателен тест се оказах бременна! Отидох на гинеколог при 4 дни закъснение.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
При положителен тест и липса на бременност - НЕ СЪМ ЧУВАЛА newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 9 122
И аз знам, че положителните не бъркат, но изчакай все пак и преглед преди да се радваш.  Flutter

# 9
  • Мнения: 2 897
Няма грешка-бременна си Simple SmileЧестито!

# 10
  • Мнения: 490
Честито, ако си бременна, но за грешка на положителен резултат съм чувала-преди 3 години се случи на кумата ми - оказа се, че има много остър колит и затова и закъсня. Невероятно, но е така.
Направи си и още един тес, но различна марка от първия.

# 11
  • Мнения: 2 677
Честито!
Може да ти даде грешен отрицателен резултат, но положителният си е положителен.

# 12
  • Мнения: 4 621
Абе при отрицателните грешка има, но виж при положителните резултати, грешки НЕ  Naughty(или аз не съм чувала за такива)
Аз също Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 255
Благодаря ви мили   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 152
Веднъж си направих, оказа се положителен и резултата седи в момента в мен и ме скубе Mr. Green Peace

# 15
  • Мнения: 548
Честито ! Едва ли е грешка ,ако се съмняваш го повтори след 2 дни ,но не вярвам! Peace

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имала съм положителен тест, а вече прокървявах. Стават грешки.

# 17
  • Мнения: 888
при положителен тест грешка няма, а Шани -възможно е да се прокърви при "кухо яйце", което се изхвърля...

# 18
  • Мнения: 131
При мен не беше грешен Simple Smile но все пак .. има един процент вероятност да има такава.

# 19
  • Мнения: 873
моят личен лекар ми каза,че има процент на грешно положителни тестове,но той е много малък-това ми говори,докато аз отказвах да повярвам,че тестът е положителен.след малко се озовах при гинеколога и след 3 месеца чакам да си гушна бебчето Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 3 853
И аз мисля,че не е възможно да е  грешка.
Честито  bouquet.

# 21
  • Мнения: 741
На мен ми се е случвало два пъти да имам положителни тестове,а бременност нямаше.Дано при теб да не е грешка!

# 22
  • Мнения: 6 461
Мисля,че когато има две чертички ...си е чиста проба бременност. Mr. Green
Малко ме съмняма в този случай теста да сгреши.

# 23
  • София
  • Мнения: 626
Честито!
Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 24
  • Мнения: 819

Не мисля,че е грешка,пробвай пак!

# 25
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не мисля,че може да е станала грешка,щом има две черти Честито  bouquet!Но за по сигурно иди и на лекар,той ще затвътди диагнозата! Peace

# 26
  • Мнения: 25
Аз си бях направила 5 теста и всичките бяха различни.

# 27
  • Мнения: 689
Абе при отрицателните грешка има, но виж при положителните резултати, грешки НЕ  Naughty(или аз не съм чувала за такива)
Айде честито  pregnant
Peace
Честито!!!

# 28
  • Мнения: 83
Безпроблемна бременност!  Wink

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Нори и ти ли бе мила  bouquet
Честито!
Доста мами августинки ще станете мами ноемврийки Grinning Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 2 271
За грешен положителен тест не съм чувала.Но за грешен отрицателен аз самата разбрах ,че има.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и от мен честито!
съдейки и по линийката ти, ти си мн смела  Wink

# 32
  • Мнения: 3 334
честито и от мен........................ Hug

# 33
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Направи си още един,за по голяма сигурност,но все пак ЧЕСТИТО!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 622
честито!И аз това питах преди време,защото втората черта беше мноого бледа-няма грешка-виж аватара  Laughing

# 35
  • Мнения: 386
Мисля, че няма грешка!
Ако толкова те притеснява си направи още един тест

# 36
  • Мнения: 262
При мен лично отрицатилните са си отрицателни, а положителните са си положителни. Никога не ми е грешал теста.

# 37
  • Мнения: 603
При отрицателен тест може да има, но при положителен не!
Втората чертичка (колкото и бледа да е) се появява в резултат на хормон, който индикира бременността.
Честито!   bouquet

# 38
  • Мнения: 527
Няма грешка.Тестовете отчитат един хормон,който гом има ако си бременна HCG,така че щом е отчел ,значи има такъв хормон PeaceЧестито  bouquet

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Бременна си,мила.Честито!  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 456
Направи си още един, за да си по-сигурна! Все пак честито- мисля, че няма да има грешка !!!  bouquet

# 41
  • Мнения: 574
При отрицателен тест може да има грешка,ама за обратното ме съм чувала!!  bouquet

# 42
  • Мнения: 559
При мен беше обратното - при отрицателен тест се оказах бременна Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 5 782
Нори, и ти ли мила? Честито! Hug Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 311
Абе при отрицателните грешка има, но виж при положителните резултати, грешки НЕ  Naughty(или аз не съм чувала за такива)
Айде честито  pregnant

Аз също не съм чувала за положителни грешни резултати.

ЧЕСТИТО   bouquet

# 45
  • Мнения: 465
И двете ми деца са от съвсем ранен положителен тест за бременност, така че честито.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 442
Не. Бременнна си- честито   bouquet

# 47
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Най-вероятно си бременна, едва ли има грешка. Честито!
Иначе скоро четох, че грешен положителен резултат може да се получи при тест направен съвсем скоро след раждане. Това заради този хормон който отчитат тестовете и който минава малко време докато се изчисти от организма на родилката, нещо от тоя род беше  Thinking

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 16:56 от КорНиШонка

# 48
  • Мнения: 107
а възможно ли е при + тест да се окаже кухо яйце или пък че няма пулс ембриончето

# 49
  • Мнения: 7 723
а възможно ли е при + тест да се окаже кухо яйце или пък че няма пулс ембриончето

За съжаление е така.  Rolling Eyes
Имам три спонтанни аборта "кухо яйце" и трите пъти с положителни тестове  Rolling Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 4 590
Възможно е също, ако си пиемала някви ххапчета, които предизвикват отделянето на хормони, присъщи за бременност. При една позната така се получи.
Надявам се, че ти си бременна. Честито!  bouquet

# 51
  • Мнения: 11 322
Грешка е възможна при положителен тест!
Когато има киста на яйчника.
Аз го преживях лично преди година и половина.
Четете внимателно упътването - на всички опаковки го пише.

# 52
Привет и от мен! Току-що се регистрирах. Преди 2 месеца имах закъснение от 10 дни, направих си 2 теста в 2 различни дни и 2-та бяха положителни EFPEFP  и бях много щастлива. Защо бях ли? - Защото ми дойде Sad
Сега пак съм със закъснение от 11 дни, с 1 положителен тест EFP  днес дори бях на видеозон, но нищо не можа да се види - твърде рано е.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Привет и от мен! Току-що се регистрирах. Преди 2 месеца имах закъснение от 10 дни, направих си 2 теста в 2 различни дни и 2-та бяха положителни EFPEFP  и бях много щастлива. Защо бях ли? - Защото ми дойде Sad
Сега пак съм със закъснение от 11 дни, с 1 положителен тест EFP  днес дори бях на видеозон, но нищо не можа да се види - твърде рано е.
Здравей, стискам палци този път всичко да мине благополучно и да гушкаш здраво бебче на финала!!!

# 54
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Тестовете за бременност са на хормонална основа.Има хормони, има бебе,няма хормони няма бебе.Затова и дават 99.99 съответствие,но ако пиете някъкви стимуланти(спорт) може и от тях да е дал положителен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт