Следродилни контракции?

  • 7 900
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Аз също имах контракции,когато кърмех бебка,може би 1,2 дена.Бяха си силнички,но поносими и не ме беше страх,защото знаех,че няма да се засилят... Wink

# 16
  • Мнения: 1 043
Явно всичко си е индивидуално.
Аз родих секцио и не съм имала такива контракции Thinking

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Родих секцио и моите следродилни контракции си бяха доста болезнени Confused...

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 408
Явно всичко си е индивидуално.
Аз родих секцио и не съм имала такива контракции Thinking

Аз също  Peace

# 19
  • Мнения: 374
Напълно нормални са в първите дни, особено по време на кърмене. При мен първите няколко дни бяха болезнени, но и аз не издържам много.много на болка, така че не се притеснявай!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Родих със секцио и имах контракции. При мен бяха болезнени, но абсолютно поносими, не е чак толкова страшно  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 732
Имах ужасни контракции  Tired
Изпих 2 опаковки Солпадеин.
Раждах със секцио.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
...наистина има следродилни контракции- те не са болезнени (поне не много). Това е показател, че матката ти се свива.  Wink

Съвсем правилно!  Peace
  Peace  Peace  Peace

# 23
  • Мнения: 4 621
Да има такива контракции- след раждането матката започва да се свива Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 249
...наистина има следродилни контракции- те не са болезнени (поне не много). Това е показател, че матката ти се свива.  Wink

Съвсем правилно!  Peace
  Peace  Peace  Peace
Особено се усещат след второ раждане. Peace

# 25
  • Станимака
  • Мнения: 123
 След първото раждане -много слаби, след второто малко по-силни /бяха ми казали, че след второ боляло ужасно/ Продължиха до третия ден след раждането.

# 26
  • Мнения: 260
Изобщо не съм имала  Thinking

# 27
  • Мнения: 8 505
Аз ги получавах докато кърмех.

Аз също.Но в никакъв случай не мога да ги нарека болезнени.

# 28
  • Мнения: 3 500
Имах, но ги усещах само като кърмех. Контракциите се усещат само като болка /не и като втвърдяване/, но болката е лека. Контракциите след раждане предизвикват свиване и  прибиране на матката.

# 29
  • Мнения: 11 007
След първото раждане -много слаби, след второто малко по-силни /бяха ми казали, че след второ боляло ужасно/ Продължиха до третия ден след раждането.

И майка ми каза така - второто й раждане минало много бързо и леко, но контракциите после били доста болезнени и продължили 2-3 дена.

Общи условия

Активация на акаунт