Японска диета, НО НЕ ЧУДОТО

  • 57 122
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 266
При различните хора диетите действат по различен начин. От зелевата супа не свалих, от БВД свалих, но ги качих много бързо, така че на мен тази ми подейства. По време на диетата искам да спомена, че всеки ден вървях по 1час и правих коремни преси. Така, че и това е от значение

# 31
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Извинявам се за некоректния въпрос, но ти от колко кг стартира, защото това 12 кг за 2 седмици... Thinking
Бях 63кг., след диетата станах 51, а сега съм 49кг
Аз пак Тома Неверни-със спорт или без? Mr. Green

# 32
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Писали сме едновременнно, сори Embarassed

# 33
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
А по принцип това ли са ти нормалните кг-49-51?Защото ако е така, обяснява много неща.

# 34
  • Мнения: 266
А по принцип това ли са ти нормалните кг-49-51?Защото ако е така, обяснява много неща.
До преди да напълнея "норналните" ми бяха 46, след това поради здравословен проблем качих до 63. Сега си ги задържам 49-50, като това лято от жегите свалих до 45.

# 35
  • Мнения: 689
Аз съм правила този варянт на диетата:11дена-5кг
Варените моркови обаче ги пропуснах Sick

# 36
  • Мнения: 3 647
Embarassed и  аз пия 2в1  но в него има сол и хидрогинезирани растителн масла
 ooooh! аз съм си виновна като чета етикетите
 

аз пия якобс и в него няма сол,но сега погледнах Вх-12г за чаша от 180мл  Shocked мислех,че са грам-два
трабва да спожим бан на четенето на етикетите  hahaha Joy
моето е на Нескафе  Rolling Eyes Embarassed ама кой ме караше да чета .......

# 37
  • Мнения: 221
Диетата не е трудна, но се чудя дали ако я променя малко ще има ефект. Не ям телешко и мисля да го заменя с пилешко, а може ли да избегна месото въобще? или поне няколко от дните. 2 яйца ми се струват много и винаги ям по едно, направо ми прилошава ако си наложа да ги изям и двете. Между храненията може ли да се пият сокове и какви?
Навих се да я почвам от утре, така че кажете ако направя малки промени дали ще е от значение?

# 38
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Записвам се и аз. Диетата ми хареса. След Велик ден ще се пробвам. Успех на всички.

# 39
  • Мнения: 321
И аз ще се запиша при вас но от 26.03,но аз вече си направих едно новичко меню с малко изменения,пък да видим какво ще стане.За месото и аз съм решила да съм само на пилешко,че телешко и риба не обичам.Кафе също не пия и затова си мисля дали пък ад не го заменя с фрешче някакво newsm78незнам Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 266
Диетата не е трудна, но се чудя дали ако я променя малко ще има ефект. Не ям телешко и мисля да го заменя с пилешко, а може ли да избегна месото въобще? или поне няколко от дните. 2 яйца ми се струват много и винаги ям по едно, направо ми прилошава ако си наложа да ги изям и двете. Между храненията може ли да се пият сокове и какви?
Навих се да я почвам от утре, така че кажете ако направя малки промени дали ще е от значение?
Oще в началото написах, че диетата трябва да се изпулнява стриктно. Добре е да се яде само това, което е записано в нея. Дали ще изяде6 1 вместо 2 яйца мисля няма значение. В повечето сокове има захар. Но съм чела изследвания в които пише, че чаша сок от грейпрут 30 мин. преди ядене спомага за разграждане на мазнините, също така от него се засилва и метаболизма.

# 41
  • Мнения: 266
И аз ще се запиша при вас но от 26.03,но аз вече си направих едно новичко меню с малко изменения,пък да видим какво ще стане.За месото и аз съм решила да съм само на пилешко,че телешко и риба не обичам.Кафе също не пия и затова си мисля дали пък ад не го заменя с фрешче някакво newsm78незнам Rolling Eyes
аз мога да ти дам друга идея- кафето замени със зелен чай. Малко е гаден на вкус, но си изцеди малко лимон, а може и да го пиеш студен. Зеления чай също подпомага за изгарянето на мазнините

# 42
  • Мнения: 266
Днес последно се консултирах с моята приятелка, която я прави последно. За 32 дни, от които 18 на диета и 14 почивка общо 15кг. За нея мога да кажа, 4е не е спортувала( ако е спорт гледане на бебе), и по време на диетата ядеше плодове ако почувстваше глад. Аз я спазвах стриктно, без нито едно изменение, освен ден3 когато пропъусках цвеклото и бях на плодове на обяд

# 43
  • Мнения: 46
Много ми допада диетата, влючвам се и аз от събота.
А под "почивка" какво имаш предвид? Ядеш нормално? или се ограничаваш?

# 44
  • Мнения: 266
Много ми допада диетата, влючвам се и аз от събота.
А под "почивка" какво имаш предвид? Ядеш нормално? или се ограничаваш?
Ядеш нормално, но зависи кой как го разбира "нормалното". Аз забелязах, че след диетата не ми се ядеше сладко, имаше съвсем различен вкус

Общи условия

Активация на акаунт