С какво се разтоварвате в чужбина ?

  • 2 383
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ех, че ме върнахте назад...мислех си, че само аз съм правила номера с душа, но той е за много крайни състояния, почти депресивни. Та мятам се под душа, пея български народни песни е рева като магаре, после съм като нова!
Иначе (джойке...) с яки танци, ако има възможност, питиенца с приятни хора, задължително някакво хоби и учене - човек винаги има с какво да се досамообразова.
Опс, да не забравя - доста приятно занимание в чужбините са ходенето по исторически и културни музеи, изложби, концерти...разбира се, според местоположението и възможностите.

Да ви кажа, сега у дома, определено не ме хващат подобни настроения, но ежедневието и тук чат-пат те изсмуква. Така че, момичета, открадвайте си малко време и за себе си, където и да сте.

ето тук е момента да се по4увствам абсолЮтна мерда  Confused.
такива културни мероприятия съм ги изоставила абсолЮтно... отдавна... и смятам, 4е до пенсионна възраст едва ли Ще се завърна към тях  Cry
максимума ми е театър от дъжд на вятър... или може би по_добре да кажа от сняг на сняг... което в Милано знаете добре какво озна4ава  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 017

ТичАм, като лудите...(спорт имам предвид  Wink)

ЗнаеШ ли, мен хич ме няма по споделянето на проблеми до момента, в който ги анализирам. Все го мисля сама, претеглям, и накрая се оказва, чЕ няма кой знае какъв проблем (в този смисъл съм като MegiX  Simple Smile) Има изход...почти винаги.  От ситуациите, в които съм попадала до сега. НямаШе изход от фаталаната диагноза за баЩа ми. Е там вечЕ не ми се оплакваШЕ, гледах да съм до последно с него.

ОбачЕ ти не говориШ за това, Мимка, знам  Hug Та моята рецепта за "feeling down": спорт, сауна и грижа за моя милост (маска, масаж, хубава козметика  Crazy). Хубав филм. Алхимикът на П. Коело. РАбота...това научих, докато трябваШе да се оправям сама...години. Сега знам, чЕ прегръдка, чАШа вино, и разговор работят несравнимо по добре...Не овесвай нос, ами като ти дойдат такива моменти, замисли се какво точно ти тежи, можеШ ли да го промениШ...А когато си ти е само тъжно ей така, Щото ти е тъжно...ами наплачи се, наспи се, яж Шоколад...и пиШи тук  Hug

# 17
  • Мнения: 3 521
Още от студентските години си имам една книжка "Законите на Мърфи"1 и 2...винаги, когато ми се сговняса настроението си я чета. Ако ме иzбива на агресия ходя да играя тенис или бадминтон...в най_големит си иzблици на бяс съм блъскала с Юмруци по стената_не го прави_боли много Embarassed . случвало се е при скандал с мъжът ми да раzбия вратата на банята...срам ме хваща сега, но тогава ми беше друго на главата и си го самоопрощавам Crossing Arms.

# 18
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Още от студентските години си имам една книжка "Законите на Мърфи"1 и 2...винаги, когато ми се сговняса настроението си я чета. Ако ме иzбива на агресия ходя да играя тенис или бадминтон...в най_големит си иzблици на бяс съм блъскала с Юмруци по стената_не го прави_боли много Embarassed . случвало се е при скандал с мъжът ми да раzбия вратата на банята...срам ме хваща сега, но тогава ми беше друго на главата и си го самоопрощавам Crossing Arms.

  Shocked Twisted Evil

преди 3 години си с4упих пръста на единия крак, ритайки един стол, в момент на абсолЮтна ярост, а  ножа, с които режех салата изхвър4а като във филм и гилотинира 3 винени 4аШи.  Embarassed Embarassed. срамувам се заедно с теб, но пък на някои хора (мъж и майка, моята) им стана ясно, 4е не може да ме правят постоянно на луда  Rolling Eyes

# 19
surfline, ти ако знаеш на какво направих кошчето в банята (добре че не счупих душ кабината)   Mr. Green.... ама това беше преди детето, сага май по не ми пука, гледам по-философски на живота (след всяка буря изгрява слънце)

# 20
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ауу, гледам тук сме се събрали доста ли4ности с криминални инстинкти  Laughing

ама това беше преди детето, сага май по не ми пука, гледам по-философски на живота (след всяка буря изгрява слънце)

колко съм съгласна с това неЩо... само дето при мен тоталната промяна дойде с второто дете. е пак добре де, можеШе да се наложи и трето преди да се осъзная  Laughing

# 21
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
уф незнам явно е от бременността но тъй като ми е първа и вси4ко ме притеснявя и когато най близкия ми 4овек а менно съпруга ми не ме разбира илиподкрепя в определени моменти незнам идва ми в пове4е и по 4ести4ко пла4а май отколкото да се радвам ooooh! и ми е мноо трудно незнам ходя на работа но някъкси това само не помага аз гледам през розови о4ила на живота вси4ко ме радва не 4е вс4ко ми е наред но се радвам и на най малкото докато мъжя ми последно време е все недоволен от живоа все неЩо го дразни разни такива неЩа които аз дори не забелязвам и от тях прави едни 4удеса Ще кажеш 4е е станала световна война  Confused

# 22
  • Мнения: 3 521
Уф, стана ми хубаво, че не съм сама в лудостта си...иначе най_гадните ми месеци бяха първите 6 след раждането на бебето. никога не съм се чувствала толкова zле, иzнервена, несигурна и неуравновесена...а по_принцип съм силно неагресивна(е не правя на мравките път, но нямам навика да играя КаратеКид), адски уверена и с много ясна мисъл, но явно хормоните, новата обстановка, умората и т.н. бая zдраво са ме шляпнали Confused Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 3 367
за зле-зле и състояния наистина тежки търся помощ от професионалист;
за ежедневно разтоварване-спртувам и 1ета книги
отдавна не пла1а,майка ми си има много други грижи освен мен 1е да я товаря,нямам толкова близки приятели на к да рева на рамото тук,затова и не рева ве1е..
заетостта за мен също е от голяма помощ,като работя и не мисля много кахъри..

# 24
  • Мнения: 200
Всичко идва май от хормоните. После като отмите всичко си давам сметка, че съм се ядосвала за глупости.... даже ми идва да се смея как са ми идвали на ум такива невероятни неща.

# 25
  • Мнения: 1 843
eто тук е момента да се по4увствам абсолЮтна мерда  Confused.
такива културни мероприятия съм ги изоставила абсолЮтно... отдавна... и смятам, 4е до пенсионна възраст едва ли Ще се завърна към тях  Cry
максимума ми е театър от дъжд на вятър... или може би по_добре да кажа от сняг на сняг... което в Милано знаете добре какво озна4ава  Rolling Eyes

E така де...от сняг до сняг, нали говорехме за излизане от депресивни състояния, а те не бива да се случват по-често от веднъж в годината! Wink

Ами ша фърляте вие с Джоята...то аз си имам отдавна една теория относно емиграцията. Човек отива там, накъдето го тегли темперамента...Вие не си ли спомняте филма "Развод по италиански"? Хихихи

# 26
май си права за темперамента  newsm78: много ми харесва тук, всичко си изливат веднага и хубавото и лошото, по-леко се живее така, не си го трупаш вътре с дни, с години, дoкато не ти се наложи да ходиш при специалист да ти го вади  Grinning  (Anette, шегувам се, нищо срещу теб)

# 27
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
eто тук е момента да се по4увствам абсолЮтна мерда  Confused.
такива културни мероприятия съм ги изоставила абсолЮтно... отдавна... и смятам, 4е до пенсионна възраст едва ли Ще се завърна към тях  Cry
максимума ми е театър от дъжд на вятър... или може би по_добре да кажа от сняг на сняг... което в Милано знаете добре какво озна4ава  Rolling Eyes

E така де...от сняг до сняг, нали говорехме за излизане от депресивни състояния, а те не бива да се случват по-често от веднъж в годината! Wink

Ами ша фърляте вие с Джоята...то аз си имам отдавна една теория относно емиграцията. Човек отива там, накъдето го тегли темперамента...Вие не си ли спомняте филма "Развод по италиански"? Хихихи

никога не съм се замисляла по въпроса  Shocked
мое и да си права, само 4е в такъв слу4ай малко по на Юг трябваШе да отида, каквато съм скандалджийка Mr. Green

# 28
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Говоря дълго с майка ми, но не я товаря прекалено.
Имам две приятелки тук - излизаме често и се разтоварвам.
Но когато много ми е нервно - тогава за най-малкото нещо мога да завихря такъв скандал в къщи, че не само врата на баня да има счупена Embarassed и после като се накрещя и наговоря на пъълни глупости след 5мин. съм нов човек. Ама за сметка на половинката, която почти винаги опира пешкира Confused

# 29
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
то4но като мояата половинка завихря луд скандал за ниЩо обикновено и казва какво ли не и след 5 мин все едно ниЩо не е станало но мен вси4ко това ме е засегнало много  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт