възможно ли е да ни никнат зъби на 4 месеца

  • 40 192
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 469
Дъщеря ми на 4м.и половина имаше вече два зъба(на 1г.-10зъба),а бебчо още няма нито един. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 500
Хаха, спомням си, че и аз бях пуснала такава тема, когато Моника беше на 4 месеца. Когато отидохме на консултация се оказа, че има два зъба избили отгоре над венеца. Така, че е напълно възможно.

# 17
  • Мнения: 6 164
Всичко е възможно и бебета със зъб са се раждали, но това че имате симптоми на дразнене и болка, съвсем не означава, че някой зъб изобщо възнамерява да пробива. Кристиан е от 3-месечен с тия симптоми и чак на 6 му изби първия зъб. Общо взето и досега е всеки ден с тези симптоми. Много рядко има дни, в които е спокоен и спи добре и не плаче. Постоянно с мажем с дентинокс. Зъбите, които никнат вътре във венеца причиняват болка, те пробиват вътре, а кога ще излезе е друг въпрос.

# 18
  • Мнения: 2 553
По "книгите" пише, че първото зъбче излиза около 2 месеца след като започнат първите симптоми. Естествено, при всяко дете е различно.Но при дъщеря ми беше точно така - на 4 месеца започна всичко с лигавене, джвакане, бъркане в устата, раздразнителност и т.н. и на 6 месеца проби първото зъбче  Peace

# 19
  • Мнения: 2 159
ние нямахме никакви симптоми, но имахме 2 зъбчета стърчащи на 4 месеца  Grinning

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всичко е възможно - на каката първият зъб изби на 4м. и малко.

# 21
  • Мнения: 3 405
На големия ми син изникнаха на 3 месеца. Лигавеше се много и не можеше да си чеше венците. Докторката тогава каза, че има бебета, които се раждат със зъби.
После млечните зъби паднаха, когато беше 5 годишен - с около година по-рано от на връстниците му.

# 22
  • Мнения: 2 381
На 6,5 месеца се показа първото зъбче.Симптоми имаше от преди това.Така, че напълно е възможно скоро да се озъбите WinkБезпроблемно никнене на зъбките!

# 23
  • Мнения: 161
 ние сме в същото положение от началото на третия месец.направо се побърквам,всичко  се слага в устата.дрешките постоянно са му мокрички и е много неспокоен.целия режим,който с голям труд си изградихме,отиди по дяволите.нямаме зачервен венец и явно мъките ни доста ще продължат.

# 24
  • Мнения: 8 242
Ние ги имаме тия симптоми от 3тия месец.. Ама първия зъб изби като стана на 9  Mr. Green .. 6 месеца се симптомясвах.. много е весело  Tired

# 25
  • Мнения: 397
Ние ги имаме тия симптоми от 3тия месец.. Ама първия зъб изби като стана на 9  Mr. Green .. 6 месеца се симптомясвах.. много е весело  Tired

И при нас така! Само че с тази разлика, че хич не ми беше весело.

# 26
  • Мнения: 5 362
Възможно е.Нашето първо зъбче проби на почти 5 месеца.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Напълно е възможно да са зъбки, още повече че от това да почнат да го мъчат детенцето, до момента в който пробиват може да минат няколко месеца.
Нашето първо зъбЕ проби на 5м. и пол., но поне 2 - 3 седмици преди това ревахме и се лигавихме, така, че 4 месеца ми се струват напълно възможни като старт на зъбоникненето...  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 424
може, може smile3521
едно наше наборче има вече зъб и то от една - две седмици!

# 29
  • Мнения: 2 152
Естествено, че е възможно.Моето първо зъбче е изникнало още докато съм била в корема - със зъб съм се родила, а ти за 4 -ри месеца питаш Mr. Green
Моя позната бебето й имаше зъбче на 3,5 месеца

Общи условия

Активация на акаунт