Български или вносен фаянс/теракот за баня

  • 13 065
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Тези на KAI Исперих нямат грешка!  Peace
Да бе, без малко Twisted Evil Ела да ми видиш тоалетната. Направо са перфектни плочките на Каи, нема що Sick

# 16
  • Мнения: 7 640
аз съм много доволна от КАИ Исперих, яво зависи от много неща.

# 17
  • Мнения: 4 546
ами за мен плочки, които за 2 години се скапват не са въобще качествени, независимо от колко лъскав магазин са купени

# 18
  • Мнения: 2 494
И аз съм на този етап  Hug
Каква е разликата в цената?Примерно на Каи са около 13-14 лв/кв.м., а вносните колко са? Thinking

# 19
  • Мнения: 3 211
ами има испански по 19-20лв., има турски и по 13-14лв., много добри, има и по 9-10 по-ниско качество. специалисти са ми казвали, че бг плочките дори и да са много хубав дизайн и цветни, след време избелявам. сега има много красиви плочки бълг., имитация на известни модели, но не съм чула досега някой да ги препоръчва

# 20
  • Мнения: 8 999
Аз пък си купих турски - много са красиви на външен вид, майсторът не ми е казвал, че са некачествени, нито се е оплаквал докато ги редеше. Цените им са малко по-високи от българските, но дизайнът е сходен с италиански, испански и т.н. Лошото на фирмата вносител е, че не може да ти даде срок за доставка - задоволих се с наличните в момента модели, но съм много доволна от избора си. След 2-5 г. ще мога да коментирам здравината Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 970
В този ред на мисли, бихт ели препоръ4али магазини, където има изор на разли4ните модели и производители newsm78.ОСвен по етикета няма как да се ориентирам в производството.А за моделите- съвсем си нямам идея ooooh! кои са испански, италиански, кои ги имитират.......Дайте снимки на вашите

# 22
  • Мнения: 7 640
И аз съм на този етап  Hug
Каква е разликата в цената?Примерно на Каи са около 13-14 лв/кв.м., а вносните колко са? Thinking

много зависи- аз си бях харесала едни вносни испански по 38 лв квадрата Simple Smile, не в бутиков магазин при това

# 23
  • Мнения: 4 546
ами тези, които са испански ги взехме по 15лв, явно са били намалени. даже разбрах , че са испански чак , когато ги донесоха в къщи и видях кутиите. иначе цените са от 17-18лв до .....много. 
българските плочки ги взехме от мастерхаус, има и в бриколаж. испанските са от местен магазин.

# 24
  • Мнения: 2 591
ние също сме с Кай и сме доволни (засега)  Wink

Общи условия

Активация на акаунт