Като си пийнете, мятате ли се...

  • 1 468
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042

 Peace

От много малко се напивам и много почвам да бърборя. Joy hahaha

# 16
# 17
  • Мнения: 2 700
Гласувах с не, но ако трябва да съм честна ми се случи веднъж. Дори не беше и каране. Бях спряла извън гаража и след като бях пила реших да вкарам колата в гаража. Въпреки, че го бях правила стотици пъти, отнесох страничното огледало. Оттогава и глътка да съм сръбнала НЕ карам.

# 18
  • Мнения: 1 120
От 96 г. съм шофьор и до сега ми се случвало 2-3 пъти да карам след няколко глътки вино-не повече от половин чаша. Embarassed

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От 96 г. съм шофьор и до сега ми се случвало 2-3 пъти да карам след няколко глътки вино-не повече от половин чаша. Embarassed

На колко годи си сега, щом си 96 шофьор? Пускам те в биСЕРИте.

По темата пия, но не карам.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не пия изобщо, такава дилема не стои пред мен. Но не бих се качила на колата, ако пиех. Убедена съм в това.


Този въпрос да не е по повод кампанията на БТВ "Сляз, ако си пил. Искам да стигна жив!" ?
Защото точно това е проблема - аз не опитвам алкохол, съпругът ми никога не кара пил, но каква е гаранцията, че всички по пътищата са такива?

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 11:22 от ДЕ ВАня

# 21
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
Ако карам (а от цялата рода карам само аз), НИКОГА не пия, дори бира или боза. И от 1/3 чаша вино ме хваща, затова съм правила обиколки на половината град да прибера колата, а после да стигна с такси до спонтанно заформил се купон с приятели. Ако ще пътувам с някой колега и той поръча какъвто и да е алкохол, аз не поръчвам и после му изваждам душата да карам аз. То-о-олкова съм съвестна (по-скоро от шубе) hahaha !

# 22
  • Мнения: 2 491
Пия и после подкарвам, но не колата  Mr. Green

По темата: когато пия не карам, защото пия по много и после не мога да намеря волана Grinning

Иначе ми се е случвало да карам и да пия, но само вода Naughty

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Два отговора "Признавам, правя го редовно". Защо?

# 24
  • Мнения: 534
Пия ама не карам   Mr. Green
е щото нямам книжка,иначе може и да карам на една чашка винце, newsm78
май няма проблем за нея,ама повече ли сръбна  Naughty

# 25
# 26
  • Мнения: 2 723
Срам не срам ще си призная...
На малдини ми се случваше доста често, слава богу без последствия Tired

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
занимавам се с пистови мотори..там и най-малката грешка може да ти коства живота и все пак се качих..бях пийнала Simple Smile ама не бях пияна Simple Smile и все пак успях да падна 3 пъти за по-малко от 10 мин. Simple Smile не беше от алкохола,но все пак не трябваше да се качвам   Rolling Eyes
ам сега като  ми мине крака..пак ще се метна Simple Smile пила или не..но ако съм прекалила..мне..няма да се кача за нищо на света..поне така мисля сега  Crazy

# 28
  • Мнения: 397
Когато съм пила НИКОГА не сядам да карам! Струва ми се доста безумно, безотговорно и лекомислено!

# 29
  • Мнения: 2 152
Никога, ама никога,никога Naughty

Общи условия

Активация на акаунт