Кърмене на чуждо бебе - неприятно ли ви е?

  • 2 575
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 047
Би ме притеснило само от здравословна и хигиенна гледна точка. Thinking
Не виждам друг проблем. bowuu
Бих се гордял с жена си,ако е накърмила друго бебе. Hug
Зависи и от възрастта на бебето, де. Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 3 886
Аз съдя по своите реакции- не бих дала на друга майка да накърми детето ми. Точка. Аз с удоволствие бих кърмила чуждо дете.
хехе много гадно изказване ама  и аз мисля така Peace

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 14:49 от DIVA_ORHIDEQ

# 17
  • Мнения: X
Нощо лошо не виждам, особено щом детето има нужда от това!

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 305
Аз съдя по своите реакции- не бих дала на друга майка да накърми детето ми. Точка. Аз с удоволствие бих кърмила чуждо дете.
хехе много гано изказване ама  и аз мисля така Peace

Що да е гадно  newsm78 Така чувствам нещата.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Нито бих накърмила,нито бих дала някой да накърми малкия.Не ме питайте защо.Незнам.

# 20
  • Мнения: 1 568
Нощо лошо не виждам, особено щом детето има нужда от това!


 Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Преди 17 години дъщеря ми се роди 1,6кг стоя 39 дни в кувьоз.През тава време аз трябваше да цедя кърмата си и да я нося в микропедиятрия.Защото полезните вещества не могът да се заместят с нищо.Много се притеснявах ,че нося малко кърма,но завеждащата на отделението ми каза че те смесват   кърмата на всички майки заедно и после хранят бебчетата.От всички майки само аз бях българка,имаше 6 ромки/калайджийки,копанарки и др. прослойки/
Имаше 2- туркини.Само мога да кажа ,че въобще не сме се замисляли със съпруга ми за това на кого е кърмата.Искахме само  да се храни нашето дете ида има сили да оцелее.Когат кърмиш  няколко деца им казват ,че са млечни братя или сестри.Поздравления ,че помагаш на приятелите си!

# 22
  • Мнения: 302
Здравейте,

че те смесват кърмата на всички майки заедно и после хранят бебчетата. От всички майки само аз бях българка, имаше 6 ромки/калайджийки, копанарки и др. прослойки/

Я-я-я-я-я, това не го знаех!  Shocked Браво!

Аз също, като колегите по-горе бих се гордял, ако жена ми помага и на друго дете, кърмейки го!  Heart Eyes Нищо, ама наистина нищо не ме притеснява. С наши приятели сме го правили за шоу. Едната мама кърми двете едновременно, после другата. Казват, че било много приятно усещане.

Аз бих се притеснил, само ако майката на заем е върла пушачка, алкохоличка, наркоманка или нещо от сорта ...

Поздрави!

# 23
  • в баира
  • Мнения: 861
Изобщо не е неприятно. Дори изпитвах удоволствие да нахраня чуждо бебе.  Peace

# 24
  • Мнения: 3 886
Аз съдя по своите реакции- не бих дала на друга майка да накърми детето ми. Точка. Аз с удоволствие бих кърмила чуждо дете.
хехе много гано изказване ама  и аз мисля така Peace

Що да е гадно  newsm78 Така чувствам нещата.
Не   просто се сетих за вица:Моето си е мое чуждото общо> Mr. Green Mr. Green Laughing и затова  иначе както вече написах и аз съм на същото мнение Peace Peace Peace  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: X
аз не бух рискувала друга жена да кърми мое дете, пусти страх от какво ли не, нали през кърмата минават разни вируси, като ХИВ напр.

обаче...
когато родих, моето бебе нямаше сили да суче, аз щях да се пръсна, ами храних две други бебета- те ми бяха перфектни помпи, после беше по-лесно на моето бебе, съпругът ми не е протестирал
после в къщи - събраната кърма се замразяваше и даваше на една колежка с близнаци

та аз лично съм малко раздвоена - аз може, детето ми -не

# 26
Няма нищо лошо в това,аз бих накърмила чуждо бебе,но не бих дала някой да накърми моето

# 27
  • Мнения: 3 089
питах мъжа ми. твърди, че няма нищо против, ако аз кърмя чуждо бебе или ако друга майка кърми нашето бебе. учудих се, честно казано  newsm78

аз самата имам резерви.

Общи условия

Активация на акаунт