без бельо..

  • 19 113
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Олеле, по-горе имаше една дума - сирене. Спрете, моля ви.

# 62
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да ходя съвсем без гащи не ми се е случвало, но не мисля че прашките могтат да се броят точно за гащи. Особено пък дантелените. Така че с прашки или без гащи си пера панталоните кажи-речи след всяко обличане. Без сутиен ходя най-редовно. Не мога да свикна да ме стяга нещо през гърдите и винаги когато дрехата позволява ходя без сутиен.
Слава богу засега още не си настъпвам циците Mr. Green

# 63
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Брех, къде е 100ян да ти се израдва Joy

# 64
  • Мнения: 4 555
Като ми се случи да ходя без бельо в къщи, и познай мъжа ми тача след мен като бик след червено.
Хаха, същото и при нас  Joy
Навън не бих излязла така. С панталон и без бельо е безумно излишно. Явно еротиката е в комбинацията пола + без бельо. Обаче точно тук е хигиеничния проблем със сядането.

# 65
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тампони добре...ами когато си в овулация, кво я правиш цервикалната слуз, би ли ми обяснила плийз, по гащите ли ти се лепи и после я стържеш Sick или и тогава си с тампон...егаси newsm78 newsm78

Думи немам

Това беше гадно-откровен въпрос. Не на всички им тече такава слуз а и ежедневна превръзка можеш да залепиш и на панталона.

# 66
  • Мнения: 11 747
Ами не съм имала проблем с тампоните,може би съм им свикнала и съм винаги една обиколка пред тях.

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От години вече не нося бельо.Не сядам по гол гъз по пейките,рядко нося поли,че и толкова къси!Не ми се впиват никакви ръбове никъде,защото не нося толкова тесни панталони,пера си дрехите и не е никак гадно.Не ми е удобно да нося гащи,спя без тях и не си обувам дори като ми дойде,ползвам тампони.Това е!
Никога ли не ти се е случвало тампона да те предаде Rolling Eyes
Или да ти дойде неочаквано? Rolling Eyes

# 68
# 69
  • Мнения: 2 152
Ами незнам, казвам истината такава, каквато е. Не е хигиенично , цпециално за мен
Ако е за сексуална цел у дома или на плажа съм за определено, но чак пък никога не нося белжо
ама то хора всякакви

# 70
  • Мнения: 11 747
Тампони добре...ами когато си в овулация, кво я правиш цервикалната слуз, би ли ми обяснила плийз, по гащите ли ти се лепи и после я стържеш Sick или и тогава си с тампон...егаси newsm78 newsm78

Думи немам
Ами не знам дали на мен ми текат такива неща,като на теб,но ако ти си я стържеш от долните гащи,ще пробвам аз да си я остържа от горните,следващия път! Peace

# 71
  • Мнения: 4 733
Темата придобива брутално-натуралистичен аромат Whistling

# 72
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много ви моля да спрете. Прекалено е вече.

# 73
  • Мнения: 2 152
Тампони добре...ами когато си в овулация, кво я правиш цервикалната слуз, би ли ми обяснила плийз, по гащите ли ти се лепи и после я стържеш Sick или и тогава си с тампон...егаси newsm78 newsm78

Думи немам
Ами не знам дали на мен ми текат такива неща,като на теб,но ако ти си я стържеш от долните гащи,ще пробвам аз да си я остържа от горните,следващия път! Peace

Ами така както ходиш без бельо ще ти се наложи...те и затова хората са измислили бельото, но както и да е

# 74
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
 Twisted Evil

Мисля си аз, че да ходиш без бельо няма общо с модата, а с липсата на хигиенни навици и си е чиста проба за гола реклама ooooh!

Явно са изчерпани възможностите да се съблекат за пари и са за без пари Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт