без бельо..

  • 19 111
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 371
Абе още една безсмислена тема. Нито мен ще ме убеди някой колко е секси да ходя без бельо по улиците, нито аз ще ви убедя да си носите гащите.

# 91
  • Мнения: 2 152
Абе още една безсмислена тема. Нито мен ще ме убеди някой колко е секси да ходя без бельо по улиците, нито аз ще ви убедя да си носите гащите.

ех, това е, взе ми думите Дуци Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 674
Това дето уж лъсва случайно под дрехите на " известните жени " , в повечето случаи е толкова раздърпано и грозно на вид ( да не кажа неподдържано ), че немам думи...
 
Права си Касиди миналата година на Зл.Пясъци се засякохме в фитнеса на  х.Адмирал с една много известна естрадна певица Н. Ра....... и гледката беше потресаваща #Crazy пипирудата не беше виждала епилация от мноооого време....

# 93
  • Мнения: 4 585
Не знам, финтирах Кръц Кръц за секретите.

# 94
  • Мнения: 4 371
И аз не знам, ама една мъдра жена казва, че всяка дупка си има секрет  Joy

# 95
  • Мнения: 6 155
Случвало се е, но е било с някаква цел Whistling

 bowuu Whistling Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2 152
И аз не знам, ама една мъдра жена казва, че всяка дупка си има секрет  Joy
Joy мъдра е била мноого тя Joy

# 97
  • Мнения: 11 747
И аз не знам, ама една мъдра жена казва, че всяка дупка си има секрет  Joy
Така е PeaceНо тогава трябва да ходим и с гащи на главите,щото там има много дупки!


Аз не съм казала,че ходя без бельо,защото е секси,а защото така ми е удобно!И уважавам избора на всеки човек да си ходи със или без каквото си иска,тъй че никого не убеждавам! Peace

# 98
  • Мнения: 3 405
И аз не знам, ама една мъдра жена казва, че всяка дупка си има секрет  Joy

да, а на мен един гинеколог ми каза, че за това му се вика влагалище, щото е влажно, иначе щеше да му се вика сушилище

# 99
  • Мнения: 1 455
Преди години само така ходех.
Прашките ми бяха неудобни,гащи не обичах да нося с тез ръбове.
Сега не се чуствам комфортно без гащи.. Rolling Eyes

# 100
  • Sf
  • Мнения: 808
Без гащи да ходим, мятаме се след кат се напием, бременните на революция, другаде революция в секс сънищата и секс фантазии, но дали носим панталони... Темите просто днес са един път Simple Smile На това му казвам аз късмет - да съм в отпуск и да има материал за четене Simple Smile

А, да имаше и тема за простеене. Ми то след разрешения спам и тема за простеене, да вземем да си спретнем и тема за виртетрален секс  Mr. Green

По темата /тази/: Не ходя без бельо. Обичам си бельото Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2 152
абсолютно hahaha
мислех да направя една извадка от някой учебник по биология за устройството на женския организъм и как се променя влажността в различните ни от месечния цикъл...ама ме домързя.Пък и какво да пиша за неща, които всички знаем, ама някой са много префърцунени и не си признават Crazy

# 102
  • София
  • Мнения: 298
Много поучителна тема.
Случвало ми се е веднъж, беше по-скоро наложително. Но един мъж беше много впечатлен за момент (мъжът ми). Иначе не практикувам.

# 103
  • Мнения: 3 405
На това му казвам аз късмет - да съм в отпуск и да има материал за четене Simple Smile

Миналата година си взех отпуск през февруари (една седмица). И попаднах на темата за ССФ, попиках се от смях и лиготии  hahaha добре, че бях с гащи.

# 104
  • Мнения: 186
Не ми се е случвало, и не бих го направила.Само като си помисля,нещо не ми става конфортно. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт