Ще го кастрирате ли ако ви се изповяда?

  • 1 991
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Аааааааааа  Naughty
не съм казала че няма да ми е криво,напротив,но
съм гадна и отмъстителна  Sneaky и точно затова няма да си замълча и ще кажа нещо подобно-
с неговите камъни по неговата глава  boo
и на него няма да му е приятно след такова изказване от моя страна  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 2 152

е ЧАК пък, не бих казала   Grinning:. Става въпрос за фантазия  все пак, не за истина. Айде да не се залъгваме, че и твоя мъж или приятел не го прави. Ти сигурно и сама се досещаш, но още си с него.Май и ти си мазохистка, а.С тая разлика, че на мен ми харесва Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 733
Не говорим за фантазии, всеки ги има.
В темата става въпрос за това да ти го кажат. Явно го намираш за нещо нормално. Аз, не.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Няма да ми стане приятно.Някои неща не трябва да се казват на глас.

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
По - добре ще е за него да си мълчи   Rolling Eyes
Не знам точно как бих реагирала, но няма да е кротко.

# 20
  • Мнения: 10 758
Естествено, че ще му кажа, че и аз съм си мислела за .......друга Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 152
Еми различни сме определено...
Ще ме заболи много, ако каже че го е направил в действителност, наистина...Истинска изневяра никога не се признава..Но от една фантазия да се ошашкам чак толкова, напротив

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще се притесня повече за психическия му статус...За да ми го признае /ако е така/ трябва да е мръднал...

# 23
  • Мнения: 3 521
За кастриране няма, но няма да му духам поне 6 месеца...и мусака няма да му правя поне 8 Crossing Arms Crazy

# 24
  • Мнения: 2 152
За кастриране няма, но няма да му духам поне 6 месеца...и мусака няма да му правя поне 8 Crossing Arms Crazy
Е тогава вече не само че ще фантазира , ами и наистина ще го направи Mr. Green

# 25
  • Мнения: 742
О ще има последствия със сигурност  fight

# 26
  • Мнения: 10 758
За кастриране няма, но няма да му духам поне 6 месеца...и мусака няма да му правя поне 8 Crossing Arms Crazy
Той не може ли сам да се справи с топлата манджа?

# 27
  • Мнения: 4 733
Баси наказанието Simple Smile не ми се мисли при по-големи прегрешения какво прилагаш Laughing

# 28
  • Мнения: 6 993
Аз пък си мисля, че има много тежки неща, за които да се впрягам, от колкото ,че ми е казал, че си представя някоя си вместо мен Rolling Eyes Нямам излишни нерви да хабя по глупости.

# 29
  • Мнения: 42
не бих се зарадвала, не бих одобрила, не бих правила проблем... навежда ме на мисълтта, че ме чувства толкова близка, че би желал всяко нещо да сподели точно с мен... маймного ларж го давам..., но ако започне да става тенденция бих се замислила, че нещо не ми достига и е нужна промяна...знам ли? newsm78 ей, такива мисли ме споходиха на момента  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт