Може ли да се купи количка без кош за новородено през лятото ?

  • 3 453
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 466
Коланите на Перего не се пъхат на никъде, ами се изваждат изцяло, когато е за новородено.

# 31
  • Мнения: 527
Коланите на Перего не се пъхат на никъде, ами се изваждат изцяло, когато е за новородено.

Е как се изваждат по-точно,защото в магазина не можаха да ми ги извадят?

# 32
  • Мнения: 466
Коланите на Перего не се пъхат на никъде, ами се изваждат изцяло, когато е за новородено.

Е как се изваждат по-точно,защото в магазина не можаха да ми ги извадят?

Явно толкова са компетентни щом  не могат да ти покажат откъде се вадят, но е много просто:
Отгоре на облегалката е ясно как, този средния, който минава между крачетата се измъква изпод платнената част, а от двете страни се развиват болтовете.
Всяка количка си има опътване с картинки и на тях мисля, че е показано, може би при различните модели да е различно, но при мен и Ат4 и Арията са на еднакъв принцип.  Нали за да се извади платнената част за пране трябва да се извадят и коланите. Иначе не може да се свали плата.

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 20:44 от veri

# 33
  • Мнения: 527
veri,вярно бе,явно много са в час тези в магазина.Аз видях болтовете,но не разбрах че трябва да се развият,а нали като се пере трябва да се махната коланите наистина.Аз се чудех къде да ги подпъхна,и мислех направо да давам още 370 лева за кош за нововродено CrazyМерси  bouquet

# 34
  • Мнения: 124
Днес в магазина ми казаха , че Пег Перего Плико 3 не ставала за новородено без коша за новородено.  Thinking Наистина човек може да влезе в лудницата докато пазарува в български магазин . Количката е страхотна но защо да давам 370 лева отгоре при условие , че бебето ще се роди през лятото и кошът е доста тежък за разнасяне по стълби например .   Crazy Разгледах и Инглезина Outto Combo , някой да има впечатления от този модел ?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 077

http://www.eveiletjeux.com/Produit-202428/poussette-citadine-pra … e-peg-perego.htm#
Moeто бебе е майско. Аз не купих кош за новородено, защото избрах модел на количка, който има напълно легнало положение. Става дума за комбинираната количка на ПегПерего Прамете. Много съм доволна, все още ми влиза в употреба. Препоръчвам я горещо!  Peace

# 36
  • Мнения: 4 428
Днес в магазина ми казаха , че Пег Перего Плико 3 не ставала за новородено без коша за новородено.  Thinking Наистина човек може да влезе в лудницата докато пазарува в български магазин . Количката е страхотна но защо да давам 370 лева отгоре при условие , че бебето ще се роди през лятото и кошът е доста тежък за разнасяне по стълби например .   Crazy Разгледах и Инглезина Outto Combo , някой да има впечатления от този модел ?

Май не сте се разбрали за кое Плико си говорите  Grinning
Плико Лайт НЕ става за новородено, защото наклона е към 30 градуса и тук трябва отделен кош.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/159

Плико П3 става за новородено, защото си има напълно легнало положение и няма нужда от допълнителен кош
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1019

# 37
  • Мнения: 118
Здравейте мили тумбачета!

mima28, извинявай, че така нахълтвам в темата ти, но искам да питам софийските мами - притежателки на пег перего, нямате ли проблеми с бутането й по софийските улици? Аз в неделя бутах Венецията (моя фаворит) в южния парк, натоварена с бебе и багаж, и останах страшно разочарована! Количката запираше при всяка пукнатина в асфалта! А е с едни от най-големите колела от колекцията!

Иначе и аз търся лека комбинирана количка, защото ще се налага да я качвам по вито стръмно стълбище до 2рия етаж. След като се сблъсках с проблемите с Перего-то, установих, че само ПЛЕЙ имат подходяща за лятно бебе количка (аз много държа на обръщащата се дръжка, затова избора ми се оказа крайно ограничен) - Casual Play Vintage Reverse - летния вариант е 8.5кг, за новородено се използва кошницата за кола, която има 3 положения на гръбчето, включително пълно легнало. Пуснах тема (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178790.0, да видим има ли майки с опит с този модел.
mima28, дано моите терзания бъдат полезна информация и на теб!  bouquet

# 38
  • Мнения: 124
Днес видях Jane Carrera Pro Matrix  Heart Eyes Кошът за новородено се трансформира в кошница за кола , това ми се струва страхотно!!!! Моля Ви момичета, които имате такива колички да споделите Вашето мнение   :bou  bouquet Опитах се да намеря разликите между Jane Carrera и Jane Nomade в сайта, но нещо не ми се отдаде  ooooh!

# 39
  • Мнения: 4 428
Опитах се да намеря разликите между Jane Carrera и Jane Nomade в сайта, но нещо не ми се отдаде  ooooh!

Има, има, като започнеш с броя на колелата  Laughing На мен Номада ми харесва най-много от количките на Джейн, но не го внасят  Tired

# 40
  • Мнения: 4 428
mima28, извинявай, че така нахълтвам в темата ти, но искам да питам софийските мами - притежателки на пег перего, нямате ли проблеми с бутането й по софийските улици? Аз в неделя бутах Венецията (моя фаворит) в южния парк, натоварена с бебе и багаж, и останах страшно разочарована! Количката запираше при всяка пукнатина в асфалта! А е с едни от най-големите колела от колекцията!

Както беше писала една мама с такава количка, това с "деликатни" колички  Grinning Другите модели не са толкова деликатни  Peace Но, ако можеш да си вземеш Плей, давай. Много ми харесват, но са малко скъпички. А ти сигурна ли си, че внасят Винтаж  Rolling Eyes Защото Аз питах преди няколко месеца и ми казаха, че нямало да я внасят  Rolling Eyes Какво цена са й сложили, ако я внасят?

# 41
  • Мнения: 4 428
А, сега видях, че си писала за "отзивчивостта" на Малечко  #2gunfire Както винаги са се проявили  #Cussing out Явно ще трябва да се мъчим по трудните пътища да си намираме харесаните колички Crossing Arms Close

# 42
  • Мнения: 118
Да, ще е по трудния начин...
В Малечко си записаха телефона ми и какво искам да ми внесат специално, но и направиха всичко възможно да ме накарат да си променя мнението и да си купя нещо 'налично'  #Cussing out "Винтаж няма да ви хареса", "S6 е по-хубава", "Трябва да я поръчаме специално, те нямат готови бройки на склад, произвеждат по поръчка"  newsm78 #Crazy Sick .. "Ще ви излезе скъпо заради транспортните разходи", "само летния вариант ще е над 800лв" (странно, в Прага е 270 евро newsm78) ....

За Перего-то, мда, радвам се, че не съм само аз с мнение за "деликатността" на тези колички.. а на картинка изглеждат тоооооолкова съвършени!!!!
Успех на всички!!   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 276
Аз вече последно реших, че ще купя Inglesina Ottuto Combo. Тя е със зимен кош, който се превръща в летен. В комплекта влиза и столче за кола. Дръжката се обръща, изглежда ми супер качествена, не е евтина, но май си струва newsm78

# 44
  • Мнения: 4 428
Аз вече последно реших, че ще купя Inglesina Ottuto Combo. Тя е със зимен кош, който се превръща в летен. В комплекта влиза и столче за кола. Дръжката се обръща, изглежда ми супер качествена, не е евтина, но май си струва newsm78

А каква й е точно цената?

Общи условия

Активация на акаунт