ТОЧКОВА ДИЕТА-за сериозни мами и девойки

  • 56 899
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
Преди 2 години  я приложих за първи път.  Направих 3 курса по 24 дни( с пауза от 14  дни помежду им) От 74 станах 60  кг Бавно но славно. Обикновенно зимата качвам 2-3 кг.Затова всеки март  я прилагам за 24 дни.Тази пролет -също. Днес ми е 10  ден  и 2.5 кг по-малко.

# 16
  • Мнения: 3 453
Преди 2 години  я приложих за първи път.  Направих 3 курса по 24 дни( с пауза от 14  дни помежду им) От 74 станах 60  кг Бавно но славно. Обикновенно зимата качвам 2-3 кг.Затова всеки март  я прилагам за 24 дни.Тази пролет -също. Днес ми е 10  ден  и 2.5 кг по-малко.

Лелееее как ме надъха...Невероятен резултат smile3501  bouquet

А спазваш ли това да ядеш по 40 точки или по по-мъничко?Упражнения физически правиш ли?През почивните 14 дни нормално ли се хранеше? Аз също съм на принципа бавно и славно.Днес прегреших малко с 2 бонбона,но гърлото ми е много зле и нямаше какво да смуча в офиса за да не ми дращи толкова,но след твоето изказване от утре съм като магаре на мост.

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 20:25 от Kpuccu

# 17
  • Мнения: 274
момичета,да ви се похваля и аз е започнах преди 2 дена и вече съм -1кг ходя и на фитнес и дано до май месец да смъкна 3-4кг.  Само че сега с прясното мляко хапвам и малко Нестле Фитнес и не знам за колко то1ки да ги броя фибрите горе долуу за 15 ги броя някой има ли идея колко точки са 50гр да кажем...

# 18
не е ли малко странно, че на 100 гр кашкавал примерно има 1 точка той някой така може да изяде и два килограма а той е доста калоричен, къде е логиката?  Shocked Същото се отнася за сиренете примерно, малко е съмнително това

# 19
  • Мнения: 3 453
не е ли малко странно, че на 100 гр кашкавал примерно има 1 точка той някой така може да изяде и два килограма а той е доста калоричен, къде е логиката?  Shocked Същото се отнася за сиренете примерно, малко е съмнително това

Ами може и да ти е странно,но за една седмица съм - 2кг. newsm44

Днес съм много радостна от този резултат,вярно че половината седмица още я карах на Ренетската диета,но до сряда не помръдна кантара,но днес и вчера е супер. Joy

# 20
  • Мнения: 321
Здравейте  bouquet
Имам едно въпросче,че нещо не мога да намеря колко точки е примерно фреш от портокал newsm78Дали не се смятат точките на един портокал? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 453
ами да пробвай така да ги смяташ на бойка плод. Peace

# 22
не е ли малко странно, че на 100 гр кашкавал примерно има 1 точка той някой така може да изяде и два килограма а той е доста калоричен, къде е логиката?  Shocked Същото се отнася за сиренете примерно, малко е съмнително това

Ами може и да ти е странно,но за една седмица съм - 2кг. newsm44

Днес съм много радостна от този резултат,вярно че половината седмица още я карах на Ренетската диета,но до сряда не помръдна кантара,но днес и вчера е супер. Joy

Моля ти се, сподели ми горе - долу какви храни включваш в менюто си, позволяваш ли си нещо "по - така"  Laughing (от рода на кафенце 2 в 1 примерно, сусамка, диабетичен шоколад или фъстъчки Wink ) и дали спортуваш???

# 23
  • Мнения: 259
Здравейте,заинтеригуваме темата.Досега бях на зелева супа,но не съм очарована 12 дни и само 2кг и 2 см в ханша,явно това не е моята диета Simple SmileИмам някой въпроси тези точки за 100 г./50г./ суров продукт ли са:макарони 50гр-18 ,Боб 100гр 52 ,Леща 100гр 48, Грах 100гр 45.МНОГО ВЪПРОСИ,АМА.....

# 24
  • Мнения: 3 453
Здравейте,заинтеригуваме темата.Досега бях на зелева супа,но не съм очарована 12 дни и само 2кг и 2 см в ханша,явно това не е моята диета Simple SmileИмам някой въпроси тези точки за 100 г./50г./ суров продукт ли са:макарони 50гр-18 ,Боб 100гр 52 ,Леща 100гр 48, Грах 100гр 45.МНОГО ВЪПРОСИ,АМА.....



Кафето без захар-спорт от време на време.

Продуктите са в сурово състояние.

# 25
  • Мнения: 912
Лелеее, записвам се и аз!  Blush Май несъзнателно след диетата на Рене Зелуегър съм карала по точковата и съм продължила да свалям на харабията дето се вика  Grinning

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 15:13 от msbilt

# 26
  • Мнения: 3 453
Добре дошли на новите попадения.Желая Ви успех на всички. Hug Peace

# 27
  • Мнения: 259
Кафето винаги е без захар,ама спорта newsm78Е разходките с малката и чистенето в къщи май  са спорт Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 453
Да ви кажа какво обядвах:кашкавалено роле с шунка и 2 кисели краставички.

Тичането по децата си е здрав спорт Peace

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 15:30 от Kpuccu

# 29
  • Мнения: 258
Крисси,  чак сега се включвам.  Не си прегрешила  с бонбонките. аз всяка сутрин си хапвох  по парченце  шоколад иначе ми падаше кръвното.  Упражнения-  от време на време коремни преси  и за вътрешното бедро.  В почивките  между  курсовете, ограничих  само тестените. То корема ти се е свил   и не ядеш  чак толкова много. НА  ВСИЧКИ  ЖЕЛАЯ  УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт