Бременни бременилки, революция!

  • 2 062
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, тц, не ща. Кифле, къде тръгна пък ти. Да забременяват тия, които не са си изпълнили дълга. Аз съм.
Иначе обичам революции.

# 16
  • Мнения: 7 837
Психологията в "Бъдещи майки" е друга. Все пак усойниците са тук.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 468
Все пак усойниците са тук.  Mr. Green
Има и пепелянки Peace

# 18
  • Мнения: 6 243
Все пак усойниците са тук.  Mr. Green
Има и пепелянки Peace
Надявам се, че не ми ядете краката в момента. Crossing Arms

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, аз си мислех, че еволюцията ги е изяла Whistling

# 20
  • Мнения: 7 837
Въпреки спама, продължавам да не разбирам, защо е това снизходително-извинително отношение бъм майчетата-бременилки...

# 21
  • Мнения: 2 891
Защото иначе бременните биха отнесли не една е две псувни, породени от лошото им държание  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 529
Кейси, ти си още в началото, затова се палиш, аз съв вече в седмия месец и ми натежа, така че въобще не ми пречи снизходителното отношение. Бих казала, 'де го това отношение като чаках вчера на опашката за тока или като се явявах на един целодневен изпит преди седмица и се гънех на един ученически чин като червей  Laughing Добре, че приемам нещата с чувство за хумор и някакво неземно спокойствие, което от бременността ще да ми идва  Thinking

# 23
  • Мнения: 822
Защо само бременилки?...
Всички сме подвластни на хормоните през целия си живот...
Кейси е бременна.Ще й мине...
Не се притеснявай,Кейси,дори Лиска стана по-блага след като роди...
Никак не е трудно,да се разбере,кога на Сопранов барабалекс му е обидена и не му пуска...
Дори за Бу вече може да се каже,че не кърми (може би само нощем)...
И мама Кенга стана по-мека,след като се освободи от следродилната си депресия...
Всичко е хормони.Едни страдат от ПМС...Други (като мен) от ППМС(пост- и пре-)...

# 24
  • Мнения: 4 371
Въпреки спама, продължавам да не разбирам, защо е това снизходително-извинително отношение бъм майчетата-бременилки...
Защото бременните изглупяват, но на хората им се струва, че стават добри  newsm78

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Въпреки спама, продължавам да не разбирам, защо е това снизходително-извинително отношение бъм майчетата-бременилки...
Миличката тя. Тежи ли ти вече коремчето, майче?
Спокойно, спокойно, ще мине... Виждам с просто око и от наличието на тази тема даже, че хормонките ти играят. Нищо. Още 7 месеца и ще се оправиш. Пий си киселината, гледай си пъпа и си гушкай момченцето.

# 26
  • Мнения: 7 837
Мда, темата като не може да се превърне в чат, се превръща в лична.
Добре че не е конкурс, нали Бу  Mr. Green

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ми аз исках да ти помогна, Кейси, да ти успокоя разбунения от хормоните дух... ти, разбира се, си свободна да вдигаш високо байряка на революцията... само не вдигай тежко Mr. Green

# 28
  • Мнения: 495
Кейси, май не е този форума, в който трябва да кажеш, че си бременна и да очакваш толерантно отношение  Tired
ПС: остави байрактарството на другите, ти събирай агитката  Wink  Grinning  Grinning  Grinning

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Даже модератор ми го  каза, погалвайки ме, а всъщност ми заби пръст... #Cussing out

 Shocked
Сериозно ли?
Кой е бил този?
Само ми го посочи!!!
Да му дам начален тласък в балансирането на хормоните.

Тц, тц, тц...егати хората.
Но ти не се връзвай толкова.
Ще родиш и ще видиш, че леко си преекспонирала нещата поради моментното ти състояние...Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт