Орифлейм - 7

  • 13 789
  • 327
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 782
Аз също си чувствам лицето толкова меко и гладко,че нищо не си слагам след нея. И аз също ползвам капсулата  за две намазвания.а как ухае само! Laughing

# 271
  • София
  • Мнения: 5 831
За кои капсули говорите, капсулите с витамин С ли?

# 272
  • Мнения: 3 782
Да, за тях.

# 273
  • Мнения: 9 095
Аз също си чувствам лицето толкова меко и гладко,че нищо не си слагам след нея. И аз също ползвам капсулата  за две намазвания.а как ухае само! Laughing

да супер е, ама ми се ще поне един ФДТ да слагам newsm78

# 274
  • Мнения: 3 782
Ами пробвай Теди,ти сама ще видиш дали лицето ти ще го понесе това добре. Незнам според мен ФДТ не предразполагат кожата да диша, или съм с много остарели разбирания. ooooh!

# 275
  • Мнения: 694
Благодаря ви за подкрепата!!!Иначе-ето снимката,която изпратих

снимката]

Ама нищо особено не  е.

А Аз съм страшто доволна от Балансиращата серия-резултатът е видим.Дори майка ми го констатира.

# 276
  • Мнения: 3 782
Благодаря ви за подкрепата!!!Иначе-ето снимката,която изпратих

снимката]

Ама нищо особено не  е.

А Аз съм страшто доволна от Балансиращата серия-резултатът е видим.Дори майка ми го констатира.
Лидиана, снимката е много хубава. Толкова си усмихната! Hug

# 277
  • Мнения: 3 782
А ти дистрибутор ли си на фирмата? Питам, защото си много сладка и имам чувството,че заразяваш хората около себе си!Ще имаш много голям успех!!!
Ако ни си се замисли сериозно над въпроса.  Thinking

# 278
  • Мнения: 9 095
много си сладка наистина, а за това че кожата не можела да диша, незнам, за мен ФДТ са много хубави, толквоа са леки, а и мина онова време дето като сложим ФДТ и на другия ден с него крием пораженията които е нанесъл Joy

# 279
  • Мнения: 694
А ти дистрибутор ли си на фирмата? Питам, защото си много сладка и имам чувството,че заразяваш хората около себе си!Ще имаш много голям успех!!!
Ако ни си се замисли сериозно над въпроса.  Thinking

Да-новорегистриран.Преди това бях особено добър клиент.  Grinning А за това-дали заразявам-не съм много убедена.Благодаря за комплимента   bouquet

# 280
  • Мнения: 3 782
Сигурно си права Теди, аз с моето лице не смея много да ползвам ФДТ.С тези точки по него,жал ми е,но наистина вече има много хубави ФДТ. Сега си слагам отвреме навреме от блясъка за лице на Вижънс.Добре ми понася.

# 281
  • Мнения: 694
Момичета - кога започвате да предлагате каталога за май???

# 282
  • Мнения: 3 782
Момичета - кога започвате да предлагате каталога за май???
Според мен всичко е сторго индивидуално.Ти сама можеш да решиш кога до го покажеш, дали ще е още в начолто на месеца или по към средата.Аз обикновено с поръчката от каталога давам и новия.

# 283
  • Мнения: 3 782
Момичета, въпросът ми сигурно няма да ви се стори много уместен,но да попитам - Как намирате свои консултанти?

# 284
  • Мнения: 9 095
поразясни на кое викаш свои консултанти newsm78

Общи условия

Активация на акаунт