Орифлейм - 7

  • 13 745
  • 327
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 034
Честит рожден ден , Агата ! nbirthday

# 46
  • Мнения: 2 323
много благодаря iviche  Hug

# 47
  • Мнения: 3 782
Честит рожден ден и от мен Агата, с малко закъснение.искам да ти пожелая много много щастие, сили, за да преодоляваш всичко,което ти се случва и много късмет по пътя ти!  Не спирай да мечтаеш!  newsm67
А за мострите искам да кажа, че и аз нямах на всички червила без вижънс и Стило орифлейм цвят.е всеки сам решава дали ще си поръча всички мостри през трите месеца с намаление или постепенно.

# 48
Някой знае ли на каква цена ще са капсулите с вит.С през май?А горе долу през колко каталога са намаленията на един и същ продукт - има ли някаква закономерност(отскоро съм консултант и още не се ориентирам добре)

# 49
  • Мнения: 35 983
за през май - няма начин, най-рано на 1 април Simple Smile
закономерност - през няколко каталога са намалени нещата, а някои не повече от няколко пъти годишно - както се случи
но излизат в мини-каталози или в Бюлетина за доизчерпване, просто трябва да се4 следи редовно

# 50
кажете ми някои траен парфюм който да е мек, плодово цветен ,може  и не точно ,но да не мирише на зелинина и море, по скоро ванилов. Кои от парфюмите са горе долу такива понеже не съм ги мирисала повечето. Този Лусия може ли да ми опишете какъв е л Благодаря ви много предварително

# 51
  • Мнения: 3 782
кажете ми някои траен парфюм който да е мек, плодово цветен ,може  и не точно ,но да не мирише на зелинина и море, по скоро ванилов. Кои от парфюмите са горе долу такива понеже не съм ги мирисала повечето. Този Лусия може ли да ми опишете какъв е л Благодаря ви много предварително
Здравей!Искам да ти кажа, че е много трудно да описваш парфюми и миризмите им. от това,което си написала смятам,че прегръдка за нея ще ти хареса много.Той е леко сладникав, мирише малко и на ванилия.Аз използвам Воларе и много ми допада,но той е по-скоро лек и фееричен.Виж пролетният /виолетов/ не съм го мирисала,но може и да ти допадне.Нямаш ли познат който да ти предостави мостри,за да допиеш по-голяма представа?

# 52
И аз имам Воларе и много ми харесва, А само допреди няколко години го подминавах. Този лилавия дали е хубав много силно ли мирише на теменужки.

# 53
  • Мнения: 3 782
Изпращам ви малко гореща информация от Орифлейм.Нови намаления до края на месеца.

# 54
  • Мнения: 142
Съжалявам , че се намесвам в темата , но бих искала да попитам нещо. Предлага ли се все още парфюмът "Фрея"? Разглеждах последните две брошури , но така и не го видях.

# 55
  • Мнения: 35 983
да, може да се поръча без да е в каталога, но ненамалена - 37,9 лв.

# 56
  • у нас
  • Мнения: 5 721
Ани 9, от къде изтегли този списък с намаленията? И защо има разлика в кодовете на продуктите - 8-часов нощен крем Кралска кадифена колекция в това, което си публикувала е с код 1120, а в каталога е с номер 4643? И всъщност кое е с намаление от двете, защото първото е съвсем друг крем?

# 57
  • Мнения: 3 034
ani_9, мерси за инфото.  Peace

# 58
  • Мнения: 3 782
Ани 9, от къде изтегли този списък с намаленията? И защо има разлика в кодовете на продуктите - 8-часов нощен крем Кралска кадифена колекция в това, което си публикувала е с код 1120, а в каталога е с номер 4643? И всъщност кое е с намаление от двете, защото първото е съвсем друг крем?
Синара, пиша ти малко късно,но сега видях, че има отговор.Това са намаления пуснати направо от фирмата, а кремът е още със страта опаковка, затова е намален на толкова, иначе е същият.Ако мога утре следобед ще изпратя снимки на продуктите но ще са черно-бели.
ако искаш да получаваш актуална информация може да пишеш на имейла им,за да ти пращат.

# 59
  • Мнения: 3 782
Ето ги и продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт