Случвало ли Ви се е

  • 1 419
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Не.Дори в момента се пече кекс и едното ми око е все там.Но заради форума не ми се става да изчистя.Все си казвам-след малко ставам...И то времето литнало:))))

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Да  Mr. Green hahaha

# 17
  • Мнения: 4 916
Току-що прецаках една манджа докато се заплесвах в клю-то. Сега всичко смърди на загоряло, включих аспиратора, отворих всички прозорци и тракам със зъби от студ, щото става течение.  Sick

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Веднъж замалко да ми се случи, но се усетих в последния момент  Confused

# 19
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Не.Гледам когато съм в нета да не готвя,защото и без това съм си доооста разсеяна.

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тц, имам таймер и той ме спасява в такива отплеснати моменти.

# 21
  • Мнения: 3 537
Случвало ми се е по -често да изкипи  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 27 524
Два пъти (засега)  Laughing

# 23
  • Мнения: 516
Не ама като гледам скоро ще да е Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами като застана пред компа и като се заплесна   typeuu случва ми се да кипне ядене  Embarassed, но да зогори не  Naughty

# 25
  • Мнения: 814
Случвало ми се е. И тогава винаги си спомням дядо си - добър ловец, който ме е учил как да приготвям див заек. След като ми изброи съставките на неговата рецепта завърши с думите:" И ако искаш яденето да стане вкусно, няма да се отделяш от тенджерата!" Мъдро!
Ама като сме еманципирани, това, жените, като вършим по сто неща едновременно, а пък ако и компът е намесен, неговата препоръка си е само едно добро пожелание!

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, не ми се е случвало. Просто времето ми за форум не съвпада с онова за готвене.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 088
Случвало ми се е веднъж-дваж да ми изкипи млякото... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт